-
Fototrend
A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!
Új hozzászólás Aktív témák
-
hahakocka
őstag
Akkor holnap lesz elvileg az AMD igazi bemutató?
S 1 héten belül tesztek ugye? Jelenlegi állás szerint. Geforceok meg kb 1.5-2 hét múlva tesztekkel együtt jönnek is.
Én végül lehet csak a sima 9070 et fogom venni. Méretben is kisebb lesz sokkal mint a többi gpu befér a házba. (Ha tényleg csak 200-210e körül lesz) a 7900xt is jó highon mennek vele szépen a 4K gamek is az Xt-n igaz ott a 20gb az jobb lenne megint.
7700xt lett a 7900xt jobb RT s az ár se igazán emelkedett ha az inflációt stb beleveszed nem rossz vétel az. Fogyasztás kbn maradt akkor talán ahhoz képest. A 9070XT (Kb 270e ért lehet) is 7800xt helyett 7900xtx lett olcsóbban sokkal mint az ami 400e körül van most is még. Igaz ott is -8gb.... De legalább nem 12 mint 5070 nél. Az 5070Ti meg annyi lesz kb mint most a XTX vagy 4080 430-440e. S alig néz ki hogy jobb lesz náluk. +10% talán. 5070 meg 320-340e lehet sajna és 12gb ott már nálam az DOA. Meg elvileg gyengébb lesz mint a 9070XT és 4070 super erő ha lesz, azt meg hozza bőven sőt, a sima 9070 is 120e vel olcsóbban több rammal.
Meglátjuk mekkora lesz a difi 9070 és az XT közt árban s erőben az dönt kb. Ahogy annó az 5700 - és xt esetén is az döntött nálam meg megnéztem persze a sima 2070 árát is. -
Lacccca87
addikt
Nem tudom, ezt a "nem csúcstámadás lesz" már elsütötték pár generáció során. Mondhatnák azt is hogy ez a arch. optimális működést tekintve ennyit tud, nem lehetséges belőle annyit kihozni hogy megközelítse a jelenlegi TOP konkurrens terméket.
Tényeg bukdácsolás megy a nyilatkozatok szintjén, mert amugy a termékek a jó ár mellett jók voltak eddig is.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
MIELŐTT LINKELNÉL VAGY KÉRDEZNÉL, MINDIG OLVASS KICSIT VISSZA!!
A topik témája:
Az AMD éppen érkező, vagy jövőbeni új grafikus processzorainak kivesézése, lehetőleg minél inkább szakmai keretek között maradva. Architektúra, esélylatolgatás, érdekességek, spekulációk, stb.
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3376, 100% Akkumulátor
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- 365 NAPRA RÉSZLETRE BANKMNETES KAMATMENTES , GAMER PC ,LAPTOPOK , GAMER SZÉKEK , GAMER MONITOROK
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T14s G1 - i7-10G I 16GB I 512GB SSD I 14" FHD Touch I Cam I W11 I Gari!
- Apple iPhone SE 2020 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

