-
Fototrend
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Janos250
őstag
Szinte mindegy, hogy melyiket. Én ezt vettem utoljára
link , de gyakorlati különbség nincs ezek között.
Az célszerű jelenleg, hogy WROOM-32 modul legyen rajtuk.
Amit linkeltem, ott van érdekességként egy kamerás verzió is. Kevesebb IO lábbal, de egy kamerával, ami elég tűrhetően működik.
Az való igaz, hogy az STM32 a kereskedelmi kütyükben elterjedtebb, hiszen az ESP32 még elég új. Amíg nem volt ESP32, én is nagyon kedveltem az STM32-ket. Ami nekem az ESP32-ben jobban tetszik:
- valódi két mag, nagy sebességgel
- beépített WiFi, és vele együtt komplett hálózatkezelés, számos kidolgozott példával
- tényleg több szálat futtató op. rendszer
- A C++ szabad fordító elég új verzióját használja, így nem csak a tipikus arduino utasításokat, miegymást ismeri, hanem a C++11 -et is. Például C++ nyelven kezelhetők a párhuzamosan futó program szálak. Meg ha úgy tartja úri kedvünk, természetesen írhatjuk a C++ szokásos cin, cout-ját a Serial.print helyett, használhatjuk a C++ stringet, meg még néhány dolgot.
Új hozzászólás Aktív témák
- Huawei P20 Lite 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Több mint 70.000 eladott szoftverlicenc
- Dell OptiPlex MT/SFF 3040, 3050, 7050, 3060, 3070, 5070, 7060 /WIN 11 - SZÁMLA- GARANCIA
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest