-
Fototrend
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tomika86
senior tag
Sziasztok
Mi okozhatja azt Esp32 esetén, hogy néha nem kell a boot gombot nyomni? Van hogy automatikusan csatlakozik, van hogy nyomni kell.
Illetve a GPIO2 láb, ezen van egy led alapból az esp panelen. Ez alapból piros, ha kapcsolok a 2es lábon akkor kéken világít. Tehát fizikálisan működik.
Programban megvan adva INPUTként.
Viszont ahol használom egy "if" feltételben, az nem akar jó lenni. Ha if (nyomogomb) ot írok akkor mindig végrehajtódik a feltétel. Ha !nyomogomb akkor soha.
Ha kapcsolom a bemenetet, ha nem. Programban végig true értékű.De akkor miért működik a lapon lévő led?
Le van húzva 0ra és akkor világít kéken a led ha 3,3vot adok rá.
#define nyomogomb 2, így van definiálva minden be/ki menet. Nodemcu 32s a panelKöszönöm
Új hozzászólás Aktív témák
- Lenovo ThinkCentre M920q/ Dell OptiPlex 3070/ Hp EliteDesk 800 G4-G5 mini, micro PC-Számla/garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3316
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 6700K / RTX 2060 6GB / 32GB DDR4 / 500 SSD
- HP 14 Pavilion FHD IPS i5-1135G7 4.2Ghz 16GB RAM 512GB SSD Intel Iris XE Graphics Win11 Garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3271, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest