-
Fototrend
Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)
Új hozzászólás Aktív témák
-
l.skywalker
titán
De ez iparági szabvány már, hogy az optimális minimumot adják el. Nem mondom, hogy jó, de sokkal rosszabb is van. És szerintem a Destiny 2 ebben a halmazban egy minősgébében nagyon jó játék. Van rengeteg zavaró dolog benne és a hozzáadott plusz dolgok (lore, klánunk, barátok, stb...) nélkül nehezen maradnék én is benne sokáig, de ha leraknám biztos, hogy azonnal az offline ill. a sztori alapú single játékokkal kezdenék el játszani. Másik MMO szerű játékot nem kezdenék el.
-
maajsz
senior tag
Értékelés ide vagy oda, amíg veszik a DLC-ket meg a passokat szerintem a trend most nem fog változni. Minimum effort maximum profit. Amúgy meg ha valami brokenként jön ki, a nép elkezdi fikázni de közben abuzálja mint az állat és röhög, majd ha nerfelik sír. Legalább is PvE-re jellemzően ez igaz, szvsz ott még inkább nagyobb nyávogás tud menni mint a PvP-sek körében, pedig azt kvázi leszarják bungóék.
Én ennek fényében engedtem el az uccsó két szezont is, csomó jó rollért qwa sokat kéne grindolni (soloban amúgy is pain egy csómó minden), amit majd később a földbe nerfelnek, rosszabb esetben vaultolnak, hogy kezd elölről. Ja és persze a FOMO-t is nagyon jól használják, lásd előző szezonok OP fegyóit, mint Ikelos meg egyéb patternes cuccok most már szinte lehetetlen kiszedni, annyira ritkán esik akárhol. Ezeket pl betehetnék egy vaultba ahonnan cserébe valami grindért vagy materialért kiszedhetnéd a patterneket.
A másik fő probléma a Forsakenes időkhöz képest az, hogy mára nagyon ki lett ismerve a játék mechanikája. Aki ráérez annak sok kihívás nem lesz. A lost sectorokat meg egyéb részeket is úgy tettek nehezebbé, hogy egy csomó ellen golyótemető lett. Ennek sok értelme nincs, max lassítja az encounter úgy, hogy közben agyon unod magad. Persze a power creep miatt ha felhúzod meg felcuccolod magad az is megy mint kés a vajon 90%-ban.
Pont azon röhögtem, hogy shroud két hét játék után azonnal rámutatott, hogy a játék egyik ha nem legnagyobb problémája a well. Egy csomó boss encounter mintha konrétan erre lenne tervezve (a starfire meg a szokásos hab a tortán). De nem hinném, hogy bugnó hozzá merne nyúlni érdemben, mert akkor jönne még csak a sírás, hogy
ezt csak a top 0,5% élvezi mindenki mással jól kib@sztatok

-
bunfi
őstag
Értem, leírtam a #11384-ben azt, hogy miért gondolom úgy, hogy "erőteljesen aggódnak" az iparági trendek miatt. Miértje is egyértelmű, az egyik legnagyobb húzófranchise platformról való kivonulása fenyegeti őket. Míg a második legnagyobb húzócím (FIFAxx by EA) elvesztette a licenszet a névhasználatra. Ez jogos aggodalom és mutatnak jelek arra (Elders Scroll VI, Starfield), hogy tényleg előfordulhat, hogy CoD nélkül maradnak. Persze lehet, hogy túlgondolom, de pont ennek a felvásárlási hullámnak a végén állnak be ők is a sorba és vásárolják fel a Bungie-t, mint az Ubisoftot leszámítva az egyetlen húzószereplő a piacon. És mint a mondás is tartja, a management soha nem proaktív, hanem reaktív. Ha azt akarod, hogy komolyan vegyék a tűzvédelmi tervedet, gyújtsd fel a szemközti épületet.
-
Szinte mindennel egyetértek azzal kapcsolatban, amit a játék állapotáról és a Bungie-ről írsz, akik játszanak velem együtt, tőlem is hallottak már hasonlót. Szerintem sehol nem mondtam Neked ellent.
Ami ellen szót emeltem, az a a megállapítás volt, hogy a Sony pánikból vette meg a Bungie-t és hoztam is érveket, hogy miért nem tartom igaznak azt az állítást. -
saen
veterán
Nekem a játékkal továbbra is az a bajom, hogy mindent kiadnak félkészen és tesztelés nélkül. Az a jelszó, hogy majd módosítunk ha szükséges és általában mindig szükséges. Ez garantálja azt, hogy mindig van a játékban valami broken szar és nem az van, hogy félremegy véletlen valami, mert ügye előfordulhat. Hanem szándékosan van ez és ők ezt nem látják problémának. Ha ezen változtatnának én már nagyon boldog lennék.
Ami viszont most okot ad aggodalomra az, hogy a tegnap esti twitteres eszmecsere alapján (reviewbombing on steam) nem hiszik el, hogy az embereknek tényleg ez a véleménye a lightfallról
Hiába mondta a csaj, hogy általánosságban beszél és nem a destiny-ről, nem lehetett másképp érteni az egészet. -
bunfi
őstag
válasz
l.skywalker
#11394
üzenetére
Ezek alapján, gondolom a hülyeséget ne terjesszünk felütés sem volt az?
Én vettem a fáradtságot és végignéztem az előadást, bár néha elkapott a hányinger. Nagyjából azt fogalmazta meg az úriember, hogy rájöttek arra, hogy soha nem szabad többet adni a kedves vásárlóknak, mint a szükséges és elégséges minimum, legyen az akár maga a content vagy a jövőre vonatkozó ígéretek.
Az előadás 2022-ben hangzott el és a hatásai mind a mai érezhetőek és a jelenlegi helyzetre is kiválóan rávetíthetőek. Ameddig csilingel a kassza, addig kisujjukat sem fogják megmozdítani semmiért. És ezt még voltak olyan kedvesek, mint iparági felfedezés tálalni.
A játék nem lendült át, a játék hullámvasutazik, most éppen lefelé. De fejből tudnék modnani féltucat olyan problémát, amit csak tudomásul venni lehet, hogy baj és nem vitatkozni rajta.
-
l.skywalker
titán
Egyáltalán nem volt lenéző. Mind úgy értettük, hogy mostanság volt ez az eset, de így, hogy kiderült, hogy még az Osiris DLC környékén, így eléggé okafogyott érv volt. És valljuk be azóta azon szépen átlendült a játék ill. azóta már volt egy függetlenedés és egy Sony felvásárlás is, nem hiszem, hogy abból lehetne következtetéseket levonni a mai állapotokra.
-
saen
veterán
Jaa, Curse of Osiris, így oké
A játékosszám most azért magas, mert a Witch Queen kampány nagyot ütött és ezért jönnek az emberek, mert hasonlót reméltek. Persze ezt nem kapták meg, szarok is a review-k, de ettől függetlenül még nem tűntek el a játékosok. Persze, hogy meddig marad ez így azt nem tudom. Van sok panasz a nehézségre, bizonyos részeket szerintem is túltoltak, de majd meglátjuk mennyire kényszerülnek korrekcióra.
-
-
bunfi
őstag
https://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/u4ex7l/gdc_2022_bungie_presentations/
A játékosszámot önmagában nem tartanám mérvadónak, mert a sunken cost fallacy és a fear of missing out csodákra képes. Másrészt a megnyilatkozások (és azok szélsőségessége) alapján viszont nagyon sokan csapnivalónak tartják ezt az évet és DLC-t. Nagyon látszik rajta, hogy csak a WQ-ból kimaradt strand köré akartak valamit gyorsan és az előzetes terveiket felülírva átmozgattak rengeteg tartalmat a következő évre.
-
bunfi
őstag
Szerintem meg reakció volt egy trendre és abban a pillanatban a Ubisofton kívül a Bungie volt az egyetlen, aki független és értékelhető portfólióval rendelkezik. A lenti lista terjedelme és időrendje több mint elégséges alapot szolgáltat arra, hogy a pánik jelzőt teljes nyugalommal ragasszam rá. Tekintve, hogy az Activision felvásárlás kapcsán is elég találó ugyanez a jelző, mert kétségbeesetten próbálkoznak ellehetetleníteni.
A játék állapotát te hoztad szóba, mivel sikeresnek minősíted azt az játékot, amely a fejlesztő saját nyilatkozata szerint 5(!!) hétre volt a teljes és totális megsemmisüléstől.
-
Nem a játék állapotáról beszéltünk, hanem hogy pánikfelvásárlásnak hívtad a Sony féle Bungie felvásárlást, ami szerintem nem igaz. A Bungie keresett egy céget, aki a Destiny IP-t képes lesz mindenféle médiatermékben kamatoztatni (film, sorozat, akármi), a Sony pedig már korábban is beszélt arról, hogy mennyi live service játékot terveznek a jövőben. Így talált egymásra a két cég, nincs semmi pánikreakció az MS féle dolgokra.
-
sting2
addikt
Igen, nagyjából az látszik, hogy mindenki is live service, illetve a régi nagy kasszasikerek remasterei irányába vásárol, fejleszt, indul el.
Ezzel párhuzamosan az árak az egekbe emelkednek és az előfizetéses modell fog " beűlni" mindennek a helyére.
Átvitt értelemben ugyan, de robogunk tovább "a minden letőlthető, így semminek sincs komolyabb értéke" úton tovább..
-
bunfi
őstag
Lehet, hogy egy kicsit túlzásnak tűnik a jelző, de
2021. február - Embracer Group (Nordic Games/Koch Media) megveszi a Gearboxot $1,3b
2021. február - az EA megveszi a Glu Mobilet (... DASH játékok) $2,1b
2021. február - az EA megveszi a Codemasterst $1,2b
2021. március - a Microsoft megveszi a Bethesdát (Zenimax) $8,1b
2021. szeptember - az EA megveszi a Playdemicet (Golf Clash) $1,4b
2022. január - elindítja a Microsoft az Activision felvásárlást $69b
2022. május - a Take Two megveszi a Zyngát $12,7b
2022. július - a Sony megveszi a Bungiet $3,6b
Mindeközben a Ubisoft felkínálja magát felvásárlásra, de a kutyának nem kell
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Azért itt látszik egy elég erőteljes mintázat...
Sikeresen? Azért mert mindenki más szarabb nálad, az nem jelenti azt, hogy te jó vagy. Akkora öntelt nyomorult idióták, hogy az már fáj... A Lightfall is micsoda? Egy év extra lehúzás, meg is látszik az értékeléseken:

A két developer doksis videónál le kellett tiltani a kommenteket, mert elkezdtek megszaporodni a vállalhatatlan (néha halálos) fenyegetések. SCF és FOMO köré nem lehet a végtelenségig játékot építeni, főleg úgy, hogy állandóan az alapjaiban kell reworkölni. Mert eddig minden évben volt valami hatalmas tweak. Csak soha nem lett jó, maximum jobb. Most még az sem, mert pl. az Artifice armor (Master Dungeon) felülír minden más armort. Nagyon gyorsan elő is került a Ghallaran cheese, ami addig kb. nem nagyon érdekelt senkit. Le is tiltották a checkpointot... De legalább kiderült, hogy a rollnormalizálást sem sikerült megoldaniuk. Orrba-szájba esnek az 56-60-as armorok az endgame contentből. 4 shard, azért megy oda az ember.Két hónapig azt hajtogatták, hogy nehéz lesz a content, a hangsúly a nehézségen van. És mit sikerült alkotni? Vállalhatatlan nehézségű patrol area-t és lost sectorokat, a Contest mode raidet meg letolták 2,5 óra alatt, flawlessben és háromemberesen is... azaz. Pont erre gondoltam én is a nehéz alatt.
Ha elég magasan repülsz, nem látod az utcán a szemetet és nem érzed a bűzt. De az attól még ott van és aki ott él, azt zavarja.
-
maajsz
senior tag
válasz
TheProb
#11380
üzenetére
Ráadásul ez a DLC annyival kisebbnek tűnik, hogy valszeg jóval hamarabb ki fog száradni. A sztori line nem volt rossz éppen, csak kicsit rövid, a heti folytatásuk okés, de szintén kevéske. A külön dungeon key engem is zavar, már az előző sincs meg, mert a legutóbbi 2 szezont szinte teljesen kihagytam így pass-t sem vettem. Most sem voltam/vagyok biztos benne, hogy akkor nyomni fogom, szóval nem vettem deluxot.
-
-
TheProb
veterán
Ez a bajom nekem is, hogy fizetni kell, ha progresselni akarsz. Mint írtam is, nálam az verte ki a biztosítékot, hogy pl dungeon key nélkül kapásból bukod már a lvl8-at is. Szomorú, hogy míg régen megvetted a kieget, akkor kaptál minden releváns content-et. Addig már ott tartunk, hogy még az előző kieg dungijaiba se mehetsz be a currens kieg (deluxe-al) megvételével sem. 20€ 2 szaros dungeon.
-
A tényen nem változtat, hogy az egész nem több mint egy season pass extra lépésekkel (arról nem is beszélve, hogy vannak olyan lépések benne amik ugye eleve fizetőssé teszik az egyes szinteket), legfeljebb a commendation score-od marad meg, minden más megy a levesbe.
Ehhez képest az egészet úgy adták elő mint az új mindent megváltó rendszert ami segít megfelelő embereket találni magad mellé. -
sparklyth
csendes tag
Nekem a restart is csak ideig-óráig oldotta meg. Kesőbb (pár mecss után) ugyanúgy visszajött.
-
válasz
l.skywalker
#11374
üzenetére
Nekem az a be nem töltő fegyver és játékos bug tegnap jött elő először (PS5-ön), eddig még nem is találkoztam a jelenséggel, csak hallottam a többiektől, hogy van ilyen.
-
bunfi
őstag
Tudom, csak a kék színnel jelölt resetelődik, de igy ugyanannyira semmit nem mutat, mint a seasonal ránk...
#11372 l.skywalker
Ha betölti a karaktermodelleket és nem a scoreboardon keresztül vagy kénytelen ügyeskedni.De alapvetően az a baj, hogy nem mutat semmi érdemlegeset.
-
l.skywalker
titán
Én tudjátok alapvetően kiskutya módjára farokcsóválva követem Bungie legtöbb dolgát a Destiny-vel kapcsolatban, de most ez nálam is az a kategória, ami kifejezetten rossz, kifejezetten felesleges és még rosszul is van megcsinálnva. Nem zavarna, ha nem lenne a klános engram mögé rakva. De az, hogy van 6 másodpercem PvP meccs után kiosztani vagy több ha figyelek... alapvetően nem jó rendszer. És szó szerint semmi értelme.
-
saen
veterán
Nem néztem még nagyon meg a dolgokat, mert lassan indult nálam az új szezon (új melóhely, kevés szabadidő), de én úgy tudom, hogy csak külön színnel vannak jelölve amik maradnak és különnel amik resetelődnek. Szóval jóval gyorsabb lesz újra felmenni a létrán, gondolom a szezonális cuccok változnak.
-
bunfi
őstag
válasz
TheProb
#11367
üzenetére
Én már ott elengedtem, hogy resetelik minden szezon elején. Nem fogom minden szezonban erre pazarolni az időmet. A commendation rendszerrel együtt kuka, amit kitaláltak. Azt is nem tudom mire akarják felhasználni, hogyha ki kell osztanod 20-at a clan engramért és ezen felül wipe-farmolják az emberek...
-
TheProb
veterán
Csak az én agyamat bassza fel, hogy a guardian level progress is kvázi fizetős? Az ok, hogy a currens season kell hozzá, de hogy még a WQ-s dungik is... Ráadásul 1db silverrel nem lett olcsóbb, holott egy előző kieg-es content-ről beszélünk...
-
saen
veterán
válasz
Bazsi747
#11364
üzenetére
Szezonális fegyver volt, az a szezon már ment a levesbe. Előfordulhat, hogy random dropként valahonnan még esik, mint pl az ikelos smg ami már szintén nem elérhető, de olyan kicsi drop rate-tel, hogy farmolni érdemben nem tudod. Az ilyen régi cuccokat el kell engedni és keresni olyat ami most is kiszedhető.
Én pont most tervezek trace rifle-t kraftolni, mert dupla speciallal akarok menni. Egyszerűen a primary-k nagy része semmire sem jó már.
-
Bazsi747
aktív tag
calus mini tool-t már nem tudom megszerezni sehogyan sem?
-
oriic
HÁZIGAZDA
válasz
sting2
#11361
üzenetére
Kivitelezhető, de nem fogja mutatni a stat menüben azt, hogy minden statod 100. Ilyen szemponból a tag videójának az elején full kamu. Plusz ez csak ideiglenes boost, szóval túl sok értelme amúgy sincs szerintem, mert egy idő után az orbokból kifogysz, még akkor is ha utána azonnal újratöltöd. Plusz aki kicsit jobban belemélyed a dologba, az az armor charge rendszert nem erre fogja használni, mert a stat boost modoknál vannak sokkal jobbak is.
-
#57018880
törölt tag
Nekem eddig a kedvenc új "challenge" a hero NF boss volt, full hp és riftben állva overshield, 100 resilience. 1 standard kard ütés => waiting for revive
Dupla resist minden ellen vagy gtfo?
Oké Bungie...
-
oriic
HÁZIGAZDA
Amúgy nem volt rossz szerintem, bár tényleg érződik rajta, hogy jóval egyszerűbb mint a korábbiak. Mondjuk aki kitalálta, hogy a végső boss-nak vannak full random 1-shot killjei (amik amúgy van, hogy tereptárgyon át ölnek meg fal mögött) az valszeg az éjszaka nem keveset csuklott amikor szidtuk a felmenőit

-
oriic
HÁZIGAZDA
válasz
l.skywalker
#11356
üzenetére
Hja, tök zavaró, volt az az Oryx nevű tag is.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
-
maajsz
senior tag
Underlevelként nem találtam ilyen dps-t, min special slot szint lett. Kinetic, a shieldet viszi, alapból piercing, szóval mod sem kell, ami nagy zsiványság lenne, ha működne rajta a overload bow mod, de sajna nem. Ha van rajta egy alapból akkor gondolom egy másik nem írja felül vagy nem társul hozzá. Még a LM-nál is érezhetően jobban viszi a nehezeket, még úgy is ha az LM-on van volatile.
-
válasz
maajsz
#11346
üzenetére
Igen, a wish ender nagyon jó lett, de azt nem most hanem még korábban buffolták (legalábbis mintha nekem ilyesmit mondtak volna). Nekem is klántárs ajánlotta.
Legend lost sectorra meg heti küldetésre inkább azt vittem mint az arbit (pedig nem vagyok íj rajongó), mert hát ugyan kicsit lassabban lő és nem üt le minden shieldet 1 lövésből, cserébe nincs gond a lőszerrel plusz wh-t is kapok
.
@saen: Nimbus nekem is az agyamra ment kb. 5 perc után. Most komolyan ennyire nem volt pénz arra, hogy legalább egy kicsivel több voice line-t írjanak, hogy ne azt kelljen hallgatni újra és újra (arról már nem is beszélve, hogy a jelenlegiek mennyire elképesztően fogcsikorgatóan ostobák, bár lehet súlyos agykárosodást szenvedett amikor megkapta az upgrade-jeit) ? -
maajsz
senior tag
Wishender kinda busted?
2 bő szezon kihagyás után mondom gyűjtögetni kéne exoticokat, nincs gyrfalconsom sem, pont ma volt chest lost sector europán király. -41-42-vel alatta nem nagyon akart menni a legendary, aztán láttam egy tippet twitteren, mondom oké kihúzom a wisht hát nem gyengén királyul működik jelenleg underlevel szenvedéshez. Viszem is a "titkos" exotic küldihez
-
#57018880
törölt tag
válasz
Scholes9
#11340
üzenetére
Nekem kb solo (gyengébb 3p fireteam) play nézőpontból:
Játékmenet: szerintem itt kibővült, Strand class is jó: 10/10 ahogy eddig is.
Sztori: Vegyes szerintem, ha zavar a politika akkor 2/10 ha nem zavar és csak a körítésnek kell akkor mondjuk erős jó indulattal: 4/10
Buildek: TBD, egyelőre van pozitívum és negatívum is, az artifact továbbra is dominál szerintem, de lehet, hogy csak több idő kell mire találunk jó kombókatNehézség/metaf***ing: összevissza, általánosságban fárasztóbb lett és több a cheapshot bináris kill vagy az elsőre nem kitalálható/reagálható esemény, tetszett az új ellenfél mondjuk, végre van értelme az LMGk-nek amiket gyűjtöttem: 5/10 nagy visszalépés a Seraphoz nekem ami mondjuk 9/10 volt.
Tartósság: gyenge, 1 hét nolife játékkal majdnem minden megvan, úgy, hogy a kampány felét az "5 perces" end Bosson töltöttem el o_o: 3/10
Feature/QoL: Lett Vanguard fokuszálás, Krafting pattern 1 klikk, Loadout, de nem lett LFG és miegyéb amit ígértek még. 6/10
Bónuszok/Loot: Nekem csak az AR és a Sidearm tetszik, sokat vártam, hogy végre lesz valami uber Warlock gear, de megint nagy csalódás. 3/10 (1-et adnék rá, de a Sidearm nagyon poén). Az alap loot nagy része reskin, de jó perkek és hangok, ha találsz jó shadert akkor okésak. A Heavy Wave gránát vető azért érdemel plusz pontot itt is. A Sniperből Rapid Strand kellett volna nagyon szvsz.Tech/Bugok: Sajnos igen, de elvileg majd lesz fix rá.
PvP: még nincs vélemény, mert csak kiszedtem a Pinnaclet és nem érdekelt mi történik gyakorlatilag, még a textúra bugokkal sem volt sokkal rosszabb mint egy átlagos napon, de ez nyilván nem jó minősítés
. ??? Plusz fél pont ??? mert most előszőr random láttam oriic-et a terepen, erős 4 másodpercig.
Szokás szerint a jó alaprecept és a remek zene/hangok húzza fel, a grafika szerintem picit visszalépett most, bár van pár szép helyszín, de tele van retek területekkel is amit kb 15 perc alatt dobozokból copypasteltek össze.
Nekem erős közepes ezek ellenére is, ha viszont valakinek jobb elfoglaltsága is van akkor biztosan nem ajánlanám
. -
Scholes9
nagyúr
Lehet várok majd egy akciót rá, csak a kampány érdekel, nem sürgős
-
l.skywalker
titán
válasz
Scholes9
#11340
üzenetére
A sztori érezhetően egy köztes verzió lett, ami majd összeköti a Witch Queen-t a Final Shape-el, emiatt nem annyira mély, de látványosnak ellenben látványos. Az új helyszín viszont pazar, nehezebb lett pár dolog emiatt egy szezonális Battleground is kihívás lehet randomokkal, de nekem (Luke vagyok, függő!) megérte a Lightfall+Annual Pass előrendelés

-
saen
veterán
válasz
Scholes9
#11340
üzenetére
A sztori szar (Nimbus-t konkrétan nem gondolhatták komolyan) viszont a gameplay maga jó. Szóval ha Nimbust lenémítod akkor teljesen rendben van. Igaz én nightfallt még nem toltam...
Végső boss viszont a legend kampányban nagyon kemény. Persze van cheese rá, de anélkül szerintem eddigi legnehezebb. Witch Queen vége sokkal könnyebb volt...
-
Scholes9
nagyúr
Na milyen a Lightfall, érdemes megvenni
Elég vegyes véleményeket olvastam róla
-
Bazsi747
aktív tag
Orbs of Power bounty-nál pontosan mit kell csinálnom?erre még nem jöttem rá.
-
Bazsi747
aktív tag
Titán karakternek milyen modokat érdemes betenni a ruhára(azon kívül hogy amilyet akarok).Azért kérdem mert még sosem használtam modokat és mezei játékos vagyok a D2 világában.Van valami aranyszabály vagy amit érdemes szem elött tartani,vagy ami tényleg nagyon hasznos lehet,köszönöm
-
#57018880
törölt tag
Csak az elején járok, de eddig ezzel értek leginkább egyet ami a kritikákat illeti, a városban mászkálás kicsit élettel telibb és változatosabb lehetne. A cuccok szerintem okésan néznek ki, a mindent is fagyasztó, fél mapot blokkoló jeges íj meg godlike, remélhetőleg nem kap nerfet 2 hét után.
Amúgy is megvettem volna idővel, de a sok negatív kritika felkeltette az érdeklődésem így tegnap behúztam mindenestül,-- gondolom a probléma része vagyok
-
oriic
HÁZIGAZDA
válasz
Bencus88
#11325
üzenetére
Első karakterrel minden kész, egyelőre maradék szintezést csinálom (meg az exotic glave harmadik lépése még ma resetkor). Nem volt rossz, kicsit Witch Queen mégis jobban tetszett. Warlock részről a Strand egyelőre nem igazán jön be, egyedül a spéci gránát tetszik nagyon, ami megemeli az ellenfeleket (championoket meg csirkéket is.
Imádom) -
válasz
Bencus88
#11325
üzenetére
Én még sajna nem értem a végére, szóval teljes egészében nem tudok nyilatkozni. Nekem a helyszín az 6-7 mission alapján alapvetően tetszik, viszont a sztori kicsit elnagyoltnak tűnik, szerintem is jobb volt a WQ ilyen szempontból, itt valahogy kevésbé érzem a tétet, hiába kéne nagyobbnak lennie a lore szerint. Savathun egy sokkal jobban felépített, megvalósított elenfél volt, mint akik itt vannak.
-
Bencus88
nagyúr
Azt hittem záporozni fognak a kommentek. Rövid gameplay videó alatt nekem nem tetszenek az új területek, a wq ezerszer hangulatosabb volt számomra. Kinek hogy tetszik?
-
válasz
Balazs_
#11321
üzenetére
1. Mi az a scorthed?
2. Sunsetelt fegyvereket nyugodtan törölhetsz mert csak olyan activity-kben használhatod őket ami nem power enabled, pl. pvp -kivéve trials vagy egyéb olyan contentben ami power-ükre (ami ugye ebben a pillanatban 1600) van limitálva.
3. Mert az 1060 csak a Season of arrivals max powere ami fölé te nem tudod infuse-olni, de bungó minden dlc-vel emelte a minimum power ezért azok is a minimum szintre lettek húzva. Nem új dolog, amióta a sunset-et megcsinálták azóta ez megy.
4. Próbáld az FPS limitet az nvidia control panelen is beállítani (tudsz játékspecifikus profilt csinálni) ha a játékban már beállítottad meg onnan erőltetni a v-sync-et.@maajsz: A titan strand exotic eléggé brokennek néz ki PVE-ben az alapján amit láttam aztecross videójából.
szvsz a WQ kampány jobbnak tűnt nekem is, mondjuk a skálázást nem sikerült megcsinálni normálisan. Egyedül a vége szívás kicsit, hárman kínzás kategória, ketten meg easy. -
maajsz
senior tag
válasz
Bazsi747
#11318
üzenetére
Én most vagyok a felénél kb, asszem 11/21, hát nem is tudom az eleje jól indult, most kezd kicsit laposodni. Eddig talán a WQ mintha élvezetesebb lett volna, meg nehezebb is. Itt a legend solo eddig annyira nem volt durva. Párat haltam, az utóbbi 2 szezont teljesen skippeltem, de a reflexek kezdenek visszatérni.
A strand eddig mozgás szempontjából (hunteren) élvezetes, de amúgy érzésre kicsit meh, crowd controlra jó meg fun de nehezebb contentre szerintem felejtős lesz. Főleg ha a végleges formájában jóval rosszabbak lesznek a cooldownok akkor lengedezni se nagyon lehet folyamatosan. Amit meg eddig pvp-ből láttam nem tűnik annyira bustednak közel sem mint a stasis volt.
-
Balazs_
senior tag
Hosszú kihagyás után érdekes volt visszahuppanni, van is pár kérdésem:
1. Miért lassabb a scorthed itemeket Dismantle-lni? Nem is mertem még, gondoltam biztos van valami oka.
2. Van egy rakat első éves legendary fegyverem meg gearem, azokat Dismantle-lhetem nyugodtan? Ahogy látom a powerjüket nem tudom növelni. (Pl. Showrunner, Origin Story, It stared back.)
3. Az hogy van, hogy az összes cuccom 1600-as powerre lett rakva, de a cuccok power limitje 1060?
4. Iszonyatos screen tearing van (mintha több fpsem lenne mint 60, ennyi a képernyő frissítése is), próbáltam windowed módot, próbáltam vsyncet, be is állítottam a frame limitert. Ennek tudok még valamit csinálni? (Geforce-om van.) -
#57018880
törölt tag
válasz
Bazsi747
#11318
üzenetére
Én nagyon kíváncsi vagyok a solo nehézségre, a régebbi kampánnyal is az volt a gond, hogy nem volt több nehézségi fok, nem feltétlenül a meglévő nehézségi arány volt rossz, pl: a Legend Sector+1 szint cuccok nélkül kb elég nehéz, csak kellett volna a lenyíló menü, meg egy szorzó azoknak akik már fullos karakterrel mennek neki. Szerintem ezt kicsit félre értelmezték a fejlesztők legutóbb is.
Nem tudom mennyire lesz ez gond azoknak akik most akarják elkezdeni és "0-ról" induló karakterrel meg azzal a loottal kel játsszani amit közben kapnak... úgy,hogy mellette még nem értik az összefüggéseket, pl: a perkeket, meg nincs meg a "Destiny reflex", hogy a 5-10mp-es buffos shotokat lehessen kombozni, stbstb
Szóval nemtom, elég érdekesen gondolkodnak odaát.
Gondolom már eleve az nehézség lesz, hogy az új mod rendszert előbb érteni kellene, és akkor lehet vissza tetrisezni a bevált kombókat, vagy lecserélni újabb meta dolgokra.
-
-
Bazsi747
aktív tag
Megnéztem YT-on mennyi van még hátra a campaign-ból mert sokszor érzem bosszantónak,nem nagyon élvezem.Ellenség folyamatos növelésével kicsit talán elszálltak,vagy nem is tudom.Ez csak az én véleményem
-
Bazsi747
aktív tag
Hogyha új karaktert szeretnék indítani,mert jelenleg csak egy et viszek,akkor először a játék egész story campaign-án végig kell vergődnöm magam?
-
#57018880
törölt tag
Na milyen ?
talán este tudom megnézni
-
oriic
HÁZIGAZDA
Legyen minden rendben most is, azt kívánom. (bár ezzel a konzolos install buggal most nem igazán kellett volna felbukkanni kedves Bungó
) -
Bazsi747
aktív tag
válasz
l.skywalker
#11307
üzenetére
Igen arra gondoltam,értem köszi
-
l.skywalker
titán
válasz
Bazsi747
#11306
üzenetére
Ezt hogy érted? Hogy 18:00 előtt már élesek lesznek-e a szerverek? Az előzetes kommunikáció alapján 18:00-kor lesz elérhető - de ez még kitolódhat. A Bungie Help Twitter-ét érdemes bekövetni, ők fognak zöld utat adni: Bungie Help (@BungieHelp) / Twitter
-
Bazsi747
aktív tag
Esti start előtt visszakapcsolják még a szervereket,vagy már nem?
-
Bazsi747
aktív tag
PS5 92,617 GB
-
#57018880
törölt tag
Heart of Light giganerf ....
Heart of Inmost Light: Reduced duration of the empowered ability buffs in PvE to five seconds (down from 10 seconds). Reduced bonus class ability regeneration while empowered to +25% per stack in both PvE and PvP (down from +150% and +38%, respectively). This change is intended to decrease how easy it is to get and maintain a 2x empowerment bonus in PvE, as well as reduce the total amount of bonus ability energy provided. The goal is for Heart of Inmost light to remain strong in ability-focused builds, while giving room for other Exotics to shine as well.
Új hozzászólás Aktív témák
Hamarosan...
- Új Lenovo Thinkbook 14 G7 WUXGA IPS Ultra7 155H 16mag 32GB 1TB SSD Intel Arc Win11 Pro Garancia
- AKCIÓ! Apple iPad Pro 13 M5 1TB Wifi tablet garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPhone 13 Pro 256GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Szép állapotban Lenovo ThinkPad T14s Gen 4 i5-1335u/16 GB/256 SSD/FHD+/IPS/Garancia 2027
- Lenovo ThinkPad T14 Gen1 Ryzen5 4650U Refurbished - Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
ezt csak a top 0,5% élvezi mindenki mással jól kib@sztatok 
Hiába mondta a csaj, hogy általánosságban beszél és nem a destiny-ről, nem lehetett másképp érteni az egészet.


Switchen most van bőven mivel játszanom, szóval ráér a dolog
.

