-
Fototrend
DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február
Aktív témák
-
Tomboarder
újonc
válasz
wwenigma
#78429
üzenetére
Szia, ha csak 1 másodpercenként küld, akkor több perc is mire elcsíp egyet -hiszen burstos. 0.5 sec esetén meg fele icmp-t eldobja egy-egy router, meg úgy össze vissza, szóval abból meg nem sokat lehet látni, csak annyit, hogy valahol baj van. Most pl. egy perc után sikerült is:

ha a bix.hu-t pingelem, akkor is össze szokott jönni 0.5% legalább.
Most itt látom, hogy 4-ik hopnál kezdődik, de ha emlékeim nem csalnak, nem csak itt szokott lenni problem... -
Tomboarder
újonc
válasz
Watercolour
#78414
üzenetére
Tehát összegezve, 3 teljesen független helyen, 3 géppel, ugyanúgy megvan a probléma, csak annyi a közös, h digi a szolgáltató. Egyik helyen le lett cserélve másik szolgáltatóra, meg is szűnt.
-
Tomboarder
újonc
válasz
Watercolour
#78414
üzenetére
Esetleg számíthat, hogy magyar szerver-e, de egyébként minden volt már amiket felsoroltál. Meg lennék lepve, ha több perc alatt sem látsz spike-ot.
szerk. most éppen tényleg inkább percenként van. -
Tomboarder
újonc
Sziasztok!
Elég régóta fennálló probléma, de a többséget valszeg nem zavarja, azonban több mint fél éve szívok vele: Burst-ös packet lossok vannak, alig pár másodpercet tartanak 1-10% között mozognak, random időközönként - mondjuk 5-10 s enként, néha van 30 is. Ez normál felhasználás mellett nyilván nem túl zavaró, de (versenyszerű) netes játéknál iszonyatosan idegesítő, nem kevés hátrány. Hiába jeleztem már nagyon sokszor, végül még szerelőt is küldtek, aki azzal jött nekem, hogy biztos a windows a baj, vírusom van meg minden hülyeség... nem értette, hogy még mobilnetről is stabil 0% loss. 9ker és 3kerben is próbáltam, tehát a város két teljesen eltérő pontján, teljesen más hardware-rel, egyik fttb, másik ftth.. és pontosan ugyanolyan. Ismerősömnél lakásban már inkább le lett cserélve a szolgáltató, az újjal semmi probléma. Bármi ötlet mit tehetnék? Aki kiváncsi: CS:GO, menj rá egy szerverre, a konzolba írd be, hogy net_graph 1, és figyeld a loss-t.
Nincs sok bizalmam a digihez már, 1 hete bejelentettük, hogy szarakszik a hálózat, nincs sebesség se, de azt mondták náluk minden rendben, nálunk lesz a hiba. Erre tegnap leállt fél buda, érdekes ma reggelre megvolt a normál sebességünk is.
Aktív témák
Olvasd el az összefoglalót!
Társtopikok:
● DIGI kábel TV
● DIGI Mobil
● DIGI műholdas TV
● DIGI vezetékes telefon
Router kérdésekkel ezekbe a topikokba fáradjatok!
● Milyen routert?
● Router gondok
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 13 – Néhány egyszerű, de finom étel
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- BestBuy topik
- Automata kávégépek
- Milyen videókártyát?
- PH!otósok beszélgetős, offolós topikja
- Arc Raiders
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Soha nem szabta ilyen pénztárcabarátra új CPU-it az Intel
- További aktív témák...
- Apple iPhone 12 Pro Max 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÚJ MacBook Pro 14" M4 PRO 24GB 512GB Space Black
- KIÁRUSÍTÁS - HP Elite / ZBook Thunderbolt 3 Dock (akár 2x4K felbontás)
- Eladó retro HiFi-k és erösítők/hangfalak
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4530, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
. A IX. kerben nagyjából ugyanez volt, azóta (haza)jöttem III-ba, gondoltam itt biztos nem lesz baj... hát van
