-
Fototrend
Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)
-
(rögzített hozzászólás)
2024. március 1-től
● a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
● a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
● A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
● Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
● A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.
Aktív témák
-
sifarr
senior tag
válasz
#76055552
#37155
üzenetére
Szóval tényleg nem érted?

Én úgy látom, te nem érted - még a cikket sem, amit linkeltél.Nincs sok keresnivalója itt a GVH-nak, nem véletlen nyúlik évek óta az egész ügy.
A Telekom és a Telenor együttműködést az NMHH jóváhagyta. Ráadásul benne van a cikkben ez is:
Emellett a Magyar Telekom és partnere a hálózatmegosztási megállapodásról a GVH-t proaktívan, jóval a megállapodás aláírása és az együttműködés megkezdése előtt tájékoztatta, és ezután is folyamatosan, mindenben támogatta a GVH munkáját.
Tehát a GVH szólhatott volna rögtön és előre, hogy neki nem tetszik a dolog. Kérhette volna, hogy függesszék fel az együttműködés megkezdését, amíg állástfoglal. Nem tette. Akkor?
Milyen versenyt korlátozó hatás jelent meg, amit ne lett volna előrelátható? A két cég megtakarított némi beruházási költséget. Ennyi. Ez a mobilinternet piacát nem befolyásolta.A GVH legfeljebb (bár nálunk szinte minden elképzelhető) kioszt pár milliárd büntit, és kötelezi őket a szétválásra. Ez azért nem akkora zsaroló potenciál. Még ennek a forintköltsége sem olyan sok, hogy megérné belemenni nekik egy "kényszer nemzeti roamingba".
Főleg akkor, ha a Telenor/Yettel attól nem zárkózik el mereven, hogy némi együttműködést kialakítson a 4iG-vel mobilfronton. Neki van bőven 900-as frekije. Arra akár fel is engedheti a 4iG-t.
Aktív témák
● A politikai jellegű hozzászólások figyelmeztetés nélkül törlésre kerülnek!
● Az Összefoglalóban megtalálható, hogy mit ír a Digi ÁSZF a szolgáltatás és a SIM kártya használatáról. Az ezzel kapcsolatos hozzászólások törlésre kerülnek.
● A személyeskedő, sértő vagy flame jellegű hozzászólások törlésre kerülnek.
● Az iPhone-os SMS küldést boncolgató hozzászólások törlésre kerülnek.
Társtopikok:
● DIGI internet
● DIGI kábel TV
● DIGI műholdas TV
● DIGI vezetékes telefon
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- AZONNAL KÉSZLETRŐL! AMD Ryzen 7 9800X3D 64GB 6000MHz RAM 2TB Gen4 SSD RTX 5090 32GB GDDR7 1200W
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S25, Samsung Galaxy S25 Plus, Samsung Galaxy S25 Ultra
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 8600G / 6700XT 12GB / 16GB DDR5 / 512 SSD + 2TB HDD!
- Új könyv: Grandpierre Attila: Az élő világegyetem könyve
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


