Új hozzászólás Aktív témák
-
gurabli
őstag
válasz
spiritex
#13509
üzenetére
Na jó, a pocsék azért túlzás volt, ha nem lenne HD adásom, akkor annyira nem is zavarna, de HD után nagyon érezhető a különbség. A fullHD különösebben nem érdekel, amikor töltök, kizárólag 720p-t töltök, mivel távolabbról semmi különbség nincs, vagy csak minimális, egyszerűen nem indokolja a méretbeli különbséget.
Ami a TV adásokat illeti, itt most nem kimondottan a DVB-T adásra, hanem pl a Digikábelre gondoltam, hogy a Sport2 mennyire viccesen rosszabb, mint a Sport1HD vagy a DiliSport1-2HD. Vagy pl. az NG(Wild)HD vs NG SD.
Természetfilmnél és focinál érzem nagyon a különbséget, és nem is a SportKlub híresen pocsék minőségére gondoltam, hanem jobb SD adásokra.Természetesen filmeknél is megvan, de ott valahogy nem annyira zavaró, sztem.
Nem tudok most sajna fotót küldeni, mert elutazok két hétre, de HD ready plazmán is pontosan ugyanúgy nézett ki az SD mint a fullHD-n, így pont olyan lesz, mint nálad
És LCD-n még rosszabb a helyzet, mert azért egy Panasonic plazma képe még mindig lealázza az LCD-ket, sokkal természetesebbek a színek a plazmán, mint LCD-n.
Új hozzászólás Aktív témák
- HIBÁTLAN iPhone 16 Pro Max 256GB White Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, 92% Akkumulátor
- Apple iPhone 14 Pro Max / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku Gyári 100%
- BESZÁMÍTÁS! 8TB Western Digital Red Plus SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Lenovo ThinkPad T14S Gen1 Intel i5-10310U Refurbished - Garancia
- LG 49WQ95X-W - 49" NANO IPS - 5120x1440 Dual QHD - 144Hz - USB Type-C - HDR 400 - G-Sync - FreeSync
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
És LCD-n még rosszabb a helyzet, mert azért egy Panasonic plazma képe még mindig lealázza az LCD-ket, sokkal természetesebbek a színek a plazmán, mint LCD-n.
wassermann
