-
Fototrend
A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.
Új hozzászólás Aktív témák
-
SAMG3
tag
Sziasztok!
Tegnap kezdtem el a játékot, ezelőtt még nem játszottam egyik részével sem a sorozatnak. Jelenleg 7es szinten vagyok de arra jutottam h a játék kicsit bonyolultabb így első ránézésre mint ahogy azt gondoltam

Segítséget vagy tanácsot szereték tőletek kérni, hogy a pontokat mire rakjam. MIlyen fegyvert érdemes venni fejleszteni vagy ruházatot és h pl az aggregátorról h tudok vezetéket húzni az oszlopokra?
Junkot gyűjteni mennyire érdemes? Fegyvereket el tudom adni? MErt kb mindenkinél ugyan az van az elején. Max 2 féle fegyver. Olvastam 100-150 hozzászólást visszafelé, de sok az érthetetlen dolog még számomra
Kicsit "új ez a világ" nekem de nagyon tetszik
Addig jutottam h a nagy gyárat ahol az autók vannak meg turret is védi azt tisztának írja. Kb ez a legtávolabbi pont ameddig elmerészkedtem. Gyűjtök mindent amit tudok aztán teszem le otthon
Hátha jól jön valamikor alapon. De még csak 3 órát nyomtam bele a játékba. Próbálom felfedezni a dolgokat.Másik kérdés, hogy nem lehet beállítani h mondjuk 4-es 5-ös gombra bizonyos fegyverek jöjjenek elő? MErt ha a pipboyban kiválasztok egy fegyvert akkor ugye a kezembe kerül de a 4-esre meg az 5ösre az elején felvett eszközöket hozza.
Előre is köszi a tanácsokat

Új hozzászólás Aktív témák
- Házimozi belépő szinten
- One mobilszolgáltatások
- OnePlus 15 - van plusz energia
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Arc Raiders
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Sózd a jégakkut! Megoldotta a CATL a téli akkuproblémákat
- Gyúrósok ide!
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK H510M i5 11400F 8GB DDR4 256GB SSD GTX 1650 4GB Rampage SHIVA DeepCool 400W
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A14/Samsung Galaxy A34/Samsung Galaxy A54
- ÁRCSÖKKENTÉS MacBook Pro 17" i7 2.6 GHz 8GB RAM 8 ciklus az akkuban!
- Használt WDR Full HD autós menetrögzítő kamera / 12 hó jótállás
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i5 11400F 16GB DDR4 512GB SSD RX 6500 XT 8GB Gembird Fornax 500 DeepCool 400W
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

Kicsit "új ez a világ" nekem de nagyon tetszik
Hátha jól jön valamikor alapon. De még csak 3 órát nyomtam bele a játékba. Próbálom felfedezni a dolgokat.
