Új hozzászólás Aktív témák
-
Sajnos az Inno3d 6600GT AGP-s változata közül elég sok hibás, textúra hibás volt az enyém is, nekem kicserélték, nem természetes, hogy hibázik. Club3d termékeiről viszont, csak jókat írtak az ide kapcsoldó topikon. Én inkább, az Atinál maradtam, régen is az volt...

-
Perjel
tag
Chaintech GFX 6600GT 128MB 56 bruttó szerintetek megéri? Elég drága, nem tudom hogy pl. az Inno3d-hez képest van-e különbség... de a chaintech elvileg nevesebb gyártó nem?
-
Lac_
csendes tag
Elég érdekes dolog egyébként, hogy Doom3-ban max. 58-60 fok a GPU, míg a Chronicles of Riddick-ben 75 fok-ig felmegy

-
Lord Zero
addikt
félreértetted: pont hogy egy nappal később eltűntek a hibák, melyek először jelentkeztek (ha jól értettem)
tehát úgy is fogalmazhatnánk, h 3 nap elmúltával megjavult
(de nekem pl nem voltak textúra bizbaszok, se első nap, se második nap, se sokadik nap)
a hőt viszont én is furcsállom kicsit, nekem terhelésnél (húzva is) max 54 körül van -
Balinov
titán
Szia,
GF2MX400 óta nem volt nvidiám,de ezek a textúrahibák gyanúsak csöppet.Másnak nem? nem hiszem,hogy egy vga-nak 3 nappal a vétel után textúrahibát kéne véteni. Nem vagyok nv értő,de az a ~70fok amit írtál,azis magas kissé. tán egy 6800nak kéne ennyire melegednie,nem?
Bali -
Lac_
csendes tag
Tapasztalatok Inno3D GF 6600GT 128MB TV kártyáról:
Igaz, csak 3 napja használom a kártyát, de eddig nagyon tetszik. Először kicsit megijedtem, mert volt egy-két játék ahol folyamatos textúrahibák jelentkeztek (HL2, Nexus) de egy nappal később (miután elszórakoztam a kártya beállításaival) egészen eltűntek ezek a ''hibák''. A kártya GPU-ja folyamatos 3-4 óra játék után sem haladja meg a 75 fokot. (Igaz, a házam oldala le van véve...) Néha még most is beleáll pl a HL2-be, de 10mp után minden megy tovább. Doom3 istencsászár! Nagyon szép és 1024x768-ban teljesen akadásmentes, High beállításokkal!
Konfig: 2500+ Barton 2x512/400 PQI RAM, MSI K7N2 Delta LSR lap
Egyenlőre ennyi...
-
Lac_
csendes tag
Most mondták, lehet, hogy holnap mehetek a kártyáért...nagyon tólja már az agyamat.

-
Balinov
titán
azér majd írjál be a topic-ba,hogy mik a tapasztalataid. mi segítettünk neked választani ;o) ,te segíthetsz másoknak a te tapasztalataiddal.
üdv
Bali
Nemtudja valaki,megállnitilos tábla alatt parkolásért mennyire basznak meg a rendőrök? reggel az esőbe találtam egy feljelentőcetlit szarráázva az ablaktörlőm alatt. -
arpi6k
addikt
Még egy szavazat a 6600GT-re.
-
Lac_
csendes tag
Kösz mindenkinek! Azt hiszem meg vagyok főzve! Marad a 6600GT, ha pedig tévedtem...nem ez lesz az első
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Neck
veterán
98000Pro az ATI, viszont a 6600GT valamicskét gyorsabb...
Lássuk csak... 9800Pro
(Nem vagyok elfogult
) -
Balinov
titán
Nincs mit,szívesen. Én is voltam ujonc.
Hát,ha bármelyikre zsebembe lenne a lé,akkor eladnám a 9600nonpromat még hozzá,azt vennék egy 6800Le-t meg egy tápot is hozzá.
Komolyan:
Én lehet,hogy várnék vele pár hetet,de ha most azonnal kiraknák elém mindkettőt és bármelyik árát mellényzsebből ki tudnám csengetni akor a 6600Gt-t venném.
Kérdés viszont,hogy milyen gép alá szándékozod venni, pl. egy 2400+-os sempron vagy P4 Cerka mellett nem fogod tudni kihajtani a vga-t.
Nálam a garanciaidő is számítana. Nézz tényleg körbe a fórumon,akár beírva a keresőbe,hogy 6600 vagy 9800.
Nekem volt már nemegy olyan hw beszerzésem,hogy már majdnem mentem a boltba/sráchoz cuccért,mikor ráakadtam a topicra,amibe az adott cuccot taglalták.Nem bántam meg,hogy utánanéztem -
-
Balinov
titán
Üdv ,szerintem a nap kérdését tetted fel.
9800pro mellett szól,hogy PH!-n kb 40-45ér hozzá tudsz jutni,hátránya,hogy - kérem,senki ne kövezzen meg ezért a kijelentésért - már nem mai technológia
6600Gt mellett az szól,hogy van PCIexpress és AGP-s kivitele is. Ujabb technika,
tudásban néhol jobb néhol picit kevesebb,mint a 9800 pro. Hátránya,hogy egy agp-sért aránytalanul többet kérnek,mint a pci express-es változatért.
Húzhatóságban mindkettő jól teljesít, nézd meg van kimondott 6600/6800 topic,egész jó kis tuning%-okat hoznak ki belőle emberek. 9800pro-kat is könnyen 9800xt szintre lehet húzni.
Szerény véleményem szerint,most jelen pillanatban a 9800por a best buy ár/érték viszonylatban. Pl. ha most veszel egyet 40-50eFt-ért, ha fél év mulva el akarod adni,~10eFt-nál többet nem nagyon tudsz rajta többet bukni.Ha 6600-at veszel,mivel még viszonylag kevés gyártó kínálatában van,valószínű,hogy párhónapon belül a dzsunka gyártók is előállnak saját verzióval és nyomják lefele az bolti árakat,ergo ha most veszel pl. 55-ért 6600-ot,lehet,hogy egy fél év mulva a feléhez közelítő áron tudod eladni.
Üdv
Bali
Javaslom,feküdj rá a fórumra,többet ér akármilyen boltosgyerek a szomszédból srác véleményénél. -
iwu
addikt
-
kereső, szerintem
Bővebben: link -
Lac_
csendes tag
Nem igazán tudom eldönteni, hogy melyiket vegyem...Olyanokat kérdeznék, akiknek élből van ezügyben tapasztalatuk
Új hozzászólás Aktív témák
- Számlás!Windows 10 Pro 11 Pro,Windows 10 Home 11 Home, Office 2016,2019,2021 ,Vírusirtok,Mac
- REFURBISHED - HP USB-C Dock G4 docking station (L13899-001)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy XCover 6 Pro / Kártyafüggetlen / 6/128GB / 12 Hó Garancia / AKCIÓÓÓ
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3004
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


A melegedésre azt írják a gyártó specifikációjában, hogy a maglassulási küszöb 145 fok, amúgy én sem tapasztalok lassulást eddig







![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


