Keresés

Aktív témák

  • gaboka75

    tag

    XP SP1 -et használok. Elég jól megkurtítotam, így az kb 70. MB RAM-ot eszik.

    Sanyo:
    tegnap csak két órát játszottam vele, és leginkább az új sérülésmodelt figyeltem (védőlövész kiiktatása :) , stb.), így még nem néztem végig mindent, a hangokat sem.
    Ami feltűnő, hogy az AI-n sokat javítottak, sokkal jobban repülnek a gépi pilóták.

    Versus:
    A online kliens szerintem a telepítő CD-n is fent van, de a UBIsoft oldalán kereszül is letölthető.
    Én az elsővel tavaly augusztus és szeptember környékén nagyon sokat játszottam online-ban (még 40 kbit-el is élvezhető!!!!, a Check Six statisztikám kb. 280 légigyőzelem és 19% hit percentage volt)

    Zrubi: ez letölthető verzió, de ha megjelenik meg is veszem, mert az ilyen profi fejlesztőcsapatokat szívesen támogatom.

  • gaboka75

    tag

    Tegnap feltettem a IL2 második részét (az első az egyik kedvenc játékom), Forgotten Battles-t. A r*hadt dög swappel 512 MB RAM-al (a task managerben 720 MB a teljes memória felhasználás!!!!, ez eddig a max amit eddig láttam játéktól). :(

    Pont egy évvel ezelőtt az első rész miatt bővítettem 256-ról 512-re, de most már kezd röhej lenni, hogy a fél giga is kevéske.

    Igazság szerint a progi csúcs, aki az első részt szerette, ezt imádni fogja.

Aktív témák