-
Fototrend
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
mettek
addikt
válasz
VoidXs #185996 üzenetére
Alpvetően igen sok a szarul kevert és steril zene. Találtam egy appot (Boom) ami tud eq-t és van egy kis dsp is benne amivel elég jól testre szabható visszhangot lehet rátenni a lejátszott zenére. Nagyon sok vokális zenének iszinyat jól áll és hatalmasat dob az élményen. Nálam a Large Hall reverb 24-es értéken vált be.
Nem vokálos, hangszeres zenéknél nem mindegyiknek tesz jót.
A lényeg hogy a Dirac szuper mozihoz de sztereóhoz nálam mindig felemás érzéseket vált ki.
Az is fura hogy eddig minden HM erősítőm ugy szólaltatta meg a sztereót hogy egyenletlenul szólt a 2 front, a hangkép el van tolódva ha nincs kimérve a 2 hangfal távolsága.
Ezzel szemben amikor monoblokkos Audia Flight Three S erősítőm volt, nem volt ilyen gond, nem kellett balanszolni, egyformán szóltak a hangfalak és volt szeteró tér. Nagyon fura.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
- LG 48C4 - 48" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen7 CPU
- Új, verhetetlen alaplap sok extrával!
- Apple iPhone 12 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy A54 5G , 8/128 GB , Kártyafüggetlen
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged