Új hozzászólás Aktív témák

  • #03969024

    törölt tag

    válasz Bacusuz #16839 üzenetére

    Nekem is ilyen van a Boschban. Ők 40 dB-t írnak...

    (#16805) pjen
    Egyszerűen nem vagyok hajlandó olyan készüléket venni, ami hanyagul van legyártva, s összerakva. Rosszul illeszkedő lemezek, gyenge sínek, lötyögő kapcsolók. Amikor a TEKA-t vettem, még a Gorenje tűnt elfogadhatónak. (Meg a Miele, de az ugye más árkategória.) A Cata-ra később találtam rá, de a dobozolásból ítélve a TEKA is velük gyártat(ott).
    A hűtőt 5 hónapja vettem, a szerelő az Electrolux csoportot ajánlotta, de már írtam itt, hogy mindegyik eléggé olcsósított, gagyi fiókok, stb. Liebherr ebben a méretben megintcsak drága, maradt a Bosch. De az, hogy nem saját kompresszorral szerelik... Lehet, hogy jó ez a kínai, van 5 év gari, majd elválik.
    Ja, volt itt egy srác, jó sokat vacillált, végül a Bosch tűzhelynél kötött ki, nem is volt egy olcsó darab, aztán itt siránkozott, hogy görbe a (drótból készült) rács. A cseredarab szintúgy. Már nem fér bele az öntöttvas?

Új hozzászólás Aktív témák