Új hozzászólás Aktív témák

  • flegga92

    senior tag

    válasz sanzi89 #39577 üzenetére

    Panelban lakom, kukába ürítem a port, össze vissza száll, nem nagyon tudom ütögetni a szálló por miatt. Az apró por beleragad a tartály sarkaiba, alig akar kijönni. Szivacsot nincs lehetőségem kompresszorral kifújni, kuka felett szárazon még nagyobb kosz lesz körülötte mint volt, ezért csap alatt szórakozok vele.
    Míg nem volt a cyclon filter ezt minden vagy max minden 2. használat után meg kell tenni mert nem szív rendesen. Azota nálam is elég havonta takarítani. Szőnyeget ez is emeli, de a koszt csak akkor szedi ki belőle ha tiszta a tartály. Pedig nem nagy lakás, 50 nm, kb 15 nm szőnyeg, a többi laminált/járólap.
    Évente kap egy új szűrő szettet.
    Ez előtt egy 25 éves Philips porzsákos porszívóm volt, szülőktől hoztam el mikor elköltöztem, kb 4 havonta kivettem a papír porzsákot mikor vittem le a szemetet aztán kidobtam. Itt meg egy ürítés után szórakozhatok a morzsa porszívóval is.

Új hozzászólás Aktív témák