Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz spyduck #93218 üzenetére

    Nana :)
    Eladásivá lehet varázsolni maximum :B . Mivel a dörzsi leszedi a matt bevonatot és csak a műanyag marad, arra felmegy a WD40, ami gázolj gyakorlatilag. Ezzel feltöltöd a karcokat és kiemeled a feketét, főleg a kék metálszemcséket. (Régi neppereket megkérdezed, mind felröhög, anno minden Lada frissen gittelve és fújva, gázolajjal átkenve várta a gazdit, mert úgy mutatott. Pont addig, amíg nem unta meg a rengeteg port amit az olaj összeszedett, aztán jött a mosás és lett egy matt határgané az autó.)
    Ha ezután te letörlöd alkoholos Clin-el, akkor az összes gázolajat lemosod róla. Ergo minek kented meg WD40-el :B Ez a trükk addig jó, míg kevés WD40 van fent és takar. Cserébe látszik az ujjlenyomat. Amint eltünteted az olajat ugyanolyan fos marad mint addig. Próbáltam, csináltam. Ha hámlik a fedlap akkor csere vagy matt le, de a karcokat kiszedni nem lehet.

    Polír ugyanez. Ez nem anyag-filler-alapozó-fedő-lakk felállás, hogy legyen miből csiszolni. Itt ha sérül akkor az úgy is marad. Esetleg még plexi, ott is lehet néhány századot lekapni, vagy azonos anyaggal tölteni, aromás folyadékokkal "olvasztani".

Új hozzászólás Aktív témák