Aktív témák

  • Mtt

    tag

    Sziasztok!

    Röviden leírom, mi szél hozott erre. Valamikor tavaly nyáron vettem egy iPod nano-t 4G-t. Sokan mondták hogy csak az apple, már tudom miért. Aztán eladtam, és szülinapomra vettem egy iPod touchot, mert sokan mondták, az a legjobb netezni 40k alatt. Nagy élmény volt, szépen lassan hozzászoktam és a szívemhez nőtt... Milyen jó lenne erről telefonálni... :)

    Most ismét közeleg a szülinapom és egy iPhone-t akarok venni. Nézegettem használtat, mert sajnos csak azokat engedhetem meg magamnak. Azokból is az olcsóbbakat.

    3Gs sajnos kizárt, mert még nincs olyan árba a használt-piacon ami nekem megfelel. 2G vagy 3G? A 3G-k a 60e forintos árkategóriában nagyon karcosak, ami kimondottan nem tetszik a készülékben. viszont ennyiért már egész szép 2G-k akadnak.
    A hardveres különbségekről a 'külcsíny' terén tudok kb mindent, belül hardveresen annyira nem vagyok képben a diferenciákkal. (Ezt olvastam)
    Szoftveresen a különböző frissítésekkel, stb mennyire veszi fel a versenyt a 2G a 3G-vel?

    Ha te lennél én, mit tennél a helyemben? Jó állapotú 2G vagy strapáltabb 3G? :)

Aktív témák