-
Fototrend
KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!
-
(rögzített hozzászólás)
StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
brazos #37405 üzenetére
Nézd... Az tény és való, hogy a kodi repó kezelése hagy(ott) némi kivetnivalót. Amikor aktívan kodiztam, én is tanúja voltam olyan anomáliáknak, hogy valakinek kézzel kellett frissítenie a repó listát, vagy restartolnia kellett az egész rendszert, hogy felmenjen a frissítés.
De még mindig jobb megoldás a normál felhasználónak az, ha már azért az egyetlen kiegészítőért is felteszi az egész repót (egyetlen extra xml fájlt jelent a rendszeren) és onnan rak fel szépen mindent, mert így az addonok képesek behúzni a függőségeiket, illetve a legtöbb esetben frissülnek maguktól. Ha nem, akkor zipes telepítés helyett inkább a korábban említett manuális csomaglista update és restart kombó javasolt. Persze ha az ember power user és vállalja a kockázatot, azt tesz, amit akar.
Csak azt szeretnénk elkerülni, hogy ne kelljen fejlesztői oldalról órákat debuggolni, hogy vajon miért nem indul el az adott stream a kedvenc kiszolgálóról, ha közben kiderül, hogy pl a resolveurl nem lett frissítve a kliens gépén és azóta javítva lett.
Ne érts félre, értékelem a szándékot, de szerintem okkal jöttek létre a repók és mindenki érdeke, hogy az legyen a preferált telepítési forrás, mivel így kevesebb a valószínűsége annak, hogy valaki elfelejt frissíteni és emiatt hibák soraiba fog belefutni.
[ Szerkesztve ]
Minden egér szereti a sajtot... Kivéve a Logitech G305.
Új hozzászólás Aktív témák
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- RC modell földön, vízen, levegőben
- iOS alkalmazások
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Elektromos autók - motorok
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Politika
- Mozilla Firefox
- Path of Exile (ARPG)
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest