-
Fototrend
A Linux Mint bemutatása
Új hozzászólás Aktív témák
-
King Unique
titán
Ha az adatok, letöltések stb. eleve a HDD-n kapnak helyet, akkor bőven elég egy 120 GB-os SSD a 2 rendszernek. A Linuxnak amúgy sem kell sok hely, elég neki rendszerint egy 15-20 GB-os partíció is + X GB swap. De lehetne akár nagyobbat is venni, ha belefér a keretbe, illetve jobb az ár-érték aránya. Előbbin is elférne egyébként akár több Linux, de az utóbbin meg pláne, ha esetleg később szaporítani akarod a rendszereket.
(#8214) ubyegon2:
Úgy voltam vele, ha már más nem válaszol, akkor majd én. De szintén meglepődtem én is.
Amúgy SSD-t azért nem kéthavonta vesz az ember és ha belefér a keretbe, akkor megfontolandó a nagyobb tárolókapacitású. Például az egyik népszerű típus 120 / 240 GB-os modellje között sem olyan nagy az árkülönbség. Na meg ki tudja később mire használja még, telepít-e esetleg további rendszereket.
Új hozzászólás Aktív témák
A topik célja: Segítségnyújtás a Linux Mint-et használó kezdők és haladók valamint a még csak azzal ismerkedők számára.
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját! -> [link]
- HP 200W töltők (19.5V 10.3A) kis kék, kerek, 4.5x3.0mm, 928429-002
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4062
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 15 Pro Max 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- KARÁCSONYI AKCIÓK / MICROSOFT WINDOWS 10,11 / OFFICE 16,19,21,24 / VÍRUS,VPN VÉDELEM / SZÁMLA / 0-24
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Amúgy SSD-t azért nem kéthavonta vesz az ember és ha belefér a keretbe, akkor megfontolandó a nagyobb tárolókapacitású. Például az egyik népszerű típus
Rowon
