-
Fototrend
Mibe tegyem a megtakarításaimat? Összefoglaló!
Új hozzászólás Aktív témák
-
st6969
őstag
válasz
st6969 #119352 üzenetére
Sziasztok,
Jelentem, sikerült a 15M felét befektetni, ahogy itt is írtam, MÁP+ lett a befutó. Most megpróbáltam a másik felét, de azt írja, max. 10M Ft értékben lehet ilyen magánszemélynek. Akkor ez most azt jelenti, hogy másik papírba kell fektetnem, vagy várnom kell valamennyi időt, hogy a másik felét is MÁP+-ba tehessem, vagy mi ilyenkor a teendő?
Köszönöm. -
UberMutant
őstag
válasz
st6969 #119352 üzenetére
kétféle pézügyi szakértő van
1. aki "ingyen" ad tanácsot. na ő az , aki magának akar jót és vele rosszul jársz, az ilyeneket kell kerülni
2. aki pénzért ad tanácsot, neki nem feltétlenül érdeke szrt rádsózni. ilyenhez lehet fordulni, csak ez meg "drága" , persze relatív a drágaság, mert az 1es típus rádsóz valamit, akkor az többe fog kerülni és észre sem veszed.itt a topikban az 1es típusú "szakértőről" próblnak lebeszélni mindenkit.
-
kovsol
titán
válasz
st6969 #119352 üzenetére
Nekem volt rokon aki nem hitt nekem, majd bement az OTP-be, mert ott szakértők vannak. Berakták a lóvéját valami OTP befektetési alapba, ami rövid távú állampapírba fektet amúgy, és mikor kivette még adót is vontak le neki a alap hozama után. Így végül még annyit se keresett, mintha DKJ -ba berakja saját maga.
Új hozzászólás Aktív témák
- Dell latitude, precision, xps, magyar világítós billentyűzetek eladóak
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Samsung Galaxy A15 5G / 6/128GB / Gyári független / 12 hó Garancia
- BESZÁMÍTÁS! Asus H110M i5 7400 8GB DDR4 250GB SSD 1TB HDD GTX 1650 4GB ZALMAN S3 TG Chieftec 600W
- Apple iPhone 12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged