-
Fototrend
Ajánlott ingyenes Windows programok

Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
maestro87
őstag
válasz
animatrix11
#37536
üzenetére
Itt szerintem nem is volt csatlakoztatva az egér, a három billentyűzetet nyomkodhatta kb. egyszerre. Meg is van vágva a videó, hogy ne lássuk a bénázásokat.

De ami programot említettél az miért nem jó? Azzal állítólag lehet a 3 gépet egyszerre irányítani. Ami a cikk alatti hozzászólásban van az is jó lehet. Kipróbáltad már ezeket? De itt találsz több alternatívát, az értékelések szerint viszont a Synergy a "nyerő". -
pc360
addikt
válasz
animatrix11
#37504
üzenetére
Nem érted, hogy egyszerre nem tudsz gépeket irányítani? Olyan távirányító program nem létezik, mert közel kivitelezhetetlen. A te oldaladon a program nem tudná, hogy melyik gépet vegye alapul, ezért nincs ilyen jellegű megoldás. Ha azt szeretnéd, hogy a te műveleteidet lássák minden gépen, akkor viszont a "fő" gép képernyő-tartalmát kell áttükrözni a többieknek. Harmadjára nem fogom leírni.
-
-igu-
veterán
válasz
animatrix11
#37501
üzenetére
If all of the computers in the lab are the same basic image or configuration (for example. all Windows XP machines with the same application you want to access) you can remote control them all at the same time, though you will only see the input device and screen of the first machine selected.
-
pc360
addikt
válasz
animatrix11
#37501
üzenetére
Namost: vagy a fő gép anyagát közvetíted mások felé, hogy mindenki ugyanazt láthassa, vagy pedig a klienseket vezérled egyesével. Egyszerre nem tudsz gépeket irányítani, és ez nem program kérdése, de ha belegondolsz, ez így nem működik. Hogy milyen műveletet hogyan végeznek el, merre mozog a kurzor, még pontosan ugyanolyan gépeken is eltéréseket okozna. Döntsd el, melyik kell! Screen-mirroringra, vagy mire nem tudok most hirtelen programot, a többiek majd segítenek.
-
Winner_hun
félisten
válasz
animatrix11
#4154
üzenetére
-
Dr. Romano
veterán
válasz
animatrix11
#4024
üzenetére
Jól néz ki és sokat tud, pont ezért nem sikerült elsőre
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Lényeg először létrehozol egy "új hangot", ami legyen tetszőleges hosszúságú (később úgyis meg tudod vágni).
Majd a Control ablakban kell bűvészkedni. De mivel most alig bírok gépelni, legyen elég egy kép
(ha ez a control ablak nem jelenik meg, akkor a tool menüben lehet előhívni asszem).Ha ez megvan akkor a CTRL+felvételgombbal tudod indítani a felvételt.
Enjoy!
-
Dr. Romano
veterán
válasz
animatrix11
#4020
üzenetére
GoldWave a neked való, én is ezt használom ilyen célra.
Új hozzászólás Aktív témák
- A TCL egyebek mellett egy 1040 Hz-re képes monitorral készül az idei évre
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- E-roller topik
- Elektromos autók - motorok
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Automata kávégépek
- Mégis meglepi egy új GeForce-szal a rajongókat az NVIDIA?
- Sorozatok
- További aktív témák...
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Windows 10/11 Home/Pro , Office 2024 kulcsok
- Xbox / Microsoft Store feltöltőkártya kód (digitális, HU) több címlet, több db, azonnal, olcsón
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Apple iPhone 13 128GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Kezdő Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 4770K / GTX 1060 6GB /16GB RAM /250SSD + 500GB SSHD
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- 261 - Lenovo LOQ (17IRX10) - Intel Core i7-14700HX, RTX 5070
- LG 75QNED86T3A / QNED / 75" - 164 cm / 4K UHD / 120Hz / HDR Dolby Vision / FreeSync Premium / VRR
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest







![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

