-
Fototrend
Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!
-
(rögzített hozzászólás)
Szeretnénk megkérni minden kedves fórumozót, aki videókártya ajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás.
(mellé)beszélgetést itt kéretik megtenni: VGA kibeszélő offtopik
Köszönjük.[ Módosította: koncsik ]
Új hozzászólás Aktív témák
-
szaszab
aktív tag
válasz
shield
#115824
üzenetére
A 90 napos garancia az MI kártyákra vonatkozik. Kifejezetten bányászkártyáknak gyártották. Gyárilag jár csak 3 hónap garancia, pont emiatt.
@TheNewDawn: Bocsánat, rosszul kerestem. Szimplán beírtam a keresőbe, hogy rx570. Ha leszűröm, hogy csak VGA-kat keresek, és az olcsók előre, akkor lyukadok oda, amit te is linkeltél.
De a te keresésed kivesézve: A Sapphire 1 ventis (a képen egy venti van, a leírásban 2). Azok meg nem annyira ajánlottak, úgy tudom. Szóval a következő lépcső: 55k, de az bányász kártya, 3 hó garanciával. Aztán a következő meg már 57,3. A BF-ről lecsúsztam, az a múlt kínálata, sajnos. Sebaj, csak lesz még jó ajánlat karácsonyig.
/Nem csak Rx570/ Az pedig, hogy mi van 60 körül, nem releváns, ha 50-nél többet nem nagyon szánok rá.Akkor szétnézek az aprók között is, hátha 1 nepper eladná az Alzás 570-et. /Ja, nem... Nem támogatom őket.
/Szóval a kérdés úgy szólt, 50-ig bezárólag mi ajánlott? (Nagyon max 55k.) De igazság szerint várok, hátha írtok ide a topikba jó ajánlatot. Eddig is kb csak csendesen figyeltem. Azt is csak néha. Most picit jobban fogok.

-
szaszab
aktív tag
válasz
TheNewDawn
#115804
üzenetére
Használtan? Mert árukeresőn, az első rx570 igaz, hogy 55k, de (GV-RX570GAMING-4GD-MI) a mining mivolta miatt csak 3 hónap garanci jár mellé, gyárilag. A következő rx 570 (ROG-STRIX-RX570-O4G-GAMING) pedig már 10k-val drágább.

Egyébként én is 50k környékén keresgélek. Nekem használtan is megfelelne, ha van még rá legalább egy év bolti garancia. Illetve minimum 4 GB RAM legyen rajta, mert a WoW megeszik 3-at lazán FHD-n, 7/10 beállítással. Szóval a 1060-asból a 3 GB-os kilőve, sajnos... Pedig azt nagyon nézegettem.

Edit: Nekem egy Ryzen 2600 mellé lenne, az RX 460 helyett.
-
szaszab
aktív tag
Sziasztok!
35k-ért szeretnék (ennyit szánok rá) VGA-t venni keddig a hardver apróról. Mit lenne érdemes? Jó lenne keddig átvenni, akkor érkezik meg a többi komponens (MSI AM4 B450M Mortar, Ryzen 5 2600, stb).
Amiket nézegetek:
- GIGABYTE GeForce GTX 1050 "2 GB = 28k
- Sapphire Dual-X R9 280 3GB = 30k
- Asus Radeon RX460 Dual OC 2GB = 30k
- Gigabyte Windforce R9 280 3GB OC Version = 30kTermészetesen nem csak ezek játszanak, pusztán ezekkel szemezgettem. Még annyi, hogy linuxot használok, sz'al jó lenne a kompatibilitás...

Csak a World of Warcraft-tal játszom, azzal sem ultrán. (Jelenlegi laptopomban GF 960mx van, ennél örülnék, ha egy fokkal jobbat kapnék 30k-ért.)Előre is köszönöm a segítségeteket!
Új hozzászólás Aktív témák
Techpowerup VGA /GPU kiadások időrendben, valamint teljesítmény összehasonlítására alkalmas/
Játék tesztek és GPU vs GPU tesztek (Angol) Link 1 - Link 2
A GPU-k grafikus egységeinek listája: AMD, Nvidia, Intel ARC.
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Kuponkunyeráló
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Megbüntették, ezért feloszlatná az EU-t Elon Musk
- Samsung kuponkunyeráló
- Samsung Galaxy A17 5G – megint 16
- nonsen5e: DPD tapasztalatok
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- EA Sports WRC '23
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B450M R5 2600 8GB DDR4 256GB SSD 1TB HDD GTX 960 4GB ZALMAN S4 Chieftec 450W
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Olcsó számítógép PC - Játékra is! I7 4770 / 16GB DDR3 / GTX 1650 4GB / 256 SSD + 1TB HDD
- Telefon felváráslás!! Samsung Galaxy S22/Samsung Galaxy S22+/Samsung Galaxy S22 Ultra
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3965
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
/Nem csak Rx570/ Az pedig, hogy mi van 60 körül, nem releváns, ha 50-nél többet nem nagyon szánok rá.
/
Meggyi001

