-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
MPeter87
őstag
A newegg review-k alapján azért elég vegyes a kép, kb a fele negatív ennél a 2 terásnál. Ez alapján inkább kihagynám ezt a Seagate vinyót. Néztem a FireCuda-t is, de ott is hasonlóan vegyesek a tapasztalatok. WD Black 1TB-nál alig van negatív vélemény, de ennél nagyobb kellene.
(#39728) HookR
Sajna az már sokkal költségesebb megoldás lenne. Van egy 120as Adata SX930 a laptopomban, ezt át tudnám rakni az új gépbe, így SSD-t külön nem terveztem venni.
Ha ezek a cuccok elvannak kényelmesen egy kevésbé jól szellőző házban is, akkor viszont lehet ezek közül választok majd. Köszi!
Új hozzászólás Aktív témák
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- Melyik tápegységet vegyem?
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Milyen autót vegyek?
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Diablo II: Classic és Resurrected
- Eredeti játékok OFF topik
- Kiadta majd visszavonta a legújabb GeForce drivert az NVIDIA
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- ASUS ROG Strix B550-A Gaming alaplap.
- Laptop ramok DDR5 8Gb 4800Mhz SK Hynix / Samsung, akár nagy tételben is, mennyiségi kedvezmény van!
- INGYEN FOX! - Patriot Viper Blackout - 2x8 GB - 3200 MT/s - CL16
- ASUS ROG Strix B550-F Gaming alaplap.
- ASUS H170-PRO + i7-6700 4C/8T - DDR4 - I/O shield - Külön is
- FANTASZTIKUS áron eladó dobozos új Hp Laptop 17 /Ryzen 7-7730U/16 GB RAM /512 SSD/FHD/IPS/Garancia/
- iPhone Xr 64GB 100% ÚJ EREDETI AKKUMULÁTOR Gyűjtői darab (3hónap Garancia)
- Asus Tuf A15 Ryzen 5 7535HS 16gb ddr5 512ssd RTX 3050 FHD 144Hz Garancia
- Újszerű Apple MacBook Air 13.6" - M2, 16GB/256GB - 6 ciklus - 100% akku(MC7X4MG/A) Éjfekete -HUN
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
