-
Fototrend
Mozilla Firefox
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kékes525
félisten
válasz
newmoonlight
#47798
üzenetére
"Rosszul írtad.
A káromkodás az imádkozás után volt." Bocs, a sorrend tényleg fontos. 
"Rendszer-visszaállítási időpontom sajnos nem volt. (Valamiért spontán törlődni szoktak.)" kevés a szabad hely?
"valamelyik kiegészítő akadt össze egy másikkal, vagy a sok about:config-módosítás közül egyik üti a másikat." A kiegészítőket gyorsan le tudod csekkelni. Kapcsold ki az összeset és utána egyesével vissza, vagy egyenként kikapcsolva lehet ellenőrizni. A beállításokkal kapcsolatban a hibakeresési információból másold be ide a "Fontos, módosított beállítások"-at. Kiértékelésében itt biztosan sokan tudnak segíteni. Másrészt ezt is egyenként a default-ra visszaállítva le tudod ellenőrizni. Persze ezzekkel a kölcsönhatásokat nem lehet ellenőrizni, mert azt minden kombináció lecsekkelésével lehet. Azonban nem hiszem, hogy ennyire bonyolult, ritka hiba lenne.
Az nem derült ki számomra, hogy az újratelepített Firefoxod még szüzen jó volt e? Ha igen, az csökkenti a Firefoxon kívüli okok valószínűségét.
-
newmoonlight
senior tag
válasz
Kékes525
#47797
üzenetére
Rosszul írtad.
A káromkodás az imádkozás után volt.Rendszer-visszaállítási időpontom sajnos nem volt. (Valamiért spontán törlődni szoktak.)
Nem vírusra gyanakodok, hanem valami bug-ra. Vagy valamelyik kiegészítő akadt össze egy másikkal, vagy a sok about:config-módosítás közül egyik üti a másikat.
Valószínűleg az lesz, hogy holnap csak a most letöltött portable-verziót használom. Ha pedig az nem fagy, akkor csontra letörlöm a jelenlegi FF-ot és tisztán újratelepítem, a kiegészítőket pedig óvatosan (egyenként) pakolgatom rá.
Aztán imádkozás, stb-stb....

-
Kékes525
félisten
válasz
newmoonlight
#47796
üzenetére
Testüregmotozás, káromkodás. és imádkozás a legfontosabb.
Már nagy baj nem lehet. Azért még azokat a víruskergetőket is futtasd le, amit írtam, mert azok speciálisak, direkt a fő védelmi rendszerek mellé fejlesztették ki. Az ESET mellett én is szoktam használni őket. Lehet, hogy a kis gonosz nem a Firefox profilban van -de utálja a Firefoxot
- és ugyanattól a laptól fertőződtél meg a notebookodon is.Esetleg rendszer visszaállítást is csinálhatsz, olyan időre, aminél biztosan tudod, hogy még minden OK volt.
-
newmoonlight
senior tag
válasz
Kékes525
#47795
üzenetére
CCleaner: volt
Registry kitakarítás: volt
ESET online scanner: volt
Panda antivírus (teljes gép átvizsgálása): volt
Revo uninstall: volt
Testüregmotozás: volt
Újratelepítés: volt
Imádkozás: volt
Káromkodás. voltBiztos, hogy a Firefox-szal és nem az asztali géppel (C2D, 4GB RAM, HDD, 32 bit) van a gond, mert ugyanezzel a Firefox-profilommal a notebook-om ugyanezt csinálja. (Azon meg i5, 8 GB RAM, 64 bit és SSD van.)
-
Kékes525
félisten
válasz
newmoonlight
#47794
üzenetére
A port.hu nálam tökéletesen müködik. A szokásos köröket lefutottad (HitmanPro, Malwarebytes Anti-Malware, AdwCleaner)? Lehet, hogy összeszedtél valamit, ami kihat a Firefoxra is. RevoUninstall szerintem mindent kiszed, ha jól kezeled. Esetleg Wise Registry Cleaner-t is kipróbálhatod, a biztonsági tisztítása nem szokott gondokat csinálni. A CCleaner is jó.
-
newmoonlight
senior tag
válasz
EmptyParadox
#47793
üzenetére
Letöltöttem egy teljesen szűz portable-változatot. Nem tettem rá a profilomat, még a könyvjelzőket és jelszavakat sem. Elindítottam, közben folyamatosan néztem a feladatkezelőt. Kb. 170-180 MB-tal indult, aztán ahogy feltettem rá pár dolgot (Classic Theme Restorer, UBlock origin, Black skin) szépen felkúszott 340-350 MB-ra.
Chrome-on is van pár kiegészítő. De igazad van, a feladatkezelőben több Chrome-folyamat fut, ha ezeket összeadom, lehet, hogy összejön annyi, mint a Firefox-nál.
Hardveres gyorsítás le van tiltva, a Flash-sel nincs semmi gond.
Már arra is gondoltam, hogy nem-e a túl sok könyvjelzőm miatt (kb. 8000
) baszakodik.Ezt most a régi (problémás) FF-ról írom, holnap még tesztelem a fapados portable-t.
Azt megnézné valaki, hogy a Port.hu-n másnál is "lefagy-"e az oldal (azaz -a következő csatornák képe helyett ez jelenik meg), amikor sorra az újabb és újabb oldalra léptetek? Köszi!
-
EmptyParadox
senior tag
válasz
newmoonlight
#47791
üzenetére
Hardveres gyorsítás letiltása? Flash ask to activate-re állítása?
Szerintem a Chrome többet eszik, csak egy folyamatot nézel. (Meg gondolom semmilyen kiegészítőt nem használsz Chrome-ban).
Meg esetleg megnézheted egy új, üres profillal vannak-e gondok. -
Archttila
veterán
válasz
newmoonlight
#47791
üzenetére
Igen, sajnos normalis.
-
newmoonlight
senior tag
Hali! Már tényleg szinte mindent letiltottam, de mégis kínlódik. Most is (nézem a feladatkezelőt) 460-480 MB memóriát zabál. Ez normális? Mellette fut a Chrome, az meg 160-170-et.
Ezt a portable-változatot megpróbálom.
Legutóbb, amikor töröltem nem emlékszem, hogy felajánlotta volna a profil törlését. Melyik mappákat kell (és honnan) manuálisan eltávolítanom?
-
*VARJU*
tag
Hello!
A Firefox böngészőben hogyan lehet, a földrajzi hely adatainak elérését tiltani?

-
vlevi
nagyúr
válasz
newmoonlight
#47788
üzenetére
Nem kell revo bhockodni. A FF uninstallaskor megkérdez, törölje-e a profilt.
De előtte én feltwnnék egy portable változatot, kiegészitők nélku, és megnézném úgy.
Másik, hogy elkezded gyesével letiltogatni a kiegészitőket, mert valószinübb, hogy valamelyik kieg okozza, semmint az alap firefox. -
newmoonlight
senior tag
Hali! Firefox 5-10 percenként (néha gyakrabban is) "Firefox nem válaszol"-felirattal (pár másodpercre) fagyogat. Eleve elég sok memóriát (400-450 MB-ot) használ, de nem valószínű, hogy a (4GB) RAM kevés neki, mert a laptopomon, a Sync-emmel bejelentkezve (ahol 8GB-os a RAM) ugyanez a hibajelenség. Frissítettem, de nem múlt el a probléma.
Elég sok about:config-beállítás is módosítva volt. Nem tudok jobbat, törölném az egészet, aztán újratelepítve egyesével (tesztelgetve) rápakolgatnám a kiegészítőket.
Légyszi segítsetek, hogy a RevoUninstall-os törlésen kívül milyen mappákat kell még törölnöm, hogy az új telepítés semmit ne "vegyen át" a jelenlegiből! Köszi! -
Kékes525
félisten
Ezt lefuttattad: AdwCleaner?
-
Dr.Én
veterán
Hali!
Akadt egy olyan problémám, hogy a mozzillába összeszedtem a olyan keresőt amit nem tudok eltávolítani...Trotux a neve...
hiába állítom ár a Google keresőre hogy azzal keressen, mindig át rakja erre a másikra...
Moziillát újra raktam, amit csak tudtam le takarítottam...de eddig hiába
-
Matthewus
őstag
válasz
headhunter
#47774
üzenetére
Amit linkeltél 5 éve nem frissítették, szerintem nem is fogják.
-
Matthewus
őstag
válasz
headhunter
#47772
üzenetére
Ha erről a kiegészítőről van szó, akkor ismert a hiba, a vélemények között és az add-on Github oldalán is jelezték már.
-
headhunter
addikt
válasz
headhunter
#47758
üzenetére
Mindenkinél jó a Gmail Manager kiegészítő?
-
Ha már itt méricskéltek, én is megnéztem nálam mi a helyzet, és hátha valaki másnak is érdekes adatok

Firefox Developer Edition 50.0a2 x64, multi process bekapcsolva, about:config-ból állítva a process szám max 8-ra (általában nem használok ennél több nyitott fület), Win10 Pro az op.rendszer. -
#54715584
törölt tag
válasz
Archttila
#47769
üzenetére
Igen, Sync már van másik böngészőben is, de ez az RSS olvasós megoldás nincs, legalábbis én nem találtam. És az nálam a prioritás, a Sync meg ráadás.
Az alternatív FF böngészőket nem próbáltam még, lehet azokban is így működik, de azokról meg nem tudok semmit, és csak több éves cikkeket találok, így nem biztos, hogy azokat meg frissítik. -
Azert igy olvasgatva a hsz-eket nem egyeduli a problemam. El is kezdek migralni az Edge-ra aztan amint lesz ra wot meg noscript mar itt sem vagyok. Pedig pont ket honapja adtam 2000ft-ot a firefoxnak. Kenjek a hajukba!
-
vlevi
nagyúr
válasz
Archttila
#47750
üzenetére
Ja.
Csak tekerj lejjebb egy kicsit, a háttérfolyamatokhoz.7 megnyitott PH fórum lap:
Ez a különbség, hogy a mostani FF még egy processben foglalja az össze lap memóriáját, míg a külön processben futtatott böngészők (Chrome, Edge, Opera, ésatöbbi), processzenként, laponként elkülönítve. Ami elvileg jobb, mert egyik lap nem borítja össze a másikat, de végülis több memóriahasználatot jelent, mert az egyébként közös dolgokból is jópár dolgot laponként újra kell létrehoznia.
-
válasz
Matthewus
#47761
üzenetére
Nem is akartam, csak vicces

Viszont a Firefox nem szeretheti a Windows 10 Anniversary Update-t, mert azóta 2 gépen is (asztali + laptop, konfig adatlapon) hardveres gyorsítás mellett se a görgetés, se a kezelőfelület nem működik megfelelő sebességgel, "szaggat"
Csak így meg furcsák a betűk, eddig még sosem volt kikapcsolva
-
Matthewus
őstag
Megjelent a legújabb verzió: 48.0.1
Ajánlott a telepítése, sok hibát javítottak: [link]FlashDisable
Eszköztárról tudjuk ki-be kapcsolni a Flash Playert: [link]about:performance
Új about: aloldal a Firefoxban. Kiterjesztések és az oldalak erőforrás használatát tudjuk vele figyelni. Érdemes használni, ha lassulást tapasztal valaki. (Nálam az Indexes oldalak szoktak problémát okozni, elég magas a processzorhasználatuk.) -
headhunter
addikt
Gmail-nél változott a bejelentkezés vagy a kiegészítő "avult" el?
Addon Bar-on megjelenik a Gmail Manager ikon és dupla kattintással egyből belépett eddig a fiókba.
Adott a Gmail Manager kiegészítő és belépés helyett, ezt a szöveget hozza fel tegnap óta:
"Bejelentkezése nem sikerült
A Google nem tudta beazonosítani Önt, így egyelőre nem jelentkezhet be fiókjába.
Próbálkozzon újra később, vagy segítségért használja a fiók-helyreállítási funkciót.
Ugrás a visszaállítási folyamathoz
Bejelentkezés másik fiókkal"
-
newmoonlight
senior tag
Hali! Firefox 5-10 percenként (néha gyakrabban is) "Firefox nem válaszol"-felirattal (pár másodpercre) lefagyogat. Eleve elég sok memóriát (400-450 MB-ot) használ, de nem valószínű, hogy a (4GB) RAM kevés neki, mert a laptopomon, a Sync-emmel bejelentkezve (ahol 8GB-os a RAM) ugyanez a hibajelenség. Frissítettem, de nem múlt el a probléma. (Pár kiegészítőt használok.) Van valakinek ötlete?
-
Kékes525
félisten
válasz
adamssss
#47747
üzenetére
Microsoft lehet a ludas ebben. Valószínűleg javítani fogják valamelyik későbbi verzióban. Nincs bekapcsolva nálad a Több folyamatú ablakok? Az about:support -ban (Hibakeresési információ) láthatod az "Alkalmazás alapadatai" között: . Gondolom a 48.0.1 -es Firefoxod (nem a 38.01.-es)?
-
-
válasz
Kékes525
#47742
üzenetére
Szia!
Igen win10 és fenn van az update, de már előtte is csinálta. FF-ből mindig a legfrissebb van fenn, most a 38.01.
Az Edge valami fantasztikusan gyorsabb. Egyszerűen nem értem... Azt sem tudom elképzelni, hogy a kiegészítők lennének a ludasak. Egyszerűen nem mentség arra, hogy bezabálja a memóriát, és sokszor feleslegesen pörgeti a procit.Esetleg még a flash okozhatja... Játékokon kívül (amiket én nem használok) van még valami a flash-t használ a nagyobb oldalakon?
-
-
Kékes525
félisten
Az uBlock Origin szerintem jobb. Hogy a kiegészítőktől lassabb e a Firefoxod azt a kiegészítők szelektív tiltásával ellenőrizni tudod.
Az Adblockban valóban vannak olyan reklámok, amelyek alapból nem tiltottak, de te a beállításokon belül be tudod állítani, hogy mégis tiltsa. -
Divi
aktív tag
Kérdésem vala.
Nekem is lassab a FF mint szerintem indokolt lenne, és én is szerintem a kiegészítőkkel szúrok el valamit.
Fent van a
- AdBlock Plusz, az alap listákon túl az ajnász listájával.
- A Disconnect
- Egy custom skin..Nemrég ütött szöget a fejemben, hogy nem lehet hogy az adblock képes lenne átvenni a Disconnect funkcióit?
Illetve, hallottam sok perpatvar volt az Adblock körül: fejlesztőváltások, bizonyos reklámok nem blokkolódnak, satöbbi... JÓT használok?
-
Kékes525
félisten
válasz
adamssss
#47740
üzenetére
Melyik Firefoxot használod? Az operáció rendszered gondolom a Windows 10. Windows 10 alatt már másoknak is voltak hasonló gondjai a legújabb Windows 10 update mellett. Lehet az is, hogy valamelyik kiegészítő okozza. Szelektíve tiltsd le őket így megtudhatod, hogy van e ebben szerepe az adott kiegészítőnek.
-
netpeti98
addikt
válasz
adamssss
#47740
üzenetére
Nézz meg egy kiegészítők nélküli FF profilt, gyorsabb lesz egy belakott, sok kiegészítővel rendelkezőhöz képest. Bár az Edge még így is gyorsabbnak tűnik.
Viszont a személyre szabhatóság és a biztonság miatt (pl. NoScipt) amit a kiegészítők nyújtanak, még biztos sokáig lesz az elsődleges böngészőm a Firefox.
-
Sziasztok!
Nem tudom eldönteni, hogy a Firefox egyre rosszabb vagy az MS rakott össze az Edge-el egy eszméletlen jó böngészőt. A FF zabálja a memóriát, és a processzort is pörgeti mint az állat. Az Edge ránézésre fele vagy harmad annyi erőforrást használ fel ugyanarra a feladatra.
A kérdés az, hogy vajon az én gépemben van a hiba, vagy mi a helyzet.
Perpill az FF-nlk akad a Facebook görgetése, az Edge meg olyan mintha egy Ipad pro-n pörgetnék. Másnak is hasonlóak a tapasztalatai, vagy csak nekem kellene újrarakni az FF-et?
A teljes igazsághoz persze hozzátartozik, hogy az FF tele van bővítményekkel: WOT, noscript, stb míg az Edge szűz.
Köszi
-
Archttila
veterán
válasz
RaPiDsHaRe
#47703
üzenetére
Hany szurolista van az adblock alatt?
-
gabor128
aktív tag
Sziasztok,
Van valakinek ötlete, hogy a firefox miért nem tudja betölteni az oldalt valamely oldal beloggolás közben? Csak safe módban tudok belépni. Pl. Erre az oldalra sem tudtam normál módban beloggolni.
Firefox az friss. Néztem a kiegészítőket - semmi extra nincs felrakva. Letiltott kiegészítőkkel sem megy, csak dafe módban. -
FrezeR
senior tag
Véleményetek szerint az automatikus lapfrissítéstől összeomolhat a Firefox? Jó lenne kideríteni miért történik ez meg napjában 5-6 alkalommal :/ Elsőre jobb ötletem, nem volt mert ez kb állandó a napi használatban.
-
Matthewus
őstag
válasz
Fire/SOUL/CD
#47731
üzenetére
Telepítsd újra a szótárat.
-
yanna
addikt
válasz
Fire/SOUL/CD
#47733
üzenetére
49.0b4 is jól működik.
-
-
Vakegérke
félisten
válasz
Fire/SOUL/CD
#47731
üzenetére
Nálam rendben van. Firefox ESR 45.3.0 64bit.
-
Nem tudom, mi lőtte a FF-t, de a magyar nyelvhelyesség ellenőrzője xarrá ment, teljesen fals az egész, mintha nem is magyar nyelvre lenne állítva (pedig de, semmit sem állítottam rajta e tekintetben évek óta)
Másnál is ez a szitu? például (esetleg más dolog áll a háttérben?)
Válaszokat előre is köszönöm. -
maestro87
őstag
Firefox-ban ki lehet valahogy kapcsolni a lap újraküldés megerősítést kérő felugró ablakot? Csak egy kis időre kellene kikapcsolni.

-
€uro
őstag
Úgy néz ki, sikerült kiirtani a gépemről azt a férget vagy vírust, ami problémát okozott.
Már egy csomó keresőprogramot futtattam - egyik sem tudott mi kezdeni velük.
- SpyHunter
- SpyBot
- NOD
- AdwCleaner
- HitmanPro
- Malwarebytes Anti-Malware
- Adware Removal Tool by TSA
- Lavasoft Ad-Aware
- Norton Power Eraser
- SUPERAntiSpyware
- SlimCleaner
- BitDefender Adware Removal Tool
- Plumbytes Anti-MalwareMajd miután ezek közül kb. öt folyamatosan ellenőrizte a gépemet, egyik-másik átirányítást blokkoltak és ekkor kiírták azokat az URL címeket, melyekre küldött a beépülő program. Rákerestem a Google-n és akkor találtam ezt az oldalt (Remove YourAdExchange.com Pop-Up Ads), ami öt féregkereső megfelelő sorrendben történő futtatását ajánlja. Majd opcionális ötödik lépésként a böngészők reset-elését.
Futtattam a négy keresőprogramot, de az átirányítások továbbra is jelentkeztek. Ezért a Firefox-on kértem egy alaphelyzetbe állítást. Na ezen a ponton úgy elszállt a böngésző, hogy egyetlen https oldalt sem jelenített meg, számos egyéb oldalakat meg csak valami puritán egyszerű módon. A böngésző még a Prohardver oldalára is azt írta, hogy biztonsági kockázatot jelent.
Ekkor uninstalláltam a Firefox-ot és letöröltem a gépről az összes keresőprogramot - feltételezve, hogy azok kavarhattak be. Újrainstalláltam a böngészőt és láss csodát - nincs több kéretlen átirányítás.
Ha arra gondolok, hogy mennyi időmet vette el ez az egész, akkor inkább végeztem volna egy teljes Windows újrainstallálást a kismillió alkalmazásaim újratelepítésével együtt és akkor van egy friss rendszerem. Mindenesetre a lényeg, hogy megoldódott a probléma.
Megjegyzem, megérdemeltem. Egy kis segédprogram tört verziója után kutattam a neten.
Köszönöm mindenkinek a segítségét, aki ilyen-olyan keresőket ajánlott.
-
Skullwipe
senior tag
válasz
Skullwipe
#47701
üzenetére
Visszaléptem, és ha minden igaz a FindbarTweak lehetett a gond a kivilágításban, amit én nem telepítettem, de mindegy, nem kompatibilis szerencsére a 38-al. Amúgy is fura videó akadozások vannak vele, problémásabb lett egyértelműen a videólejátszás a 45-ön, legalábbis nálam, biztosan nem szuperál a html5 lejátszás.
-
snakebait
senior tag
Üdvözletem!
A minap még a You Tube-on a videót ha kitettem teljes képernyőre akkor alul-felül,ahol nem volt videó,fekete volt a háttér. Mai naptól pedig az a rész átlátszó és minden látszik ami alatta van. Próbáltam másik verzió foxit feltenni,nem segít. Chrome-ban pedig jó,csak foxiban nem. Pedig HTML5 beállításoknál is minden ugyan úgy van mindkét böngészőben. Mi lehet a gond? Help!
Firefox-on -
Kékes525
félisten
válasz
Oryctolagus
#47723
üzenetére
Így voltam vele én is, addig, amíg itt a topikban valaki fel nem hívta a figyelmemet erre.

-
Kékes525
félisten
válasz
Oryctolagus
#47721
üzenetére
uBlock Origin Jobb egérgomb ==> elem blokkolása
-
Oryctolagus
tag
Üdv!
Létezik olyan kiegészítő amivel letudnék tiltani néhány elemet egy oldalon.
Például a youtube-ot bejelentkezés nélkül használom és minden alkalommal megjelenik a válasz nyelvet és adatvédelmi beállítás keret.
Olyan kiegészítő kellene ami egy ccleaner, vagy firefox elfelejtés gomb után is tárolja azt amit letiltottam. -
ledgeri
nagyúr
Az előbb volt egy alvó gép melletti áramszünetem... Működés közbeni firefox mellett volt altatva. Visszatérés után rendes boot volt, majd firefox start, és a megnyitott 3 ablakból 1 eltűnt.
A kérdésem az, hogy hogyan lehet, hogy csak egy tűnik el ilyenkor - és nem pl az egész session? Nézegettem már a felépítését a fájlnak, és emiatt nem értem...
-
€uro
őstag
válasz
Kékes525
#47713
üzenetére
Valószínű.
Elnézést mindenkitől, hogy kicsit OFF-olok itt. Mert ez nem kifejezetten Firefox probléma. Azért ha valakinek van még ötlete, hogy milyen keresőket lehet kipróbálni, azt szívesen veszem. Közben én is keresgélem a neten az irtó-programokat és futtatom őket sorban. Valamelyik le kell, hogy szedje.
-
€uro
őstag
Eddig ezeket próbáltam:
SpyHunter
SpyBot
NOD
AdwCleaner
HitmanPro
Malwarebytes Anti-Malware
Adware Removal Tool by TSAEgyik sem segített. Pedig biztos valamilyen kártékony programról van szó, mert nem csak a Firefox-ot fertőzte meg, hanem a Chrome-ot is.
-
€uro
őstag
Köszi az ajánlatokat. Nézem őket...
-
Vakegérke
félisten
-
-
Vakegérke
félisten
AdwCleaner
Egy próbát megér. -
€uro
őstag
Kaphattam valamilyen vírust vagy férget, ami azt csinálja, hogy néha egér-klikkelésre elirányít valamilyen oldalra. Küldött már online játékhoz, porno site-ra, termékek oldalára stb. Futtattam már SpyHunter-t, SpyBot-ot és az egész böngésző is újra lett telepítve azok után, hogy a Roaming és Local mappákból is kitöröltem minden Mozilla file-t.
Találkoztatok már ilyesmivel? Milyen féregirtót javasoltok még, amit ki lehetne próbálni?
-
Üdv!
A Firefox csak másodlagos böngésző nálam, így már jó két éve csak az ESR változat volt telepítve, abból is a 38-as verzió. Ezzel a verzióval ugyanis tudom használni a KH netbankját. A múlt héten újra lett tisztán telepítve a Win 10(1607-es), ismét felraktam ezt a 38-as verziót, viszont állandóan frissít a legújabb 45-re, ezzel meg nem megy a KH bank kártyaolvasója. Van arra valami mókolás az ESR-nél, hogy ezt a régebbi verziót tudjam használni folyamatosan, és ne frissítsen a legújabbra? -
RaPiDsHaRe
aktív tag
Hello!
Az mitől lehet, hogy a Firefox (48 verzio, Win10) lassú a gépemen, míg más böngésző pl: Vivaldi, IE normális sebességgel fut. Kiegészítőkből csak Adblock és Ghosterry -t használok.
-
Skullwipe
senior tag
Új hozzászólás Aktív témák
● Olvasd el az összefoglalót!
● Mozilla blog az ITcafé-n.
- Blogbejegyzés Hidegben sem fagy az új Firefox
- Blogbejegyzés Biztonságban ünnepel a Firefox
- Blogbejegyzés A Firefox követés elleni védelme és egyéb biztonsági szolgáltatásai
- Poco F7 Pro - jó, de az amatőr sem rossz
- Úgy tér vissza, hogy igazából el se ment a világ legdrágább csúcs-VGA-ja
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Házimozi belépő szinten
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- TCL LCD és LED TV-k
- Torrent meghívó kunyeráló
- C# programozás
- OLED TV topic
- Hullanak a fejek az Apple-nél
- További aktív témák...
- BLACK FRIDAY! - Jogtiszta Windows - Office & Vírusirtó licencek- Azonnal - Számlával - Garanciával
- ::::: HATALMAS LEÁRAZÁSOK! I JOGTISZTA MICROSOFT TERMÉKEK I 27%-OS ÁFÁS SZÁMLA I 10 ÉV GARANCIA ::::
- Windows 10/11 Home/Pro , Office 2024 kulcsok
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok GARANCIÁVAL!
- Apple Watch Series 8 Silver aluminum 45mm / e-Sim / 6Hó Garancia
- Apple iPhone 14 128GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! Dell Latitude E6440 - i5-4GEN I 8GB I 256SSD I 14" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Apple iPhone 11 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
A káromkodás az imádkozás után volt." Bocs, a sorrend tényleg fontos. 







)

