Új hozzászólás Aktív témák
-
katt777
félisten
válasz
viktor82
#20943
üzenetére
Hát én a saját eredményeimről írtam, milyen körülmények között születtek, és ha valaki abból indul ki, hogy saját maga mit mért 15°C-os szobában, az süsse is meg.
Én ismerek olyan embert, aki a -20°C-ba is kivitte tuningolni a gépét, de nyáron eszébe sem jut olyan beállításokat alkalmazni.
Amúgy szerintem annyira nem nagy gáz a kánikula, csak stress-tesztelni nem kell, mert pl. az én gépem is elvan 4GHz-en 24°C-os szobában HT ON 70°C alatti (65-68°C) hőmérsékleten max. terheléssel (nem LinX), és le vannak szabályozva a ventik.
Én annyit mondok, hogy a HAF-932 + Z600 + 2XSWiF2120p 30°C-os szobáig túlhevülés nélkül el kell, vigye a 4GHz-et 1.3V alatt (nálam 1.28V kell), bár könnyen lehet már zajos a hűtés.
(Tavaly csak 1100RPM-es CM ventik voltak rajta 28°C-os szobában, amikor Linxeltem.) A saját konfigjáról nyilatkozzon ki-ki saját maga.
(Ja, persze i920 még mindig.)Sefi84: Ez nem jelent semmit, mert rögtön lelőtted. Nem állt volna meg 96°C-nál.
Új hozzászólás Aktív témák
Csevegésre használjátok a friss, ropogós OFFtopicot!
- Víz- gáz- és fűtésszerelés
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Építő/felújító topik
- CES 2026: Belépett a Motorola a VIP buliba
- Cyberpunk 2077
- Riasztó topik
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Horgász topik
- Házimozi haladó szinten
- További aktív témák...
- iPhone 14 128GB 100% (GARANCIÁBAN CSERÉLT)
- magyar billentyűzet - 121 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 - 4 év gar
- Xiaomi Mijia Smart Socket Plug kínai WIFI-set keresek
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RX 9060 XT 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Dell Latitude 7490 14" FHD IPS, i5 - i7, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Én ismerek olyan embert, aki a -20°C-ba is kivitte tuningolni a gépét, de nyáron eszébe sem jut olyan beállításokat alkalmazni.
(Tavaly csak 1100RPM-es CM ventik voltak rajta 28°C-os szobában, amikor Linxeltem.) A saját konfigjáról nyilatkozzon ki-ki saját maga.
(Ja, persze i920 még mindig.)
