-
Fototrend

Új hozzászólás Aktív témák
-
Drizzt
nagyúr
Space and time az az asymptotic.
Essentialt meg meg intrinsicnek is szokas szinten nevezni.Btw. en olyan helyen dolgozom, ahol tovabbra sincs code review. Es az elejen majdnem sokkot kaptam ettol az informaciotol, de tovabbra is ugy latszik, hogy megis mukodik. Nagyon ritka a nagy sev/prio bug. Hogy meg furabb legyen a helyzet, van jopar microservice, aminek jelenleg 0 a test coverage. Bar a test coverage eleve nem mond sokat. Ha nagyon merni kell automatizaltan a teszt josagat, akkor mutation testinget lehet csinalni, de az altalaban tul sokat dob a tesztek futasi idejen. Lehet azert mukodik ez nalunk, mert a median tapasztalat 10 ev korul van, 10 fo alatti csapatnal.
Most van ilyen celunk, hogy legyen minden birtokolt modulon legalabb 80% lefedettseg, igy tudom edzeni a Mockito kepessegeimet. :D Kezdek atszokni a unit testekre a Spring integration tesztek helyett. Mar az Application context elidulasanak az idoigenye is zavar. :D De persze vannak dolgok, amiket ertelmesen unit tesztelni "nehez". Pl. Repository-k perverz sql-lel, Controllerek access controllal.
-
pmonitor
aktív tag
Az látszik, hogy elméletből nagyon top-on vagy. Ez már itt is látszott. Nagyon csücskös!

Csak sajnos ettől a komplexebb problémák nem fognak megoldódni. Pl. NP-teljes problémák emberi futásidő alatti megoldása sem oldódik meg azzal, ha vki. keni-vágja az elméletet. Szóval én inkább akkor érezném jobban magam, ha vki(k). gyakorlatból lennének jók ÉS ezt a tudásukat hajlandók lennének megosztani(magyarul segítőkészek IS lennének).
Új hozzászólás Aktív témák
● olvasd el a téma összefoglalót!
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Motorola Edge 40 - jó bőr
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Kuponkunyeráló
- Milyen videókártyát?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Pánik a memóriapiacon
- Spórolós topik
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Samsung S27D850T 27 75Hz PLS QHD 5ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Asus VG27AQL3A 27 180Hz IPS QHD 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Lexar Ares RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL28 - Élettartam garancia
- HP E2620 J9626A-48port - Managed switch
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG GL10DH brand számítógép - R7 3700X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 2060S 8GB 500W W11
- MacBook Pro 13, 14, 15, 16, MacBook Air M1, M2 M3 M4 bill magyarosítás lézerrel / sapkacserével
- IKEA Format lámpák eladóak (Egyben kedvezménnyel vihető!)
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 Pro 64GB Silver -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3565
- PlayStation 5 FAT DIGITAL + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- BESZÁMÍTÁS! ASRock H510M i5 11400F 16GB DDR4 1TB SSD RTX 3070 8GB Zalman S2 TG GIGABYTE 750W
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




