Új hozzászólás Aktív témák
-
Bekő Tóni
tag
válasz
HUN-NIA
#28314
üzenetére
Hello,
úgy van a hogy írod. Ritkán, raknak a naptárba olyan eventeket ahol viszonylag értékes a nyeremény - 7, 30 napos autók, plusz rp, xp. Aztán a várható nagy érdeklődésre tekintettel bepróbálkoznak azzal hogy ehhez az 50 gp értékű event tickethez kötik a részvételt.
Tegnap is volt egy ilyen - ha jól emlékszem több hónap után az első - ahol a 3 leggyorsabb 7 napos Oldsmobile-t nyerhetett.
A többi cuccot még nem láttam használatban. Az event szervező itemet se, azt most mégis kivették mert állítólag néhányan rájöttek arra, hogy lehet ingyen gp-t famolni vele.
Meg lehetett anélkül is eventeket létrehozni....hát jah . . a játék még mindig egy gyöngyszem - a leülök-meló-után-egy-kávéval-néhány-körre műfajban mindenképpen. Még mindig jók ezek a a mindennapokhoz közelebb álló, emberléptékűbb pályák. Jobb szavakat nem találtam hirtelen de talán érthető ha a szimulátorok nagy, élettelen, steril zárt versenypályáira gondoltok. Vagy a NFS World világra ahol a város minden kanyarja átlag 250-nel döngető űrhajókhoz igazított csőhálózat része, ahol az út-járdaszegély jóformán csak textúra, az általunk kidöntött tereptárgyak, arréb lökött autók meg szinte csak vizuáleffektek.
Kár hogy frissítésről-frissítésre egyre inkább úgy tűnik hogy a játékélményt tekintve ez utóbbira akar hasonlítani a játék. (sőt arcade módban ezzel az szánalmasan erősre húzott catch-up-pal, a "minél többet használod annál több marad benne" III-as, IV-es nitróval, a jellemzően full itemes naptári vs versenyek még a legárkádabb NFS versenyeknél is kiábrándítóbbak. Ott legalább érdemes az élre állni és távolodni a többiektől. Arcade, basszam meg, fúj
- amikor ott a sim mód. Itt a játékban szitokszó lett az ami régen a billentyűvel játszók kis világa volt)Bárcsak érezhető lenne hogy többet foglalkoznak a fejlesztők a játékkal az AppStore-os játékok mellett, hogy adnak a játékosok véleményére, hogy javítanak, alakítgatnak a korábban kiadott tartalmon (autók, pályák), hogy ami korábban jó volt azt nem akarják megváltoztatni, hogy a teszter csapat tényleg tesztel és nem csak az újdonságokat csemegézi.
Bárcsak.. mindegy, megint kisregény kerekedik ebből
, esszük amit kapunk szitu van ennek is örülni kell ...Nézzük, sikerült-e rendesen bepozícionálni az Oldsmobile-t a többi kocsi közé vagy ez is marad hobbiautónak a gyűjteménybe.
Üdv mindekinek, viszlát a pályán
Új hozzászólás Aktív témák

- Beszámítás! LG 22MP68VQ-P 22 75Hz IPS FHD 5ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Beszámítás! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- Apple Pencil USB C bontatlan
- GMKtec G3 Plus - N150 - Barebone
- Beszámítás! VALVE Steam Deck LCD 512GB SSD kézikonzol garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPhone 16 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- utolsó - Dell Alienware 18 Area-51 AA18250 18" - Intel Core Ultra 9 275HX, 64GB, 2TB SSD, RTX 5090
- Apple iPhone 15 Plus 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HP EliteBook 840 G9 i7-1265U 16GB 512GB 14" FHD+ 1 év teljeskörű garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone XR 64GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4343
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
- amikor ott a sim mód. Itt a játékban szitokszó lett az ami régen a billentyűvel játszók kis világa volt)
, esszük amit kapunk szitu van ennek is örülni kell ...
