Új hozzászólás Aktív témák
-
antikomcsi
veterán
válasz
Erdei88
#5725
üzenetére
Én csak annyit tudok mondani, hogy a sata 3 nem számít szinte semmit, és a chace méret is inkább csak régen jelentett előnyt, amikor 2-4 megáról 8/16-ra váltottak, ahogy olvasgattam 16 felett már nincs sok jelentősége, tehát 64 mega inkább csak marketing fogás.
Az ssd biztosan gyorsabb, nekem csak az a gondom, hogy rendszerrel, és játékokkal sem férek el 80 gigán és akkor még a szükséges progik nincsenek is fent.
Illetve fajlafosan annyival drágább, hogy nem éri meg nekem. Másnak, aki másként használjha a gépét persze jó lehet, én inkább a lasabb, de jóval olcsóbb raid 0 -át választottam.
Az ssd-t nem tudom mennyibe kerül, de két ilyen vinyó megvan ~35K-ból, és ~1,3Terrás rendszerparticiót kapsz érte.
Új hozzászólás Aktív témák
- Telekom mobilszolgáltatások
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- A legrosszabb CPU-k – az ExtremeTech szerint
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- hcl: Amúgy mi a terv?
- Battlefield 6
- Macska topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
- Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 256GB,Átlagos,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Telefon felvásárlás!! iPhone X/iPhone Xs/iPhone XR/iPhone Xs Max
- Telefon felvásárlás! Samsung Galaxy A15, Samsung Galaxy A25, Samsung Galaxy A35, Samsung Galaxy A55
- Azonnali készpénzes Sony Playstation 4 Slim / PS4 Pro felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3050 6GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest

