Új hozzászólás Aktív témák
-
bambano
titán
"Többek között állandó a pufferek kiürítése a kontextusváltások között, amelyek ugyan megoldják a problémák zömét, de időbe kerülnek.": ez se igaz, ha jól emlékszem. nem két kontextusváltás között törlik a puffereket, hanem kontextusváltáskor.
-
bambano
titán
hagy kérdezzem már meg, a linux vezető kernelfejlesztője még mindig linux kernelfejlesztő?
-
bambano
titán
válasz
Tigerclaw
#16
üzenetére
A sebezhetőségek egy részét úgy lehet kihasználni, ha már bent vagy a gépen. Az, hogy előtte be kell jutni, csak látszólag gond, mert vps/cloud szolgáltatóknál simán bérelsz egy vps-t és az azonos vason futó többi vps-t felnyomhatod vele.
Egyes szerver ethernet kártyák esetén nem kell bejutni sem a gépre, a hálózati kártyából ki lehet szedni más tcp kapcsolatok adatait.
Szóval ha biztos vagy benne, hogy azon a gépen más programja nem fut, akkor nem gáz. Ha tudod, hogy futhat, akkor gáz.
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple iPhone 15Pro 128GB - Kártyafüggetlen, Fekete Titán, 85% Akku - 1év Garanciával
- AKCIÓ! ASRock A520M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660 Super 6GB Zalman T3 Plus DeepCool 400W
- Dell Latitude 5430 14" Touchscreen i5-1235U 16GB 512GB 1 év garancia
- HP 255 G8 - 15.6" FullHD IPS - Ryzen 5-5500U - 8GB - 512GB SSD - Win11 - MAGYAR - ÚJ AKKU
- 187 - Lenovo LOQ (15IRX10) - Intel Core i7-13650HX, RTX 5070 (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
