Új hozzászólás Aktív témák
-
Ágógreen
senior tag
valaki próbált 650-re MOZO tokot ?
érdekelne h h szuperál... köszi.
privibe is írhattok. köszivagy milyen tokot érdemes beszerezni MOZO mellett ?
-
IceCube71
csendes tag
Már rendelhető a DualSIM-es változat.
650 DualSIM -
PsycHo88
senior tag
Köszönöm Uram !
-
PsycHo88
senior tag
El akadtam sajnos , nekem egy kicsit bonyolultnak tűnik a wp
.
Szóval hogyan tudom rá másolni a sim-ről a számokat a telefonba ? .
-
PsycHo88
senior tag
A viberben tudnál nekem segíteni hogy kell beálítani ? Mert nem tanálom .
-
PsycHo88
senior tag
Értem akkor csak Skype ?
-
PsycHo88
senior tag
Sziasztok!
Tegnap vásároltam egy Lumia 650est .
Beállítottam mindent Microsoft fiókot adtam hozzá , eddig minden oké , de az istenért sem tudok vele videóhívást indítani pl a facebookon .
Anyunak vettem a telót mivel neki a régi gombos telefon volt ,külföldön dolgozik és videóhívással tudnánk beszélgetni .
A skype működik , de nekem a facebook kellene vagy viber .
Tud valaki megoldást ? .
-
mike1334
veterán
Most néztem a flottám kínálatát. A 650 35e forint...hát kártyásan még talán adnék érte annyit. Viszonyításul a 640 22e, az 550 pedig 11e.
-
egykori
őstag
Most már elmondhatom, hogy húsvétra nem lesz 650, nem lesz telefon váltás. Továbbra is ugyanúgy tetszik, de a napok és a megjelenő hírek, tesztek az elbizonytalanodást erősítették bennem. Így még egy ideig maradok a 930-nál W10M-mel. Ha nem lenne annyira drága a 950, akkor megpályáznám azt, mert azzal mégsem visszafelé haladnék a színvonal terén.
-
s.zsolt94
csendes tag
Srácok, végre publikálva lett a teszt
[link]
-
Gusztáv
addikt
Én is most ezt használom a 950 helyett, tényleg elég kellemes a sebessége. Ami feltűnt, hogy néhány alkalmazás lassabban nyílik meg, pl a WindowsCentral ilyen. Szerintem igen jó a hívások hangminősége, és kihangosítva is nagyon jól lehe használni, köszönhetően annak, hogy ilyenkor a kijelző alatti hangszóróból jön a hang.
-
Etikusz
tag
Igazad van!
Habár nekem már ott van az egér a "kosárba" gombon csak még a mobilarénás teszt hiányzik nagyon.
A hetet még rávárom!Számomra is csak az Office,GPS,Naptár nagyon fontos meg az e-mail, játék a kedvenc 620-asomon sincs ezen se lesz.
De utánna üsse kavics had jöjjön!
-
BobTail
őstag
Sziasztok,
Használom már 2 hete a telefont, munkámból adódóan sajnos mégsem tudtam beletenni az egyik SIM-kártyámat, de azért így is sikerült nagyjából megismerni a készüléket.
Röviden-tömören, a telefon gyenge pontja jelenleg a Windows 10. A felhasználói élmény szinte ugyanaz, mint 950-en, viszont ha valami hibával találkozok, lassabban tér észhez, és így sokkal bosszantóbbak a bugok. Legjobban a fényképezésnél érzem, hogy lomha: nem tudom egyből visszanézni teljes felbontásban a képeket, és pár kép készítése után "Mentés...".
Ami jó hír, hogy "csak" a szoftveren kell csiszolni még egy kicsit, mert egyébként nagyon mutatós telefon, szép a kijelzője, nevenincs optikához képest pedig meglepően jó képeket készít. [link]
-
zolya1973
aktív tag
Nem tudjátok kb mikor lesz már mobilarénás teszt erről a telóról?Szeretném megvárni és utána dönteni.Jelenleg a 640 és a 650 közt meditálok.(esetleg lenovo a 7000) Jövőhéten szeretném megvenni.
-
s.zsolt94
csendes tag
Ja, nem lenne rossz buy, csak a flottas elofizum, a move xs-hez hasonlo, emiatt kiesik abest buy kategbol (nalam)
Masreszt mivel egy laptop mindig nalam van kb. (kielegit minden szuksegletet), ezert csak egy normalisan kinezo, megbizhato kellene, unom mar a sok uncsi csillogo muanyagot... ja meg a wp10 app fejlesztessel is kacerkodom, emiatt gondoltam erre a jos(z)agraU.i.: snapi 212 van benne (nem sokkal jobb imo, de nkm pl. eleg lenne
)
-
taip
senior tag
Egy Iphone 6S szerintem ott van árban, mint egy Galaxy S7, szóval ez alapján az alma is kilőve... már ha egyáltalán van annyi pénzed, hogy a felső kategóriában válogass. Iphone 5s-t meg nem vennék, nekem nagyon nem jön be.
Mondjuk nekem pont Windowsos telóm van és a Lumia 650-től leginkább az ára riaszt el, de szerintem vannak középkategóriás androidos telók vállalható áron és minőségben. -
s.zsolt94
csendes tag
Sziasztok!
Én is csatlakozom a telekomos váró listához...
Voltam bent ügyfélszolgálaton, telefonáltam, Facebookon beszéltem velük.. Mindenki csak azt mondta, hogy amint lesz, felkerül az oldalra és figyeljem azt... Ha napi 3x nem nézem meg, akkor egyszerse.. Szomorú
Másfelől a mobilarenas tesztre is várokAlig van magyar teszt, a külföldieket(angol-német nyelv) mind elolvastam kb
y u do dis
-
scbb
tag
-
krisz727
tag
Áruházban sport tracker alkalmazás van?
Sokat használtam 625ön,kb létfontosságú a megléte.most tervezgetem tapogatni valahol ha jó meg is veszem -
Doktoruur
csendes tag
Sziasztok! Van valakinek infója arról, hogy a Telekom mikor kezdi árusítani? Én hívtam őket, de a kezelő ennyit mondott: fogalmam sincs.... Köszi előre is!
-
zolya1973
aktív tag
Azt nem tudjátok véletlenül,hogy 10 alatt megy -e az a program ami a nem kívánt hívásokat utasítja el.Egy olyan kis pajzs volt az ikonja 8,1 alatt.A nevét sajnos nem tudom,de a 650-esben nem is találom.
-
Tomtotom
senior tag
Sziasztok! A dupla kopp módot hogy lehet beállítani? A válaszokat előre is köszi.
-
jksx
senior tag
válasz
Little Hulk #367 üzenetére
Megnézed BobTail kolléga képeit és a Lumia640- 640XL topikban vannak fényképek a 640-essel készítve.
-
#22743424
törölt tag
Tennék egy próbát én is evvel a készülékkel de sajnos a Tkom-nál még nem lehet kapni.Felhívtam őket és azt a választ kaptam, hogy nézegessem sűrűn az oldalt !
Köszönöm ! Tetszik az amoled kijelző a 16 GB belső tárhely , maga a készülék is szép. A kamera engem nem zavar ott van mellette a másik kettő telefon. Egy jó árazással benevezek egy ilyen készülékre.
-
Little Hulk
tag
-
IceCube71
csendes tag
Csak kíváncsiskodni szeretnék.
A Lumia 920-as telefonom megadta magát és nincs értelme javítani. 8.1 futott rajta és van biztonsági mentésem.
Akár miket is írtak a 650-es telefonról nekem tetszik és az én felhasználási szokásaimnak tökéletesen megfelel.
Ezen már az új 10-es szoftver fut ha minden igaz.
A kérdésem az lenne, hogy a 920-as biztonsági mentését fel tudom használni, hogy a 650-et használni tudjam? Teljes egészében használható vagy csak egy része, vagy egyáltalán nem?Köszi a válaszokat.
-
BobTail
őstag
Hamarosan jövök a véleményemmel, csak nagy a hajtás a hosszú hétvége előtt... addig is, itt van pár fénykép:
-
egykori
őstag
Azt elfelejtettem, hogy a kijelzők között sem tudtam néhány perc alatt, bolti körülmények között különbséget tenni, pedig a 930 FHD, a 650 HD kijelzős.
Egyébként, a gyorsaság és a sima működés evidens volt számomra, mivel anno a 820 is csodaszépen működött 1 GB RAM-mal, de a 930 sok szempontból elkényeztetett, emiatt féltem, hogy lassabb lesz.
-
egykori
őstag
Ennek nagyon örülök, remélem hamarosan kapunk átfogó ismertetőt.
Nekem a mai napon sikerült kezembe fogni a 650-est egy Vodafone üzletben, hát nagyon király!!! Igaz, hogy a W10M más egy kicsit, mint a 8.1, de gyönyörűen pörgött, semmi lagg. Tényleg igaz, hogy csak stopperrel lehet talán kimérni, hogy mennyivel lassabb, mint a 930 az alapműveleteknél, mert valóban meg voltam vele elégedve.
Sajna, mivel rajta volt a biztonsági bigyó, így nem tudtam a fogást, a vékonyságát és a könnyű súlyát érzékelni, de sebaj... -
Cruzolka
aktív tag
Üdv, W10 alatt van már magyar nyelv a Cortana-ban?
Nem létszükség, csak érdekelne...Esetleg a Mobilaréna nem akar egy Tesztet írni a Készülékről?
Ok, hogy MWC, s7/edge, és a többi nagyágyú, de engem azok pont nem érdekelnek -
BobTail
őstag
... na jó, hogy mindenkinek normális választ tudjak adni, holnap az egyik SIM-et kiveszem 950-ből és rendesen bele is költözök a telefonba, nem csak megfogdosom és fényképezek vele
-
egykori
őstag
Két kérdésem van kedves BobTail: a Glance teljes vagy korlátozott módon működik a 650-en, a másik, amit a #329-ben említettem, hogy a 650 az általam nagyon szeretett 820-hoz képest - ha nem is mindenben, de - jobbnak ígérkezik, ugyanakkor a most használt 930-hoz képest milyen hátrányokat tapasztalhatok vele a gyakorlatban (várhatóan húsvétkor)?
-
BobTail
őstag
Ha valakinek kérdése van 650-nel kapcsolatosan, állok rendelkezésére.
-
#78032384
törölt tag
válasz
#32839680 #339 üzenetére
Igazad van.
Ördögi kör, hiába jönnek ki tuti hardverrel, ha közben a szoftver-app helyzet gáz. Flagship amivel nem lehet használni ugyanazokat szolgáltatásokat, mint a másik két táborban? Napi kompromisszumok? Akkor az csak flagshipnek látszó tárgy. Én minden ismerősömnek azt ajánlottam évek óta ha használni is akarja, ne vegyen Lumia flagshipet. Hiába sokkal szebb a Lumia 930 mint az iPhone 6. A 950 meg egy a tucat közül Samsung is lehetne, annyira jellegtelen. Túl sok Nokia tervezőt rúgott ki az MS. Sajnos már középkategóriában is véleményes, mert sokat javult az Android funkciók és design terén is.
-
zolko74
tag
34.990.- 2év hűséggel. Ez nyárra lemegy 25-27e.-re.
-
egykori
őstag
Igazad van, nem írtam ki, hogy technikai szempontból érdekelne a szakik véleménye, pl. a chipset, CPU, GPU különbségek mit hozhatnak a valóságban. Igazából nekem semmit nem jelentenek ezek az adatok, ha csak azt nem, hogy az egyik szám nagyobb vagy kisebb a másiknál.
Mindegy, van még egy jó hetem gondolkodni és olvasgatni a teszteket, véleményeket...
-
taip
senior tag
válasz
Petester #326 üzenetére
Ha jól értem, az a konklúziója, hogy a 650-es egy picit lassabb, de leginkább csak akkor érezni, ha stopperrel méred, egyébként nincs érezhető különbség. Ha ez tényleg így van, az jó hír.
Szinte minden más tulajdonságban a 650-et hozta ki jobbnak.
Mivel két Microsoft készülékről van szó, még ha elfogult is (lenne) a szerző a Windows iránt, elvileg nem kellene egyik felé sem húznia. Szóval akár még igaz is lehet, amit ír.Bár az árat nem vizsgálta, mégis itt lehet a probléma. Ha több, mint 1,5x annyiba kerül, mint a 640-es, az nem igazán versenyképes. Ha lejjebb megy az ára, még működhet a dolog.
-
egykori
őstag
Sziasztok!
Angliából hoznának nekem egy független 650-est. Milyen különbséggel kellene számolnom az itthon vásárolthoz képest? -
#31816946
törölt tag
Sziasztok!
Az MS Lumia 640 vagy 650 a jobb?
-
mike1334
veterán
Troll on: Hm..használok valamit normális szoftverrel 2-3 évig vagy sok évig valami vacak szoftvert. Mindenki maga dönt.
Troll off.
Én mindkettőt használtam, most a droid nyert, pár év múlva meglátjuk. Ez az utolsó lumia dolog se a hatalmas támogatást vetíti elő...sztem ezek után csak a surface phone-nal fognak foglalkozni egy jó darabig...
-
kato78
tag
Azért az a megbízható droid olyan kb., mint az igazmondó politikus.
Megveszed, aztán ennyi volt a terméktámogatás sajnos. Azért a WP elönye még mindig tetemes ezen a téren.
-
Thome
veterán
válasz
mike1334 #321 üzenetére
610->620->920->930 volt a fejlődéssztori, tehát végigjártam az utat, s a tapasztalatom az, hogy eltűnt az az előnye hogy stabil és gyors a rendszer, egy normálisabb droid tudja ugyanezt, ugyanolyan stabilan mint a Windows, az alsó kategória pedig itt is ott is igencsak "alsó", tehát ott már vannak bajok.
Az app kínálatról ne is beszéljünk.
Hozzáteszem párom is megrögzött WP fan, de ő is váltani akarja, mert nevetséges, hogy az ő példájával éljek, a social cuccok gyakorlatilag baltával faragottak a másik rendszerekhez képest.
-
mike1334
veterán
Én is így vagyok vele, de nekem egy közép-alsó kategóriás lumiám (620) van, ami bőven megérte az árát. Régen azért választottam, mert ebben az árkategóriában nem volt megbízható droid. Ez az előny mára eltűnt, lehagyta a droid a wp-t, és akkor még nem is beszéltem a sokkal nagyobb telefon és alkalmazás választékról. Én a Samsung A3 (2016)-ot néztem ki, a flottában 55e, a Lumia 650 meg 45e...és a samsung is új a kínálatban...vicc ez így.
-
Thome
veterán
válasz
mike1334 #319 üzenetére
Mint megrögzött WP-s, lecseréltem 4 év után a WP-t (és nem alsó kategóriáról beszélek), nem hozta az elvárt szintet sajnos.
Most droid van (holott gyűlölöm a rendszert), de mégis jobban használható, most komolyan, egy Win10 Lumia 930 szintet hoz egy középkategóriás droidos telefon? Értem én hogy preview, de a 8.1-gyel meg olyan mint az ios 3. Ultragáz 2016-ban.Remélem összekapja magát a Microsoft, mert ez a csúcskategória sem nagy eresztés, külsőt tekintve alsó-középben meg itt a fém keret, felsőkategóriában meg kapjuk a műanyag nyekergést?
A kamerás tudást (ami a használhatóságot tekintve kritikán aluli a jelenlegi Redmi Note 2-mben) leszámítva a zárójelben emlegetett telefon hozza a 930-at érzésre.
-
mike1334
veterán
válasz
zolya1973 #318 üzenetére
Hajaj...erre lesz csak flame war: A 650-et csak tudták valahogy optimatizálni ha kiadták!
Ja és magánvélemény: én egyiket se venném, várnék egy évet, hogy mi lesz a lumia vonallal, mert ha kukázzák, akkor pont annyira lesz a 640 is up-to-date, mint a 650...sose gondoltam volna, de az androidok már sokkal csábítóbak, mint egy lumia...
-
zolya1973
aktív tag
Nem akarok belemenni semmi vitába mert nem értek a műszaki dolgokhoz.De én inkább a 650-et választom a 640 helyett.Nagyon egyszerű okból.Most 625-öt használok de win 8-al.A 8.1-el nagyon sok baja volt a telónak mintha az már sok lett volna az 512 mb ramnak.A 640 hogy fog muzsikálni a win 10-en?A 650-et csak tudták valahogy optimatizálni ha kiadták!
-
mike1334
veterán
válasz
Petester #315 üzenetére
Tök mindegy mennyi volt a kezdő ára. Most drágább, de legalább gyengébb is mellé...mondjuk már tuti, hogy nem ezt a telót fogom megvenni, max ha hirtelen 25e forintért adnák
csak követem a sorsát az utolsó lumiának
Ja és a flottában a Samsung A3 (2016) alig drágább, és a samaungok is erősen túlárazottak. Viszont az a teló klasszisokkal jobb, mint ez.
-
taip
senior tag
válasz
zolya1973 #311 üzenetére
Feltöltőkártyával 69e, gondolom függő és egy SIM-es.
Nem éppen egy bomba ajánlat. Havidíjas előfizetéssel már jobban hangzik.A Telenornál "hamarosan" megjegyzéssel van, kártyásan 57e. Ez már érezhetőbb engedmény a független 75e-s árához képest.
Mondjuk én arra lennék kíváncsi, hogy a dual SIM-es változat mennyibe kerülne, erre még nem láttam árat.
-
zolya1973
aktív tag
És már kapható a vodánál is!!!!
-
egedis
csendes tag
Az Extrem Digitalnál 75 ezerért lehet előrendelni.
-
#78032384
törölt tag
válasz
#02683648 #305 üzenetére
Tavaly nyári nyitóár sem volt több 140-nél, most a walmart vagy bestbuy akció nélkül is 60-80 dollár, ha jól néztem. Sajnos mindegy, nekünk az euró árat kell nézni gyenge forinttal és rekord áfával. Mindenesetre nagyon remélem őszre elfogadható áron meg lehet szerezni a 650-et. Ha már évek óta bétateszt megy a rendszer és az appok állapota miatt, egyre nehezebb együtt élni a szoftver hülyeségeivel, akkor csak az árral tudják megfogni az embereket.
-
#02683648
törölt tag
válasz
#78032384 #301 üzenetére
A független 640 az USA-ban egy speciális akció keretében volt sokáig 30 dollár a Best Buy-nál (és még 1-2 helyen), a külföldi windows oldalakon anyáztak is európai userek, h eurós, fontos ára ennél jóval több volt mindig is.
A 650 szerintem Eur-ban fontban nyitott a legolcsóbban, a 160 font az kb 205 eurónak felel meg per pill, az eurós nyitó ára viszont 229 asszem. Magyar árakkal meg nem foglalkozok, kevés kivétellel LOL -
#78032384
törölt tag
válasz
mike1334 #296 üzenetére
Az a szomorú Amerikában a 640-et kártyásan 15-20 ezer forint körül az ember után dobják, teljesen budget phone-ként kezelik, mi meg itt éljenezünk dominoban leesett 50 ezerre az ára. A 650 Angliában függetlenül 160 fonton nyit ha jól néztem az nem éppen 75K HUF és nyáron gondolom csökkenni fog kint. Nálunk a 830 még mindig 100K nem sufniboltból, vagy inkább nem forgalmazzák lásd 735 hogy eltűnt.
Új hozzászólás Aktív témák
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Motorola Moto G84 - színes egyéniség
- Eredeti játékok OFF topik
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Ubiquiti hálózati eszközök
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- LED világítás a lakásban
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy A04s 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A53 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S9+ 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S20 FE 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S20+ 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest