-
Fototrend
Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.
Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.
Új hozzászólás Aktív témák
-
andrisbandi
őstag
válasz
Szoszo94 #83759 üzenetére
"a postaládára"
- Ezt nem tehetik meg jogilag. Nagyon ráfázhat a postás.Egyszer nálunk is eljátszotta ezt a postás.
Bementem a a Postára, ahol a góré úgy tájékoztatott, ezért azonnali kirúgás a jutalom.A vétkes (helyettesítő) postás még nem ért be, így megpróbáltam levadászni a környéken.
Sikerült. Amikor rákérdeztem a dologra nagyon megijedt, kiderült egyik csomagot ellopták.
Könyörgött, h hagy fizesse ki, ne rúgassam ki ezért... -
w.miki
veterán
válasz
Szoszo94 #77172 üzenetére
NFC tag programozásáról, és használatáról nincs egy logout-os leírás?
(#77197) Druss : korábban nekem is küldtek rendelős excel táblázatot a fórumtársak, azt nem lehet valahogy automatizálni?
Automatikusan beírja a dátum, számolja az eltelt napot, beillessze a linket? -
spidersoft
senior tag
válasz
Szoszo94 #68573 üzenetére
GB-ről vettem anno két valami ilyesmi zöld aksit. 2db aksi egy közös ajándék dobozban drágább volt, mint az 1db aksi ugyanolyan kétfészkes ajándék dobozzal termékből kettő. Szóval lett olcsóbban ugyanúgy két aksim meg egy plusz dobozom
Szerintem kiszámíthatatlan... lehet attól függ, hogy melyik terméket mikor szerezték be utoljára, és akkor mennyi volt a beszerzési ára.
(#68542) Szoszo94: nekem 858D forró levegős pákám van, egész korrekt. 14.500Ft körül jön állítólag a britektől, én innen vettem, de nekem bő egy hónap alatt érkezett meg, szóval fene tudja, hogy tényleg GB-e... mindenesetre nem FÁzták meg. Hőfokot és légmennyiséget lehet állítani rajta (ez utóbbi azért lényeges, hogy ne röpdössenek le a panelre forrasztott egyéb mákok meg morzsák), bár ez is a nyélben készíti a levegőt meg a meleget is (tartásnál figyelni kell, hogy ne markoljunk rá a beszívó nyílásokra, de adja magát, alapból nincs útban). Tetszik benne, hogy van egy mágnes az állványban, így ha a pákát a helyére teszed elhallgat, ha felveszed rázendít
Kedvenc villanyásztesztelőemberünk reviewja a cuccról.
-
maestro87
őstag
válasz
Szoszo94 #68542 üzenetére
Miért, ragasztva vannak a tabletek? Szerintem csak pattintósak.
Forrasztópákával elég nehéz leszedni a micro USB csatlakozót, így ahhoz is elkél egy forrólevegős páka. Ebből a legolcsóbb és ami talán a vámon sem akadna fenn az ez a fajta.
Amúgy ez is hiába 300°C felett fújja a levegőt, pár cm-ről már csak 35-40°C. -
-
nimfas
addikt
válasz
Szoszo94 #61792 üzenetére
Mint villanyszerelő elárulom a titkot:
Amin rajta van 2 kis négyzet egymásban embléma, az a kettős szigetelésű készülék. Azokat szigorúan tilos földelni. A led szalag tápja épp egy szélsőséges példa, mert én pl jobban szeretem a fémházas lyukacsos tápot a szellőzés miatt, azon pont van bekötőcsavar a földelés részére. A műanyag házas (laptop töltő forma) led táp kettős szigetelésű.Mint ebben dolgozó ember én is inkább földelt elosztót ajánlanék mindenkinek, mert látok érdekes és életveszélyes dolgokat szinte minden héten, nagyon találékonyak az emberek. (Minek ehhez szakember, 3 vezetéket én is be tudok kötni felkiálltással) csak nem árt ha mind a két vége ugyanúgy van bekötve... pl nem ajánlott a fekete és a zöld-sárga vezetéket (kék, zöldsárgát sem) felcserélni, mert igen rázós lehet a téma a végén
-
-
cadtamas
tag
válasz
Szoszo94 #58304 üzenetére
Röviden:
Szeretnék a saját csatornájukra feltölteni a videódat, hogy még több emberhez eljusson.
Örülnek, hogy tetszik neked a termék.A kérdéseik:
-Te magad készítetted a videót?
-Adsz rá engedélyt, hogy feltöltsék a videót a csatornájukra?
Köszönik szépen és pontokat ígérnek, ha megengeded a feltöltést.Válaszold ezt:
Dear Gearbest
Yes, I have created this video, and I happily give you the permission to upload the video.
Thank you in advance for the points.Best regards,
Szoszo94
-
maestro87
őstag
válasz
Szoszo94 #58304 üzenetére
Ha a fucking-ot is megírtad nekik akkor ne csodálkozz rajta... Mr.Csizmás-on majd leverheted.
Amúgy Gearbest-en belül van egy videós oldal (most nem találom), ahová az igényes videókat teszik ki és cserébe adnak 250 pontot. Tőled meg azt kérdezték, hogy tényleg te csináltad-e a videót és ha igen akkor engedélyezed-e nekik, hogy kiemeljék a videódat az oldalukon.
Ha tényleg csak bemásoltad amit Mr.Csizmás írt, akkor írjál nekik egy szánom-bánom levelet, hogy nem tudsz angolul és linkeld be Mr.Csizmás hozzászólását, nevével, e-mail címével, hogy őt is bannolják.Most látom csak a gonosz fejet
, ezt benéztem.
-
Watcher45
tag
válasz
Szoszo94 #55092 üzenetére
Lehet, hogy azóta kaptál már jó tippet de kicsit lemaradtam a hozzászólások olvasásában. Én még jelenleg is egy pár éve vásárolt Dechatlonos Aptonia kerékpáros szemüveget nyúzok, ami fazonjában hasonlít a Vethidia sportos vonalú szemüvegeire, de jóval szűkebb kb: 13,5 cm széles a száráig és ívelve követi az arc vonalát. Sajnos nem polarizált, de nagyon strapabíró, így javasolnám, hogy nézd meg a jelenlegi választékot ott is.
-
Sziahomi
tag
válasz
Szoszo94 #55086 üzenetére
2 hete vettem egy veithdia 6592-es szemüveget alin a Official store - tol. Nekem is fontos volt, h viszonylag szűk legyen. 143mm irt a honlapon szélességnek. Ezzel szemben 153mm mértem, nem is simult a fejemre, jött be a fény mindenhol. Sikerült megszabadulnom tőle hálisten, szóval többet soha nem veszek veithdiat.
-
DJ. Ru$y
nagyúr
válasz
Szoszo94 #55086 üzenetére
Felmész a hivatalos oldalukra, és megnézed azt a szemüveget, amit kinéztél magadnak és minden adat le van írva róla.
Új hozzászólás Aktív témák
Adni, venni, hirdetni tilos a topikban.
- RTX 4080 SUPER,16GB. Ryzen 7 7800X3D, 32 RAM Fury RGB! Garancia!
- Asztali PC , i7 9700K , RX 5700 XT , 32GB DDR4 , 500GB NVME , 1TB HDD
- Dell Inspiron 5406 2-in-1i5-1135G7 16GB DDR4 3200 512GB NVME 14" FHD Érintőkijelző W11Pro
- Eladó MacBook Pro 14" M1 Pro (2021) 16/512 99% akku Makulátlan állapotban!
- Újszeru GIGABYTE G5 - 15.6" FullHD 144Hz - i7-13620H - 48GB - 1TB - RTX 4050 - Win11 - 1,5 év gari
- ÚJ Apple Macbook Air 15,3 M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB - Ezüst -(2025) - 3 év gari - MAGYAR
- AKCIÓ! Gigabyte B650M R7 7700X 32GB DDR5 1TB SSD RTX 3080Ti 12GB Cooler Master H500P WHITE 750W
- Konica Bizhub C220 - A3 fénymásoló
- AKCIÓ! nVidia Quadro P4000 8GB GDDR5 videokártya garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U758 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I HDMI I 15,6" FHD I W11 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest