Új hozzászólás Aktív témák
-
Gömbike
senior tag
válasz
#94529552 #6043 üzenetére
A hőszivattyús technológia sem az ördögtől való.
Az Elux csoport gépeinek (AEG, Elux, Zanussi) a hőszivattyús gépeinek a kondenzegység elejét ki lehet porszívóval takarítani. De ez nyilván nem olyan tökéletes megoldás, mint a normál kondenzációsnál a tusolóval való átmosás.
Nem nagyon hallottam még olyanról a környezetemben, hogy szerviznek kellett volna takarítani a kondenz egységet. Nyilván elő fog fordulni, mert az egyik barátomnak Bosch hőszipkás gépe van, de azon nem lehet hozzáférni az egységhez. De nem kell félni egyik technológiától sem.
Félre sikerült széria mindegyik gyártó sajátossága. Viszont mostanában elég sokat járok a rothadó nyugatra, ott a Beko márkát nem vennék, ha annyira gagyi lenne. A lakásokban, ahol megfordultam, javarészt Beko volt. Nyilván nem annyira tetszetős a kinézete, mint egy AEG-nek, de ha a belseje jól van megcsinálva, akkor másodlagos szempont a szemeben.
A következő mosógépem nem AEG lesz, azt már eldöntöttem. Nem azért mert rossz lenne, hanem már nem csinálnak ilyen tartós gépeket és akkor inkább szintet lépek felfelé.
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple Macbook Pro 13 2020 - M1 - 8GB/256GB SSD - Touch Bar - 102 Ciklus - 99% Akku - Ezüst - MAGYAR
- DOKKOLÓ BAZÁR! Lenovo, HP, DELL és egyéb más dokkolók (TELJES SZETTEK)
- Dymo LabelWriter 400 - Hőpapíros címkenyomtató
- BESZÁMÍTÁS! Apple MacBook Pro 14 M4 MAX 36GB RAM 1TB SSD garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged