Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Márti58 #5113 üzenetére
Készítenél videót mikor ruhákat centrizik 1000-es fordulaton? Így össze tudnánk hasonlítani az inverter motoros eluxommal. Egyébként ha beteszel két törölközőt és centrized 1000-1200-on, akkor hupogni fog valószínűleg. Dolgozik a lengéscsillapító rendszer. A gép ne másszon el az a lényeg. Ha normális töltettel mosol, akkor jobban ki lesz egyensúlyozva a dob/üst, így nem csap akkora zajt sem.
-
blattida
nagyúr
válasz
Márti58 #5096 üzenetére
Szia!
Ezt a gépet vissza kell küldeni cserére vagy elállni a vásárlástól, amennyiben neten rendeltétek meg és még 15 napon belül vagytok.
Az aeg már régóta az electrolux márkája, gyakorlatilag egy jól csengő név, mely mögött nincs semmi minőségi plusz, csak a svédek adják a gépeiket drágábban ezzel a régi német logoval.
Amennyiben a magyar electrolux ügyfélszolgálat nem hajlandó a cserére/elállás biztosítására, akkor az anyacéget kellene megkeresni emailben.A szervizesük hablatyolásával nem szabad foglalkozni, mert csak hülyére akarják venni a vásárlót és lepattintani.
A történetet meg kellene osztani a hazai electrolux facebook oldalán is, már csak az elrettentés okán is. -
andrasferenc
tag
válasz
Márti58 #5096 üzenetére
Egyrészről: Mosógép esetében, ha stabilan áll a padlózaton (nem billeg), akkor nem mászik el, gyakorlatilag nem rázkódik.
Természetesen tökéletesen nem lehet vízszintbe helyezni a mosógépet, mivel a hátsó két görgős lába fix, és csak a két elő lábánál lehet a magasságot állítani. A márkaszervíz tájékoztatása szerint legfontosabb, hogy stabilan álljon a készülék a helyén.
Másrészről: Lakótelepi, házgyári épületek fürdőszobái esetében, amennyiben a fürdőszobai blokk nem megfelelően lett beépítve, akkor tapasztalható még - vízszintesen beállított mosógép működése közben - bizonyos erősebb zajt, attól függően, hová áll az ember a padlón. Ilyenkor, ha arrébb lép az ember, ez a zaj megszűnik. -
BlackJack21
tag
válasz
Márti58 #5096 üzenetére
Első gondolatom nekem is az volt, hogy az összes dobrögzítő el lett-e távolítva. A második az pedig, hogy ki lett rendesen vízszintezve a mosógép. Ha ezek rendben vannak, akkor lehet tovább kutatni a lehetséges okokat. Be van-e építve pl. a konyhabútorba,stb. A felfüggesztés és a lengéscsillapítás is lehet gond. Ahogy itt régebben valaki jelezte egy prémium márkás mosógéppel kapcsolatban, ott konstrukciós hiba miatt garanciálisan cserélték a csillapítókat.
Az üres vagy a kevés ruhával való mosás hangosabb lehet, mint a tele vagy közel teljes töltet esetén. Hirtelen ennyi jutott eszembe...
Új hozzászólás Aktív témák
- Dell Inspiron 5406 2-in-1i5-1135G7 16GB DDR4 3200 512GB NVME 14" FHD Érintőkijelző W11Pro
- Eladó MacBook Pro 14" M1 Pro (2021) 16/512 99% akku Makulátlan állapotban!
- Újszeru GIGABYTE G5 - 15.6" FullHD 144Hz - i7-13620H - 48GB - 1TB - RTX 4050 - Win11 - 1,5 év gari
- Eladó garanciás,új állapotu projektorom kihasználatlanság miatt!
- Acer Nitro V ANV15 - 15.6"FHD IPS 144Hz - i5-13420H - 16GB - 512GB - Win11 - RTX 3050 - 2,5 év gari
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Epson Expression 12000 XL Nagyformátumú A3 szkenner
- ASUS ROG GL552VW - 15.6"FHD IPS - i7 i7-6700HQ - 8GB - 128GB SSD + 1TB HDD - GTX 960 4GB -
- Okosóra felvásárlás!! Samsung Galaxy Watch 6, Samsung Galaxy Watch 7, Samsung Galaxy Watch Ultra
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged