-
Fototrend
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
Voice24
őstag
válasz
Dan-szan
#999
üzenetére
Mi ma este négy személyre sütöttünk benne grillkolbászt, azaz nem túl vastag, de elég hosszú szálakat. 12 szál ment bele, persze nem egymás mellé zsúfolva, hanem szellősen, egy szinten négy, rá keresztben másik négy, a harmadik szint szintén keresztben, azaz rácsos elrendezésben. Én nem tettem alájuk semmit, csak szintenként vékonyan megkentem a "tetejüket" olajjal a topikban ajánlott önadagolós szilikonos ecsettel. Összesen 12 percet sültek, nagyon szépek és finomak lettek, az alsó tálban pedig gyönyörűen ott volt a lényegében olaj nélküli kolbász-zsír. Tál és kosár elmosása 2 perc, vacsi pipa.
-
Vérboci
addikt
válasz
Dan-szan
#842
üzenetére
egy airfryer soha nem lehet elég nagy, könnyű kinőni

nyilván nem a sültkrumplival, de pl. süteményeknél jól jön a méret, amikor eleve egy külön formát szuszakol bele pluszban az ember.
meg a hús+köret együtt sütéséhez is jó, ha tud terülni a cucckola99: én a külön kosarat azért favorizálom, mert úgy gondolom, hogy ha a kosár oldalt lyukas / rácsos, akkor jobban körüljárja a tápot a levegő. nem tudományos alapon, csak érzésből mondom. nyilván ami "egybekosaras", annak nem lukas az oldala (bár látni már olyat, ahol a külön kosár sem az... szóval lehet hogy ez nem esszenciális)
-
kola99
tag
-
Új hozzászólás Aktív témák
- iPhone topik
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Robotporszívók
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- AliExpress tapasztalatok
- Milyen légkondit a lakásba?
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- További aktív témák...
- 170 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
- magyar billentyűzet - 165 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080
- 164 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
- Microsoft Surface Hub 2s - Interaktiv 4K monitor/ All in one PC - I5 8. generációs - Piaci ár alatt
- Benq - LU951- 5000 Ansi Lézer projektor - Piaci ár alatt
- Gigabyte RTX 3070 Gaming OC 8GB GDDR6
- Xiaomi Redmi Note 9 / 4/128GB / Kártyafüggetlen / 12 Hó Garancia
- SK Hynix 32GB DDR4 2666MHz PC4-21300 laptop RAM
- ÚJ Lenovo ThinkPad X13 Gen 5 - 13.3" WUXGA IPS - Ultra 5 135U - 16GB - 512GB - Win11 - 2,5 év gari
- HIBÁTLAN iPhone 11 Pro 64GB Space Grey -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2137, 100% Akksi
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


/

