Új hozzászólás Aktív témák
-
dezz
nagyúr
Maga a videófelvétel 25 fps-es! (Nem is tudom, hogy a YouTube-ra fel lehet-e egyátalán tölteni 30 fps feletti videókat... Én még nem láttam ott olyat. [Az is lehet, hogy az konvertálja-e le magának.])
(#88) ddekany: "Ez a "minek gyorsabb CPU" dolog..."
A Trinity elsősorban mobil/mainstream desktop proci. Ehhez megvan a kellő "CPU-erő". Az IGP-t is bőven "ki tudja hajtani".
Valóban vannak olyan programok, amik jelenleg a "CPU-erőre" építenek, de a számításigényesebb dolgokat sorra írják át GPU-sra, mivel azok nyers számítási teljesítménye a sokszorosa a CPU-knak, amiben igen nagy potenciál van."Egyrészt, a lényeg itt inkább a számítási_teljesítmény/Watt, amiből a Bulldozer a béka segge alatt volt, így én félek, hogy itt sem lehet sok jóra számítani."
A Piledrivernél jópár hibát javítottak, ami kiderült a Bulldozer esetén. (Illetve a mérnökök már korábban rájöttek, de késő volt komolyabban belenyúlni.)
"Másrészt, nagyon-nagyon sok dolog nem írható át GPU-ra, szóval ez azért nem így megy, hogy majd átírnak mindent GPGPU-ra."
Sorolnád azt a sok alkalmazást (főleg a hétköznapiakat), ami nem többszálúsítható, de igényli a minél nagyobb teljesítményt? Csak mert ami többszálúsítható, az általában átültethető GPU-ra.
-
Abu85
HÁZIGAZDA
Határozottan gondolom. Az Intel is partnere azoknak a cégeknek, amelyeknek az AMD. Ha valaki onnan kiszivárogtat valamit, akkor ő az Intel szemében is egy nem kívánt tényező, mert az Intel termékről is kiszivárogtathat bármit. Éppen ezért ilyen nehéz ezeket az anyagokat megszerezni, mert nem tudja az illető, hogy ki van a vonal másik végén. Nyilván, ha kiadja egy álcázott Intel dolgozónak, akkor annak az Intel egyszerre örül, viszont szomorú is, mert ki tudja, hogy tőlük mennyi anyag került jogtalan kezekbe az illető által. Ezzel a dolgozó aláírta a felmondólevelét. Az Intel maximum a médiában megjelent anyagokból tájékozódhat.
Ráadásul manapság az anyagokat eléggé védik. Online hitelesítés kell a PDF-re. Még a print screenre sincs meg az infó. Szerencsére a monitor fényképezése már beválik.
-
Abu85
HÁZIGAZDA
A Tbreak-nek nem is. Az OEM-eseknek, viszont muszáj megadni, mert őket érdekli. A legtöbb szivárgás a termékek startja előtt onnan van, hogy az OEM partnerektől kikerülnek ezek az anyagok. Nyilván ez még belefér, mert megakadályozni nem lehet, de az AMD nem adja hozzá az arcát. A Tbreak esetében, ha kirakták volna az adatokat, akkor az hivatalos lett volna. A szivárgás még akkor is pletyka, ha tényleges adatokra épít. Persze biztos nem örülnek ennek, de hát ez a média. Onnantól van hatalmuk a cégeknek felettünk, amikor aláírtuk az NDA-t addig szabad a pálya.
[link] - Ezt is OEM anyagokból szedtem elő egyébként. Nem az AMD adta ide, hogy írjam meg a mostani eredményeket több hónappal a start előtt. Egyszerűen csak a kezembe jutott egy doksi a 3DMark 03-ról és 06-ról. A 05-öt egyénileg kérdeztem meg, de a lényegen nem változtat. -
Abu85
HÁZIGAZDA
Az A10-4600M-re 52 fps van az OEM-eknek szánt anyagban 1366x768/High-ra AA nélkül. Nem hiszem, hogy a 2xAA felezné a teljesítményt, bár azt most nem tudjuk, hogy melyik A10 APU-ról van szó ebben a videóban (csak A10-et említenek). Lesz egy 25 wattos A10 is, ami nyilván lassabb.
Itt vannak az előzetesen megadott 3Dmaki Vantage eredmények:
A10 mobile (35w) : ~4300
A10 mobile (25w) : ~3600
Új hozzászólás Aktív témák
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Milyen légkondit a lakásba?
- Eladási mérföldkő: 5 millió példánynál a Silent Hill 2 Remake
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- E-roller topik
- OLED TV topic
- Mikrotik routerek
- Diablo IV
- Kész rémálom lesz Linuxot használni jövőre az USA egyes államaiban
- Világrekordot ünnepel az ASRock
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro 128GB Gold-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4441, 100% Akksi
- AKCIÓ! Apple Mac Studio M1 MAX 2022 32GB 512GB számítógép garanciával, hibátlan működéssel
- ASUS Vivobook 15 - 15.6"FHD IPS - i5-1335U - 8GB - 512GB - Win11 - 1+ év garancia - MAGYAR
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 128GB Gold -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen- MS4674, 100% AKKSI
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB RAM RX 9060 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

