-
Fototrend
Samsung LCD és LED TV-k
Új hozzászólás Aktív témák
-
PLaci58
addikt
válasz
Sztlaci #17870 üzenetére
Ezért vettem LG-t
Nem folyik, nem akad, felhők nincsenek. Egyenetlen fényerő van, mivel EDGE az is, de csak feketénél látszik. True Motiont oda állítom ahova akarom. NO Smart, NO 3D, TVA plazmával kapcsolatban csak annyit mondanék, hogy csak annak ajánlott, aki csak hétvégén néz meg rajta egy-egy filmet. Nekem 2 éve megy napi 10 órát lagalább és a feketéje már olyan mint egy LCD-jé. Ezt leszámítva a színei, képe még ma is sokkal szebb.
Ja és nem villogMondjuk, ha csak 10 vagy 30 másodpercenként akad egy TV, akkor ott nem biztos, hogy a TV csinálja. Inkább adatátviteli hiba lehet, hálózat vagy USB lassúság.
-
válasz
Sztlaci #17870 üzenetére
Én más gyártók 100Hz-es lcd tévéin is láttam szappanopera hatást,de ezt most lényegtelen,ha csak ez a probléma ezt a beállításoknál lehet orvosolni. Ha lehet állítani akkor legalább mindenki belőheti ahogy neki jó. Vannak akik full-on használják mert kifejezetten élvezik ezt a "folyós",gyorsnak tünő hatást. A te problémád meg megint más,ha jól vettem ki neked tök mindegy hogy mire van állítva,ígyis meg úgyis akadozik a kép. Ha így van akkor ezzel nem igazán lehet mit kezdeni. Én ezért nem veszek az idei 6-os szériából. Viszont a tavalyi készülékemmel(nekem)semmilyen gondom nincs. Neked milyen tipusú a készüléked?
Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba ár! HP EliteBook 850 G2 - i5-5GEN I 8GB I 256GB SSD I 15,6" FULL HD I Cam I W10 I Gari!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! Honor 90 Lite/Honor 90/Honor Magic5 Lite/Honor Magic6 Lite/Honor Magic5 Pro
- 150db DELL Universal Dock D6000 dokkoló (452-BCYH) (DisplayLink)
- Bomba ár! Dell Latitude 5290 - i5-8GEN I 8GB I 256SSD I 12,5" HD I Cam I W11 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest