-
Fototrend
Spórolós topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
ezophus
csendes tag
-
mi egyszer adtunk neki esélyt, de nagyon sok benne a zöldség ami nagy darabokban van meg benne, így rengeteg ételhez (pl húsleves) egyáltalán nem jó
nem olcsó, de ízre, állagra, minőségre a Müllerből vesszük a 20% akciós napokon az Alnatura zöldség levesalapot, ez a gyakorlatban egy ételízesítő nálunk.
nincs benne élesztő, tartósítószer és ízfokozó sem, és viszonylag alacsony a sótartalma. -
bul07
nagyúr
Hát igen
Amúgy most meglepett mert mára dobott egy -15Lei kupont (1200Ft), kép a kuponról [kép] [kép]Meg vettem ilyen jégkrémet, vafa vanilie, egy tölcsérbe vanília fagyi, kb egy nagy vagy másfél gombócnyi van benne, kép csomagolásban [kép]
1.29Lei (108Ft) az alap ára , de most volt rá -15% kupon kb 99Ft-ra jött ki így
Nagyon bánom hogy csak 9db vettemÉn azt látom a Román árakon hogy van ami olcsóbb de legtöbb egál
De van ami nagyon olcsóbb
pl mi a Lidl Kania ételízesítőt használjuk(itt a hetedik lett [link] )
Itthon ha jól rémlik a fél kilóst legutóbb 8-900Ft magasságában vettük, most Romániában a 1Kg-os verziót dobozban 9.39Lei-ért vettük meg, 780Ft-értAkcióba Lenor öblítőt vettünk 1.625l és 14.59Lei, olyan 1210Ft, tehát literje 744Ft, ez nagyon jó ár volt
Fél órája értünk haza. Románba Lidl 22óráig , a Kaufland meg 22:30-ig van nyitva.(Helyi idő szerint)
-
Azie
őstag
olyan íze van, mint a húsvéti tojásdrazsénak - szerintem nem tutti frutti, inkább picit kajszis beütésű, viszont k****va édes, kb 40-50% szódával felütve kellemes édességű varázsolható belőle. kommersz piához szerintem ideális az esetleges célközönségnek, hogy az alkohol mellékízét elnyomja.

-
szabi__memo
nagyúr
Ebben sok van, de nem tudom mennyi. Finom
X NOUR X Dubai Choco- Pisztácia X - NOUR - Art of Desserts -
4264adam
veterán
-
Soulfly842
addikt
Ecofamily.
Az omnia is 4590, de akkor már nem is kérdés, hogy egy Segafredo százszor inkább.
-
tisn
veterán
A szőlőből már szerencsére rászoktak a vettre, saját maguktól belátták, hogy nem bírják, a tőkékkel rengeteg munka volt, heti többször a hegyre, végtelen kapálás, kötözés, metszés, hozzávalók minimum 100k évente (permet, műtrágya stb), utoljára már majdnem felét megették a vadak.
erdekes en pont ezert akarok par toket ha lesz vegre kertes haz, mert egy nyar-osz alatt szegeden kb. 3x tudok finom szolot venni. leszedik zolden a hulyei es ugy aruljak, meg persze ott a rengeteg izetlen/egyenizu olasz.a legfinomabb meg itt az utcaban ugy hagyott elvadult tokerol volt, december vegeig ettem rola a finom erett szolot

-
bul07
nagyúr
Nállunk tavaly eldobott magról volt egy tő a házfal mellet, csak párnaponta volt néha locsolás, semmi permett. Megnőtt vagy 150cm magasra. Min 3-4kg paradicsom lejött róla.
Idén lesz vagy két palánta, de csak locsolva lesz, ennyi törődést fog kapni.
Amúgy simán lehet erkélyen is egy tő paradicsomot nevelni, permetezés nélkül, csak locsolva. Rokonoktól vagy bárhonnan az út széléről kell egy nagy vödőrben szerezni jó termőföldett és mehet bele egy palánta.
-
Degeczi
nagyúr
Nyári mosót nekem sose többet, sikerült már ősszel szokottnál hamarabb érkezett fagy idején benne felejtenem, és baromi nehéz volt a megrepedt tartályt cserélni, sokmindent le kellett bontani előbb.
Kora tavasszal akciózzák majd a télit, bár még bőven maradt a legutóbb begyűjtött készletből. -
-
-
Tesztelo.hu
senior tag
-
AnonymusX
őstag
Überrel csak óvatosan. Ne állítsatok be borravalót, ha kedvezményt vesztek igénybe. Ugyanis ilyenkor a beállított borravaló százalékot a kedvezményes fizetendő díjból és a teljes díjból is felszámolja.
Hiába jeleztem az ügyfélszolgálaton 3 hónapja, nem értették meg a hibát, de szerencsére jóváírták a túlzott levonásokat (kissé kacifántosan). Többet nem akartak segíteni, nem magyarázták meg a többletterhelést, hiába kértem, hogy vizsgálják ki, hogy valóban az van-e, amit sejtettem. Mindenesetre ezután rögtön töröltem is a regisztrációm.
Az ügyfélszolgálat inkompetenciája miatt kerülendő.
-
8
senior tag
igen, le is akartam írni, hogy a gagyicunami nem szükséges, ez egy szar sajt, sőt nem is sajt, csak tejipari melléktermék, hulladék
senki se vegyen ilyet, mert ehetetlen szemétidős családtag ezt szereti, mert nagyon puha, mégsem gumis és semleges ízű
ezért keresem akcióban, pontosan ezt a terméket -
balojazz
aktív tag
A szagok ellen 2 fegyverem van. Az egyik, hogy a mosogatógép ajtaja mindig myitva van résmyire. A másik eléggé nagy mosogatótálca esetén működik: a használt (és inkább ragacsos, mint morzsás) edémyt a tálcába rakni, és mielőtt gépbe pakolnád, hagyod, hogy a különböző kézmosások és egyéb vizes játékok hulladékvize beléjük csorogva áztassa őket (így nem kell őket direktben elöblíteni, mégis megtörténik). Ezzel eléred, hogy soha, semmikor, semmilyen szaga nincs sem az edénynek, sem a gépnek.
-
warcat
veterán
Egész EUban felmentek a vajárak, csodát várni felesleges.
Most hogy ennyit drágult (kevésbé esélyes, hogy elfogyogat) viszont majd nézegetem a lejárati időt mert jelenleg Aldiban mindent ami két nap múlva lejár, -50%oznak, ma lehetett tarolni 23.-a miatt, pl fél kilós túró 414 Ft és volt egy ládával, túró rudi -50% stb.Lavazza kávék miatt érdemes lehet felnézni Rossmannra, akciózzák őket
-
Ciccuka
veterán
-
bul07
nagyúr
Mióta lehet kapni ezeket a koncentrátumokat már az se olyan jó biznisz
600Ft magasságából indulnak és 25litert lehet csinálni belőlük (pl egy helyen [link] )
Lidl-be is sokszor vanÉs van olyan jó mint az alsó polcos nyári folyadékok
És kicsi helyen elfér, nem kell sok nagy kannát tárolniPersze ebből is van nevesebb jobb és az biztos tudásba is jobb
Tavaszi téli már igen arra érdemes rácsapni
-
mephi666
nagyúr
...na meg nem lehet egyszerre beolvasni ugyanabból több terméket
pl viszel egy 10es csomag élesztőt, bonthatod ki és pittyegheted egyesével... évek óta nem fejlesztették a rendszert... ja utolsó lépésben is ugat valamit a supershop miatt, lassított hangon, amin mindig röhögünk
...vagy erre gondoltál? (sima supershop kártyánál 2x kellett mindig használni: egyszer a termékek beolvasása előtt, hogy bevegye a kedvezményt, egyszer meg fizetéskor, hogy felírja a pontokat)...miközben a decathlonban pl hozzá se kell nyúlni nagyon a géphez: bedobálod a cuccokat a csomagolórekeszbe és behúz automaikusan mindent

-
-
cd930
senior tag
Macsek linkelt a BB topikban allegro-s kávé ajánlatokat, kilós Pellini kávék nem sokkal drágábbak.
-
123xyz
aktív tag
A bizalomprogram megújult működéséről itt lehet olvasni:
https://auchan.hu/bizalomkartyaMondjuk szerintem nem sokat ér ez a pontozás így önmagában, tekintve hogy a vásárlás értékének 1-5 ezrelékét kapod meg pontok formájában, tehát mondjuk 60 000 ft-os havi költés után (legfeljebb) 60 forintod lesz belőle a következő hónapra, ami vajmi kevés

De most valóban lehet aktiválni 1000 forintot érő kupont. Valamint a szülinapi csomagjuk kedves, ha az úgy ingyen beváltható.
(Ettől függetlenül ez az új rendszer nem olyan nagy durranás szvsz.)
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple iPhone 16 Black 128 GB Használt, karcmentes 100% akku / 80 ciklus Garancia 2026. 09.
- Honor Magic V5 Black 16/512 GB Újszerű, kipróbált Garancia 2028. 12. 02-ig
- DJI RS 2 (Bontatlan)
- Apple iPhone Air Space Black 256 GB Használt, újszerű 100% akku / 7 ciklus 2026. 09.25
- Top érték! ThinkPad T440p - i7-4810MQ I 16GB RAM I 512GB I 14" IPS I HD 4600 I W11 I Foxpost!
- DELL PowerEdge R630 rack szerver - 2xE5-2650v3 (20 mag / 40 szál, 2.3/3.0GHz), 32GB RAM, 55992Ft+ÁFA
- Steelseries Arctis Nova pro vezeték nélküli gamer fejhallgató
- Eredeti DELL 240W töltők (LA240PM160)
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 128GB Space Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, 100% Akkumulátor
- iPhone 13 128GB 92% (1év Garancia)
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest








MADcat
Mr.Csizmás
