-
Fototrend
Mindenképp SSDre rakd fel, HDDt nem támogat és szörnyen fog egyébként futni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
S e t h
nagyúr
válasz
TESCO-Zsömle
#3863
üzenetére
Rohanás az egész. Ki az aki először megkapta még megjelenés előtt, ki az aki minél gyorsabban végig tudja játszani, mert sok a megjelenés, tolni kell minden játékkal is a nézettség érdekében.
Aztán akinek nincs sárming személyisége azt hamar ki is szúrja a válogatós közönség.
-
S e t h
nagyúr
Azért az bájos volt amint felkeltek az ágyból és Andreja azt mondja, hogy a bolygón biztosan jelzett a szeizmográf.
Remélem arra gondolt és nem csülkös babgulyásra. -
S e t h
nagyúr
válasz
#25237004
#3764
üzenetére
Nálam nem egy ow játék lett kitolva 100%-ra, de itt nem tudom milyen esélyekkel indulnék neki, mert nem néztem milyen trófeák vannak, de kb. már csak azért is kapok egy rakás küldetést ha egyszerűen sétálgatok az utcán.
Egyik youtuber az őt megszólító nőt már egyszerűen fejbe lőtte.A hajóépítés meg az a része amibe én 5 percnél többet nem raktam, mert nem láttam milyen pozitív hozadéka van, mivel volt egy frankó hajóm, amivel normal fokozaton senki sem tudott megizzasztani. Azt viszont maximálisan elismerem, hogy nagyon jó húzás volt a játékba rakni, mert minecraft fanok tuti megőrülnek érte.
Kihagyott ziccernek tartom mondjuk egy hosszú küldetés után eljutni a teleport kifejlesztéséig, ami kicsit elfogadhatóbbá tette volna számomra a számtalan fast travelt, ez volt az egyik kivetnivalóm, mert nem egyszer két pont közötti utazgatás oda vissza volt az egyetlen helyváltoztatás missionokon keresztül.
Ha a játékelemek közül kéne vmit kiemelni ami számomra nem volt oké, akkor az artifactos templomokban való bohóckodást emelném ki. Én amennyit ott töketlenkedtem az nem emberi.
A bugoktól még most is ptsd-m van, bár volt köztük szórakoztató is. pl. amikor az egyik társam a küldetés végén megtámadta a másik társamat és mivel én meg gránátvetővel szereltem fel, így konstans robbanás közepette próbáltam velük kommunikálni. Az viszont nálam koptatja az élvezeti faktort ha küldetések alkalmával újra be kell töltenem egy mentett állást, mert eltűnnek ellenfelek, vagy npc nem reagál.
Az immerzió miatt marad meg számomra kellemes emlékként, mert próbálta elhitetni velem, hogy számítanak a döntéseim és bár reménykedtem benne, hogy a játék végén lesz valódi hatása a cselekedeteimnek és nem is számítottam Mass Effect szerű hatásra, némileg azért csalódást keltő volt ebből a szempontból a befejezés.
A new game+ valóban ötletes, viszont én nem álltam volna meg itt, jobban szabadjára engedtem volna fantáziámat a készítők helyében, elég csak a
spiderman multiversre gondolni. -
S e t h
nagyúr
Meglepődtem hogy még csak a játékosok 5%-a ért a játék végére. Most vagy én vagyok gyors a 80 órámmal, vagy ennyien tették félre.
-
S e t h
nagyúr
válasz
Micsurin
#3478
üzenetére
Nem tudod megdugni.
Nekem egyszer volt olyan, hogy vmi fejes tisztviselőt akartam megzsebtolvajozni és már negyedszerre töltöttem vissza az állást, amikor meguntam és mind a rendfenntartót, mind a tisztviselőt lelőttem, amire Andreja kiakadt és elszaladt, a kijelzőn meg feljött egy üzenet, hogy már nem társam, jelentsen is ez bármit.
-
S e t h
nagyúr
Éppen az egyik
, de gyanús volt mert nagyon nem akart sikerülni, ezért ki és beléptem újra a játékba és szinte azonnal meglett.templomban próbálom megszerezni az egyik powert
Kilépek a harc és feltűnt, hogy nincs velem a társam. Nézem a hajót, tök üres, az összes companion eltűnt, mondom mi a franc folyik itt. Megyek a kezdő városba hát ott hesszelnek, iszogatnak. Amúgy ez normális, következő küldetés miatt van, vagy bug?templomból, Mert amúgy fura, hogy a világ hátsó felén amikor explorerkedem, ők addig vmi ismeretlen járművel mind lelépnek a hajómról x fényévre.
-
S e t h
nagyúr
válasz
gulupeti
#3323
üzenetére
Én már feleségül vettem, csak még nem háltuk el, mert mindig meg kell ölnünk vkit.
Mindig állj meg vele beszélgetni, amikor jelzi a játék, hogy dumálni akar.
Amikor feldobja a serpent godos szektás küldetést, akkor az legyen a következő és tegyél félre mindent.
Nálam kb 50 óra körül lett odaadó, de előtte én mászkáltam Sarah-val és Sam-mal is.
-
S e t h
nagyúr
Ugyanez.
Megcsináltam a Rangers, majd a Neo városbeli nem jut eszembe questlinet a csebolok közötti vetélkedéssel és itt akartam megkérdezni, hogy érdemes-e elkezdeni ezek után a vanguardot, mert én halálra untam a neo-s küldetéseket, menj ide, menj oda és kb. nagyjából ezt tette ki a nagy részét, aztán jött a vanguard rookie küldetés és nem győztem vigyorogni, .bolygó neve halál ptsd-m volt azonnal -
S e t h
nagyúr
A társaknak érdemes olyan fegyvert adni amire képzettségük van, vagy a legpusztítóbbat aggassuk rájuk?
Éppen Andrejával tolom, mármint nem úgy, de az ő skillje alapján csak néhány mordály jöhetne szóba, amik a zajos tücsök szintjét sem érik el.
Mást adnék a kezébe, vagyis fegyvert, amivel van is értelme harcolnia.
-
S e t h
nagyúr
Amúgy betojás jó szövegek vannak, időnként felröhögök.
Nyomozok rangerként, éppen kérdezek ki egy beképzelt nagyarcút, ezért én is stílust váltottam.Kérdezi tőlem.
-Miért nyomozok xy után?
-Mert én vagyok a vadász, ők meg a préda.
-Ma már mindenkit felvesznek a rangerekhez?
-
S e t h
nagyúr
válasz
MasterDeeJay
#2531
üzenetére
Ez időnként engem is kizökkent, Andrea tökig szkafanderben, majd a következő pillanatban egy szál bikiniben a mínusz 21 fokos planétán.
Tüzes na. -
S e t h
nagyúr
Én általában preferálom a silent assassin módot a játékokban, de itt vhogy nem érzem a jelentőségét, amikor x számú spacer roham rám üvöltve.
Hogy ezen változtatna-e az a kaméleon mód, amitől láthatatlanná tudsz válni ha nem mozogsz, passz, de általában közel vannak egymáshoz az ellenfelek és supressort sem találtam, csináltam. -
S e t h
nagyúr
válasz
VikMorroHun
#2477
üzenetére
Ma nálam is, 1-2 óra játék ment a levesbe, ki is kapcsoltam mikor eszembe jutott mennyi mindent csináltam ennyi idő alatt.
-
S e t h
nagyúr
Kezdtem volna a Mantis küldetést, de előtte ki akartam szállni egy normálisabb helyen a sok lootot eladni, de egyszer csak elkaptak, mert kiment a fejemből, hogy jóval előtte egy bounty küldetésen, amikor szétszedtem pár pirate shipet, az egyiken volt egy táska, amiben emberi szervek voltak.
Én viszont mennék tovább mantisozni, ergo adja magát a kérdés.
Dobjam ki az elég vastag kredítű táskát, vagy keressek vmi helyet ahol el lehet passzolni, vagy ( viszont most csak mantisoznék inkább)hagyjam magam beszervezni a kalózokhoz a rendvédelem által? -
S e t h
nagyúr
Az old neighborhood küldetésben nem találtam vagy csak nem figyeltem a "secret outpost" note-ot.
Hol lehetne a legkönnyebben spacerekre vadászni, hogy valamelyik dobja lootként? -
S e t h
nagyúr
válasz
VikMorroHun
#1999
üzenetére
Én nem tudom mennyi idő után találtam rá a dokira, de kb 5x jártam be a várost.
Aztán az egyik legnyomorultabb helyen találtam orvost, ahol már attól szepszist kapsz ha leülsz. Az orvos meg azzal nyitott, hogy jutottam el egyáltalán idáig ilyen állapotban, aztán kb vitte a pénzem felét, drága itt is az egészségügy. -
S e t h
nagyúr
Nagyon ugrottam és kificamodott a lábam, hipp-hopp nem is tudtam nagyon cipelni a cuccaimat, azonnal kimerültem.
Én régen örültem ennyire orvosnak mire találtam egyet. -
S e t h
nagyúr
válasz
Mr.Csizmás
#1901
üzenetére
Kalózokat próbáltam megzsebtolvajkodni, de nincs még meg a skillem, így inkább tűnt a matatás a seggüknél abúzusnak, de alakul majd.
-
S e t h
nagyúr
Nem lesz ez rossz, de most vagy én tévedtem el, vagy túlzásba vittem a survivorkodást.
Állok letolt gatyával vmi Atlantis keresése közben és már csak egy szekercém van miután egy bányába zuhanva minden lőszert feléltem az ott élők elcsendesítése véget, akik ebédet láttak bennem.Természetesen előtte a kalózok meg lettek győzve, így lootom sem volt tőlük. Most lenne jó vmi égő csipkebokor, mert egy szekercével a fauna ellen úgy érzem magam, mint Robinson első napon a szigeten.
-
S e t h
nagyúr
Fizikára nagyon kell figyelni az űrben, avagy alternatív harcművészet a kalózoknál.
-
-
S e t h
nagyúr
Nagy volt a hype, illetve felfokozott és sokan emiatt csalódtak. Egyébként számomra sem tűnik 8-9-es pontos alkotásnak, de sokan nyakra főre kezdtek bele, mert miért is? Mert kellett már vmit villantania a Microsoftnak és ez lett az. Nekem mindig is szívem csücske volt a Fallout sorozat, én el is leszek vele, de ha vki sokkal többet várt azt megértem, hogy csalódott, ezért kell egyre óvatosabban kezelni a marketing mellett a teszteket is.
Én még nem tudok nagyon véleményt formálni, de ez a ceruzával rajzolt menürendszer annyira kezdetleges hatású, mintha erre már nem jutott volna idő és ezért néz ki úgy, mintha egy 2 éves első próbálkozása lenne grafittal.
Új hozzászólás Aktív témák
- Behringer B-CONTROL BCF2000 USB/MIDI kontroller
- Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 (6th Gen) - i7-1185G7, 32GB, 512GB SSD, multitouch + TOLL
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 6000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- DELL Latitude 5285 (Tablet)FHD, 2 az 1 ben, 12.3",i7-7600U,16GB DDR4, 256GB SSD, WIN11
- szinteÚJ 2030 Gar! Dell Pro Max 14 Ryzen AI 9 HX PRO 370 32GB LPDDR5X 512GB NVMe SSD
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
