Új hozzászólás Aktív témák
-
tiv83us
veterán
Mivel a topik kezd /azaz mar/ rolam szol, nem a vegetarianus temarol, igy atmozgottam Blogout-ra....

ps: nem dohanyzom, max egy honapban egyszer.
-
tiv83us
veterán
Tulajdonkeppen tisztazni akarnam megint, /tudom, kicsit felreertheto/;
Nem celom atterni a hus nelkulisegre, nem az a celom, hogy a koleszterinemet rendbe tegyem, hogy fogyjak...stb. /Ezek mind nagyon jok lennenek viszont
/
Szeretnem megtapasztalni azt a "clarity-t", amirol a vegetarianusok beszelnek, hogy megeri es hogy mennyivel jobban erzik magukat...stb.
Csinalom amig tudom, aztan ugy sem fogok egy honapot egy fel kilos T-Bone steak nelkul kibirni, mert hus parti vagyok.
Sot egy-ket meki is be fog csuszni.
Szoval ez inkabb egy kuldetes most nekem, mint az, hogy gyokeresen megvaltoztassam az eletmodomat. Azt talan majd maskor
-
tiv83us
veterán
Elkezdten futogatni, sajnos nem napi szinten, mert nincs ra ido/energia.
De egy jo masfel merfoldes izzadas utan, zuhany, kozerzet mindenkeppen jobb.
/Fiatalabb koromban...tizenevesen, komolyan uztem a sportot, soha nem is volt se pszichologiai, se fizikai problemam./
Harminc fele kozeledve most a cukrot es a sot tavolitom el az etrendembol, amennyire csak lehet, ha mar mozogni nem tudok annyit amennyit szeretnek, legalabb az etrendem legyen rendben...
Egyebkent tenyleg uj ez nekem, fogalmam sincs milyen lesz, de ugy erzem ki kell probalnom.kraft: Indiai annyira nincs, kajalda az van, de egyszeruen a hummus-t nem tudom le eroltetni a torkomon, a tobbi kajajukban pedig eleg kemenyen tuljak a fuszeres barany/csirke...stb hust.
-
tiv83us
veterán
Mostoha apam vegan, es azt mondja, hogy sokkal jobban erzi magat miota /~10 ev/ nem gyur hust magaba. Engem meg hajt a kivancsisag. Amugy is ram fer egy kis "meregtelenites" /kozben az alkoholt is hanyagolni fogom erre a periodusra/.
Kivancsi vagyok, hogy tenyleg megeri-e az aldozatot, hogy nem eszek egy-ket hetig egy zaftos szteket annak fenyeben, hogy tenyleg jobb lesz a kozerzetem.
/A szegeny levagott "kucuk" kulonosebben nem csalnak konnyet a szemembe, amugy is levagnak oket, szoval nem emiatt dontottem igy - de ebbe a vitaba ne is menjunk bele, mert nem ez lenne a lenyege a dolognak, koszi elore is!/.Psychonaut: Ha reszeg lennek, akkor nem tudtam volna osszehozni egy ilyen szep ekezetes nyito hozzaszolast.

-
tiv83us
veterán
Már egy jó ideje tervezgetem, de tegnap elkezdtem...
Legalább egy hétig tervezem a húsmentességet, nem megyek teljesen vegan-ba, (no tej, no túró, semmi állati eredetű cucc), az kezdésnek túl hardcore lenne nekem.
Viszont kérnék tanácsokat, hogyan éljek túl egy hetet hús nélkül (
)
Milyen időközönként? Milyen cuccokat?
Az normális, hogy a második reggelen már totál rosszul lettem (hányás, gyomor diszkomfort)? Vagy ez csak pszichológiai "stressz"?
Szóval minden tanács, segítség nagyon megköszönve.
belepiszkáltam a címbe, sry...

[ Módosította: bolondember ]
Új hozzászólás Aktív témák
- DJI Mavic Air 2 Fly More Combo drón szett kofferben
- HAWKERS Lach napszemüveg, új
- Eladó bontatlan LEGO készletek (40290, 42160, 42122, 42138, stb)
- Venusaur, Charizard és Blastoise 72153 , 40892 Kanto régiói jelvény gyűjtemény
- Vadonatúj, sosem használt DJI NEO 2 alapszett eladó! DJI NEO2 - 2 év DJI garancia
- Playstation 4 FAT 1 TB kontroller 6 hó garancia, számlával!
- iPhone 17 256 GB Levander - Bontatlan !! www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok - Számlás
- Újszerű APPLE Macbook Pro 16" - M3 Pro - 18GB - 512GB SSD - 23 Ciklus - 100% akku -ezüst- 2+ év gar
- Thrustmaster TMX Force Feedback Kormány- és Pedálkészlet
- 231 - Lenovo Legion 5 (15IRX10) - Intel Core i7-13650HX, RTX 5060
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


/

