-
2100 - 2001
21019 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Tabletek, E-bookok Nyomtatók, szkennerek PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-01-16 14:42 Téma összefoglaló
Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).
Új hozzászólás Aktív témák
-
Skynet258
veterán
Attól függ mit szeretnél, a túltolt mélyre vágysz akkor az X3 jobbnak gondolhatod, ez általánosan igaz a alsóbb kínai fülesekre persze nem mindenre. Leginkább ezért ennyire népszerűek mert elég sokan erre vágynak(ezt gondolják minőségnek), ilyen vagy olyan oknál fogva. Pont ugyanaz mint az olcsó fülesek esetén.
Mint mindig jóval kevesebb részletet, és elnyomott tartományokat kapsz elég sokszor.Ennél pont ezt olvastam, hogy a mély tartomány nem hangsúlyos, ellenben a közép nagyon szépen szól és összességében meglepően minőségi. Ezért is lettem kíváncsi rá, a túl sok mély már pár éve zavar igazából...
Persze nekem is volt olyan időszakom de úgy néz ki mostanra kinőttem.
-
norby_42
senior tag
Onyx Ace
Árnyalnám a képet. Gondolom mostanra bejáratódott, de a tegnapi futásnál megdöbbentően finom részleteket hallottam a zenében, pedig csak egy podcast volt mp3-ban.
Blues/boogie vonalon, tehát nem túl elektronikus zene.Összességében jó füles, bírja a futást, jó vele Skypeolni, nem bántam meg.
-
vicze
félisten
Sziasztok,
Jabra 65t elite után gondoltam kipróbálok egy Edifier X3-at, megtetszett az ára, meg a PC hangfalaim is Edifier márkájúak és szeretem. Kíváncsi leszek bár lélekben azért nem várok sokat, a 65t elég jó kis cucc. Mondjuk ha hozza azt a minőséget töredék áron az azért vicces lesz.
Attól függ mit szeretnél, a túltolt mélyre vágysz akkor az X3 jobbnak gondolhatod, ez általánosan igaz a alsóbb kínai fülesekre persze nem mindenre. Leginkább ezért ennyire népszerűek mert elég sokan erre vágynak(ezt gondolják minőségnek), ilyen vagy olyan oknál fogva. Pont ugyanaz mint az olcsó fülesek esetén.
Mint mindig jóval kevesebb részletet, és elnyomott tartományokat kapsz elég sokszor. -
Gabesz87
veterán
Annyian dicseritek meg jókat olvastam itt erről ez X3-rol hogy rendeltem is egyet szintén Spanyolból.
-
Skynet258
veterán
patomi, vond,
na ez bizalmat keltő, leginkább a kíváncsiság hajtott. Eredetileg Jabra 75t-re akartam váltani de az ára...
Sajna az 5500-as árról lemaradtam, de ha tényleg jó akkor azt a 9000 párszáz pénzt is megérte.
-
vond
MODERÁTOR
Sziasztok,
Jabra 65t elite után gondoltam kipróbálok egy Edifier X3-at, megtetszett az ára, meg a PC hangfalaim is Edifier márkájúak és szeretem. Kíváncsi leszek bár lélekben azért nem várok sokat, a 65t elég jó kis cucc. Mondjuk ha hozza azt a minőséget töredék áron az azért vicces lesz.
Bár ezt a Jabra 65t-t nem volt alkalmam használni, de így két hét intenzív használat után elmondhatom, hogy életem egyik legjobb vétele volt az Edifier X3, bármilyen termékkategóriát is nézünk, nem csak a fülhallgatókat, hangkeltőket.
9-10 ezerért is az lett volna, 5500-ért meg pláne.
-
patomi
őstag
Sziasztok,
Jabra 65t elite után gondoltam kipróbálok egy Edifier X3-at, megtetszett az ára, meg a PC hangfalaim is Edifier márkájúak és szeretem. Kíváncsi leszek bár lélekben azért nem várok sokat, a 65t elég jó kis cucc. Mondjuk ha hozza azt a minőséget töredék áron az azért vicces lesz.
Pedig közel van hozzá (szerintem) és piszok kényelmes kis cucc.
-
Skynet258
veterán
Sziasztok,
Jabra 65t elite után gondoltam kipróbálok egy Edifier X3-at, megtetszett az ára, meg a PC hangfalaim is Edifier márkájúak és szeretem. Kíváncsi leszek bár lélekben azért nem várok sokat, a 65t elég jó kis cucc. Mondjuk ha hozza azt a minőséget töredék áron az azért vicces lesz.
-
vicze
félisten
-
coccolino
aktív tag
-
vicze
félisten
-
coccolino
aktív tag
Igen a S20 támogatja, és ha fogaskerékre kattintasz ott kéne legyen egy HD Audio opció, ha az be van pipálva akkor AptX vagy AAC-n kapcsolódik, szintén gyártó függő, hogy mellé írják-e a codec-et.
Alternatívaként megnézheted a Developper beállításokban. (Developer options -> Bluetooth audio codec) -
vicze
félisten
Igen a S20 támogatja, és ha fogaskerékre kattintasz ott kéne legyen egy HD Audio opció, ha az be van pipálva akkor AptX vagy AAC-n kapcsolódik, szintén gyártó függő, hogy mellé írják-e a codec-et.
Alternatívaként megnézheted a Developper beállításokban. (Developer options -> Bluetooth audio codec) -
coccolino
aktív tag
-
Scarabeus
aktív tag
Nekem amint csatlakozott a füleshez (Spunky) a telóm, kb. 2 másodperc alatt ahogy kiveszem a bölcsőből a telómon felugrik alul egy Qualcomm aptx kép, szintén Android 10.
-
vicze
félisten
-
coccolino
aktív tag
Nekem is megjött ma az Edifier X3 Spanyolországból, 7 munkanap alatt.
A kérdésem: Android alatt BT párosításnál nem kellene mutatnia az aptX-t? Nekem nem látszik (android 10)
-
vigyorgó
tag
Sikeresen megrendeltem a Haylou gt1 plus fülest
Remélem jövő héten megkapom Angliából
-
Scarabeus
aktív tag
Egy kis szösszenet a Tronsmart Spunky Beatről:
Csak és kizárólag az aláírásomban lévő telefonommal használom, Apple Music a forrás és Qualcomm aptX a kodek. A hangzással elégedett vagyok, van benne basszus, de nem mondanám, hogy az én ízlésemhez mérten túlságosan is sok, eltudnék viselni többet is, de az valószínűleg már eggyel feljebb lévő liga (Sabat pl.) Hangerőt tekintve tényleg nagyon karcolós ha 100%on megy, tehát az esetek túlnyomó többségében 80%tól nem megyek feljebb és lehet hogy 70%on még többnek hallatszik a basszus mert nem annak a hangerejét csökkenti, hanem a felsőbb tartományokét.
A gumiharangot nekem is le kellett cserélni amit adtak hozzá nagyobbra, azzal tökéletes az illeszkedés számomra, nem akar kiesni a fülemből, használtam már így sétálva jó félórát, futáshoz viszont még nem, de úgy is akarom majd.
Egyetlen negatívumot tudok elmondani egyelőre, aztán további használat során még meglátjuk: 1.5 óra nem is 80, hanem 60-70% közötti hangerőn a battery töltöttsége (mivel jelzi a telefonom) 50%on van, és olyan 40%os akksitól elkezdi mondogatni egy női hang hogy battery low ami elég idegesítő. Nem lehet valahogy kikapcsolni? És ha valóban ennyi az üzemideje természetesen teljes feltöltöttségtől akkor ezt kicsit keveslem, mert 80%os hangerővel nagyon max 2 óra folyamatos zenelejátszást tud produkálni, de inkább 1.5 órát. Mindenkinek ilyen kevés és ez rendben van? A bölcsőbe betéve ha töltöm 10 percet tényleg ad félóra zenelejátszási üzemidőt?
-
Clay
senior tag
-
Carvus
senior tag
Majdnem elcsábultam Tevire, de maradtam végül az első gondolatnál és berendeltem Mpow M30 Plus-t..kíváncsi leszek milyen lesz.
-
RedCactus
őstag
Szakmai szempontokat is figyelembe véve mennyire megbizhatók ezek a tesztek?
Szerintem elég szubjektív, de kiindulásnak jó.
-
DrKapocs
őstag
@vincze1, patomi: Köszönöm a tippeket, hálás vagyok a tanácsokért! Sajnos az intézmény erre egy fillért sem fog adni, így 20-30 eFt-os fülesek szóba sem jöhetnek.
-
katalin888
aktív tag
Hátha segít valakinek a választásban ez az átfogó teszt.
Szakmai szempontokat is figyelembe véve mennyire megbizhatók ezek a tesztek?
-
Gabesz87
veterán
Tudnátok ajánlani valami jó wireless TWS fülest? Van egy Xiaomi AirDots-om, de eladom, mert egyrészt kínaiul dumál, és kissé körülményes a párosítása, van, hogy az egyik nem szól, aztán valamiért nem tudom bekapcsolni a másikat, pedig elvileg fel van töltve. Nem is nagyon használtam még, ma akartam először telefonáláshoz használni, de egyszer csak lekapcsolódott, miután persze mondott valamit mandarinul. Úgyhogy meguntam a b...odást. A füles amúgy kényelmes, nincs nagy fülem, úgyhogy valami hasonlót szeretnék, ami normálisan, egyszerűen működik, és lehetőleg min. angolul beszél. Az sem gáz, ha külföldről jön, nem sürgős. Árban sem nagyon szeretnék túl sokat áldozni rá, max. 10k. Telóm Huawei P20 Pro. A Freebuds 3 tetszik, de sajna drága, aprón van 25k-ért, de ennyit sem szívesen adnék ki érte. Ami a használatot illeti, nagyon ritkán lenne használva, és nem is tartósan, csupán esténként alvás előtt videók nézegetése, ill. néha napján egy kis telefonálás. Szóval a minél jobb hangminőség nem annyira szempont. Inkább tényleg a kezelhetőség a lényeg! De azon is erősen agyalok, hogy szimplán csak egy USB-C-s fülest vegyek-e, hogy ne kelljen átalakító. Csak hát kényelmes így kábel nélkül...
-
f4lcon
addikt
Amennyiben profin, fél profin szeretnéd használni, elég nehéz olcsón megúszni.
TWS-t és általánosan IEM-et nem ajánlanék ilyen hosszú időre. Nagyon egyén függő de egészség ügyi problémákat pl, belső fülgyulladást is okozhat. Itt most elsősorban tényleg hosszú mindennapi 6 órányi használatra gondolok, még egyszer nagyon egyén függő ez.
Itt offba rakom, mert nem fülhallgatót ajánlok.
Az ideális és legjobb megoldás egy dedikált zajszűrős mikrofonos, kényelmes on-ear fejhallgató. Még akkor is ha csendes és nyugodt környezetben vagy, a mikrofonon lévő zajszűrés nagyon tisztán érthetővé teszi a beszédet. Nyilván sajnos ennek megvan az ára.
Plantronics Voyagert Focus-t szoktam ajánlani, de tisztában vagyok a csillagászati árával, és hogy kevesen engedheti meg.
Hasonló vezetékes headset a legolcsóbb megoldás.
Másik ami esetleg ajánlható költséghatékony megoldás egy mono füles. pl. Plantronics Voyager Legend(csak példa), ez nem IEM kialakítás, vagy ehhez hasonló kialakítás. Ha bármilyen kábeles BT mellett döntesz, akkor azt vedd figyelembe, hogy ezeknek a mikrofonja többnyire lifeg és súrlódhat dolgokhoz, ami a másik oldalon nem túl kellemes, így én a lifegő mikrofon kerülném.
Csak, hogy TWS is legyen, amikről tudom, hogy kiemelkedően jó a mikrofonja, az az AirPods/Airpods Pro, Jabra 65t/75t, Sony WF-1000XMK3.
Tudom megint csak nem az az árkategória.
egy kollégám (sales) jó 3 éve használja aktívan a Voyager Legend-et, minden hiba nélkül, az nagyon jó cucc
-
vicze
félisten
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni az alábbi élethelyzetben: oktatással foglalkozok és nem szeretném még egyszer végigélni a digitális oktatás szörnyűségeit. Egyszerűen nem bírja a szemem azt, hogy egész nap a laptop előtt üljek és beszéljek a "képernyőnek". A következő korona vírus hullámra kicsit felkészültebb szeretnék lenni ilyen téren. Adott egy lapop hdmi csatlakozóval és bluetooth képességgel, illetve a szobában egy Samsung smart tv. Screen mirroring funkciója nincs. Arra gondoltam, hogy a laptop képét egy hdmi kábellel átvezetem a tv-re (hdmi csatlakozó van rajta). Ide átküldöm a ppt képét, amit Skype, Zoom, Meet, stb. segítségével megosztok. A laptop bluetooth funkcióját használva, egy Redmi AirDots (ez volt az első ötletem) segítségével hallanám azt, amit a hallgatók mondanak, ők pedig hallhatnák az előadásom. Ez így működőképes lehet?
Van némi aggodalmam az ügyben:
1. gyenge a mikrofon funkciója az AirDots-nak, ahogyan olvastam.
2. több órás (4-6 óra megszokott, de előfordul olykor egy-egy 10-es is) előadások is vannak, kétséges az üzemideje az AirDots-nak.
Ezt az ötletet már-már teljesen elvetettem, mármint az AirDots-ot.A lényeg az lenne, hogy nagy képernyőn lássam a képet (tv), halljam a hallgatókat és ők is halljanak engem úgy, hogy nem kell ott ülnöm a laptoptól 40 cm-re egész nap.
Gondoltam két másik eszkörzre is az AirDots helyett. Az első ez lenne:
https://www.aliexpress.com/item/4000614255847.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.2b8d2e0eARbNNc
Vezetékes fülhallgatóm van, az nem lenne gond, hogy van egy kis "kábelezés". Ennek nagyobb lenne az akkuja és a mikrofon részéről is jókat írnak.A harmadik eszköz pedig ez lenne:
https://www.aliexpress.com/item/4000945705618.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.10f62e0eYKBFgGAhogyan egyre többet olvasgatok a témában, a 3. tűnik a legjobb megoldásnak számomra.
De bármilyen meglátást, ötletet szívesen fogadok!

Azért azt vegyétek figyelembe, hogy nagy összegeket nem szánnék a megvalósításra, illetve fülesen keresztül soha nem hallgatok zenét. Nem erre kell.Amennyiben profin, fél profin szeretnéd használni, elég nehéz olcsón megúszni.
TWS-t és általánosan IEM-et nem ajánlanék ilyen hosszú időre. Nagyon egyén függő de egészség ügyi problémákat pl, belső fülgyulladást is okozhat. Itt most elsősorban tényleg hosszú mindennapi 6 órányi használatra gondolok, még egyszer nagyon egyén függő ez.
Itt offba rakom, mert nem fülhallgatót ajánlok.
Az ideális és legjobb megoldás egy dedikált zajszűrős mikrofonos, kényelmes on-ear fejhallgató. Még akkor is ha csendes és nyugodt környezetben vagy, a mikrofonon lévő zajszűrés nagyon tisztán érthetővé teszi a beszédet. Nyilván sajnos ennek megvan az ára.
Plantronics Voyagert Focus-t szoktam ajánlani, de tisztában vagyok a csillagászati árával, és hogy kevesen engedheti meg.
Hasonló vezetékes headset a legolcsóbb megoldás.
Másik ami esetleg ajánlható költséghatékony megoldás egy mono füles. pl. Plantronics Voyager Legend(csak példa), ez nem IEM kialakítás, vagy ehhez hasonló kialakítás. Ha bármilyen kábeles BT mellett döntesz, akkor azt vedd figyelembe, hogy ezeknek a mikrofonja többnyire lifeg és súrlódhat dolgokhoz, ami a másik oldalon nem túl kellemes, így én a lifegő mikrofon kerülném.
Csak, hogy TWS is legyen, amikről tudom, hogy kiemelkedően jó a mikrofonja, az az AirPods/Airpods Pro, Jabra 65t/75t, Sony WF-1000XMK3.
Tudom megint csak nem az az árkategória.
-
patomi
őstag
-
vicze
félisten
-
patomi
őstag
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni az alábbi élethelyzetben: oktatással foglalkozok és nem szeretném még egyszer végigélni a digitális oktatás szörnyűségeit. Egyszerűen nem bírja a szemem azt, hogy egész nap a laptop előtt üljek és beszéljek a "képernyőnek". A következő korona vírus hullámra kicsit felkészültebb szeretnék lenni ilyen téren. Adott egy lapop hdmi csatlakozóval és bluetooth képességgel, illetve a szobában egy Samsung smart tv. Screen mirroring funkciója nincs. Arra gondoltam, hogy a laptop képét egy hdmi kábellel átvezetem a tv-re (hdmi csatlakozó van rajta). Ide átküldöm a ppt képét, amit Skype, Zoom, Meet, stb. segítségével megosztok. A laptop bluetooth funkcióját használva, egy Redmi AirDots (ez volt az első ötletem) segítségével hallanám azt, amit a hallgatók mondanak, ők pedig hallhatnák az előadásom. Ez így működőképes lehet?
Van némi aggodalmam az ügyben:
1. gyenge a mikrofon funkciója az AirDots-nak, ahogyan olvastam.
2. több órás (4-6 óra megszokott, de előfordul olykor egy-egy 10-es is) előadások is vannak, kétséges az üzemideje az AirDots-nak.
Ezt az ötletet már-már teljesen elvetettem, mármint az AirDots-ot.A lényeg az lenne, hogy nagy képernyőn lássam a képet (tv), halljam a hallgatókat és ők is halljanak engem úgy, hogy nem kell ott ülnöm a laptoptól 40 cm-re egész nap.
Gondoltam két másik eszkörzre is az AirDots helyett. Az első ez lenne:
https://www.aliexpress.com/item/4000614255847.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.2b8d2e0eARbNNc
Vezetékes fülhallgatóm van, az nem lenne gond, hogy van egy kis "kábelezés". Ennek nagyobb lenne az akkuja és a mikrofon részéről is jókat írnak.A harmadik eszköz pedig ez lenne:
https://www.aliexpress.com/item/4000945705618.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.10f62e0eYKBFgGAhogyan egyre többet olvasgatok a témában, a 3. tűnik a legjobb megoldásnak számomra.
De bármilyen meglátást, ötletet szívesen fogadok!

Azért azt vegyétek figyelembe, hogy nagy összegeket nem szánnék a megvalósításra, illetve fülesen keresztül soha nem hallgatok zenét. Nem erre kell.Én inkább a fejhallgatók (spanyol raktár 5nap) irányába indulnék el. 10 órát talán egy TWS sem tud és piszok kényelmetlen lesz ennyi ideig a füledben tartani. Mikrofon meg max játék ezekben.
-
Fred23
nagyúr
FCC ID -> Internal photos.

Nagyon sok utólag is megvehető Varta 55mhA-s elemeket használ, a Buds is, de a többi fajta is beszerezhető Aliról. Szóval alkatrész a kisebb gond, tényleg a szétszedés és összerakás a nagyobb gond.Én 3 MW600-at fogyasztottam el úgy 10év alatt és 2-ben lett aksi cserélve.
Szerelésben szerencsére elég toleráns vagyok az apróbb csúnyaságokkal szemben.
(Tennék be képeket a forrasztásaimról, igényesebbek elsírnák magukat.) -
vicze
félisten
FCC ID -> Internal photos.

Nagyon sok utólag is megvehető Varta 55mhA-s elemeket használ, a Buds is, de a többi fajta is beszerezhető Aliról. Szóval alkatrész a kisebb gond, tényleg a szétszedés és összerakás a nagyobb gond.Én 3 MW600-at fogyasztottam el úgy 10év alatt és 2-ben lett aksi cserélve.
-
Fred23
nagyúr
E!
Méret alapján kéne hogy legyen találat. Általában rá is van írva az akksikra. Nagyjából ez. A 6 szám a HxSZxM milliméterben.Köszi, ezek szerint mégis adhatok esélyt a bt-seknek én is!
-
pulutodurumo
őstag
E!
Méret alapján kéne hogy legyen találat. Általában rá is van írva az akksikra. Nagyjából ez. A 6 szám a HxSZxM milliméterben. -
Fred23
nagyúr
Max. házi barkács megoldás van. Ezek direkt vannak eldobhatóra tervezve, igen nem örök életűek az biztos. Gondold úgy, hogy ez egy 2-3éves előfizetés egy eszközre.
Amúgy mindkét Bus viszonylag könnyen szétszedhető, és nincs ragasztva sehol.Van 3éves gond nélkül működő TWS-em, mondjuk csak 1évig használtam heti szinten, ott már érezni, hogy kevesebbet bír, de nem vészes.
Az a baj, hogy még ha meg is lehetne csinálni házilag, milyen akkut szerezhetnék bele, és honnan? Alin gondolom nincs ilyesmi, bár még nem keresgéltem.
-
vicze
félisten
Max. házi barkács megoldás van. Ezek direkt vannak eldobhatóra tervezve, igen nem örök életűek az biztos. Gondold úgy, hogy ez egy 2-3éves előfizetés egy eszközre.
Amúgy mindkét Bus viszonylag könnyen szétszedhető, és nincs ragasztva sehol.Van 3éves gond nélkül működő TWS-em, mondjuk csak 1évig használtam heti szinten, ott már érezni, hogy kevesebbet bír, de nem vészes.
-
Firehand
tag
Sajna pont az a lényege az “agybadugós” füleseknek, hogy kizárják a külvilágot. Minél jobban szigetel annál több hang marad bent. Vannak amik mikrofonon beengedik a külvilág zaját, de az más árkategória. És itt ez nem is lenne jó. Fülbe akasztós lenne az ideális, de futással óvatosan mert kieshet. Pl. Edifier tws200, Baseus encok w09, Tronsmart onyx ace.
Köszönöm szépen, megnézem őket.
A futás inkább döcögés nekem...
Szóval szerintem nem esik ki -
DrKapocs
őstag
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni az alábbi élethelyzetben: oktatással foglalkozok és nem szeretném még egyszer végigélni a digitális oktatás szörnyűségeit. Egyszerűen nem bírja a szemem azt, hogy egész nap a laptop előtt üljek és beszéljek a "képernyőnek". A következő korona vírus hullámra kicsit felkészültebb szeretnék lenni ilyen téren. Adott egy lapop hdmi csatlakozóval és bluetooth képességgel, illetve a szobában egy Samsung smart tv. Screen mirroring funkciója nincs. Arra gondoltam, hogy a laptop képét egy hdmi kábellel átvezetem a tv-re (hdmi csatlakozó van rajta). Ide átküldöm a ppt képét, amit Skype, Zoom, Meet, stb. segítségével megosztok. A laptop bluetooth funkcióját használva, egy Redmi AirDots (ez volt az első ötletem) segítségével hallanám azt, amit a hallgatók mondanak, ők pedig hallhatnák az előadásom. Ez így működőképes lehet?
Van némi aggodalmam az ügyben:
1. gyenge a mikrofon funkciója az AirDots-nak, ahogyan olvastam.
2. több órás (4-6 óra megszokott, de előfordul olykor egy-egy 10-es is) előadások is vannak, kétséges az üzemideje az AirDots-nak.
Ezt az ötletet már-már teljesen elvetettem, mármint az AirDots-ot.A lényeg az lenne, hogy nagy képernyőn lássam a képet (tv), halljam a hallgatókat és ők is halljanak engem úgy, hogy nem kell ott ülnöm a laptoptól 40 cm-re egész nap.
Gondoltam két másik eszkörzre is az AirDots helyett. Az első ez lenne:
https://www.aliexpress.com/item/4000614255847.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.2b8d2e0eARbNNc
Vezetékes fülhallgatóm van, az nem lenne gond, hogy van egy kis "kábelezés". Ennek nagyobb lenne az akkuja és a mikrofon részéről is jókat írnak.A harmadik eszköz pedig ez lenne:
https://www.aliexpress.com/item/4000945705618.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.10f62e0eYKBFgGAhogyan egyre többet olvasgatok a témában, a 3. tűnik a legjobb megoldásnak számomra.
De bármilyen meglátást, ötletet szívesen fogadok!

Azért azt vegyétek figyelembe, hogy nagy összegeket nem szánnék a megvalósításra, illetve fülesen keresztül soha nem hallgatok zenét. Nem erre kell. -
Fred23
nagyúr
Az a jó a vezetékesben, hogy nem áll meg 40k-nál egy jobb, és akkor nem árt alá valami mobil DAC/AMP, ami jobban megszólaltatja, mint a telefon, és az is könnyedén megvan 40k. Ráadásul akkus, majd 2 év múlva lehet cserélni.
És mivel azért nem mindenhol kényelmes a kábeles megoldás, nem árt mellé egy jó TWS, de lehetőleg ne legyen totálisan hallgathatatlanul rossz a vezetékeshez képest, úgyhogy valami jobbat kell venni
Én nem vagyok nagyon igényes ilyen téren, viszont az anyagi buktákat szeretném minimalizálni. Megveszem a tavalyi csúcstelót féláron, meg hozzá egy közepes vezetékes fülit, és ez nekem így megfelel. Sajnálom, hogy a vezetéknélküli lazaságáról le kell mondanom, de smucig vagyok, és nem akarok kétévenként extra 40k-t bukni. Így is szomorú, hogy a lehető legjobbkor vett telóm, ami 260k-n nyitott, de amit én 129-ért vettem, azon 2 év (ennyi időre szánom, aztán megy eladásra) alatt tuti bukok ~60-65k-t, vagyis az értéke felét. Úgy, hogy tényleg a legjobbkor vásároltam, és hogy a nagy átlagnál kevesebbet fogok veszíteni.
-
MikaVejneGI
aktív tag
Sziasztok.
Páromnak szülinapjára szeretnék vásárolni,vezeték nélküli gumi harangos BT fülhalgatót.
3 versenyző jöhet szóba.
1- [link] Baseus Encok W02
2- [link] BASEUS Encok W01
3- [link] QCY T2C/T1S
Melyik a legjobb ár/érték arányos termék?
Mobil telcsihez,kutya sétáltatós tevékenységhez.
Előre is köszönöm a válaszokat. -
-NoVa-
veterán
Az a jó a vezetékesben, hogy nem áll meg 40k-nál egy jobb, és akkor nem árt alá valami mobil DAC/AMP, ami jobban megszólaltatja, mint a telefon, és az is könnyedén megvan 40k. Ráadásul akkus, majd 2 év múlva lehet cserélni.
És mivel azért nem mindenhol kényelmes a kábeles megoldás, nem árt mellé egy jó TWS, de lehetőleg ne legyen totálisan hallgathatatlanul rossz a vezetékeshez képest, úgyhogy valami jobbat kell venni
-
FoLey-v
addikt
Úton már a szivacs amit alin rendeltem.

patomi Látod én ilyen vagyok

-
Fred23
nagyúr
Nekem ez így viszont luxus. 40k egy jobb bt füles, amit viszont kétévenként akár cserélhetnék is. Asszem, nálam marad még a vezetékes.
-
fericske
addikt
Szerintem ne reménykedj cserélhető akku, felújítható kütyü témájában. Nem véletlen szűnt meg a cserélhető akku a telefonoknál sem.
Meg kell békélni vele, hogy ezek eldobhatós cuccok.
Havonta dobnak piacra új cuccokat, nem biznisz a felújíthatóság. -
Fred23
nagyúr
Cserélhető akkus bt füli van már esetleg?
Nekem egyedül ez a riasztó bennük, nem a minőség. Illetve van bármi megoldás arra, ha mondjuk egy Buds+ akkuja már cserére érős?

-
vicze
félisten
Nem tudom hifis körökben mi számít jónak, az én lehetőségeimhez képest azért nem egy filléres eszköz. A hangzásával nincs is bajom, csak a stabilitásával, és azért egy Xiaomi szintű (szerintem nem harmadoszályú ócska) gyártónál ez akkor is gáz. Sajnos a külföldi rendeléssel elbaltáztam a garit, ez benne volt a pakliban.
Az általam említetteknek semmi köze a hifi-hez még távolról se, hanem megbízhatóság és támogatás szempontjából megbízhatsz bennük.
TWS elsősorban egy technológiai eszköz és másodsorban egy hangkeltő.Xiaomi nem gyárt semmit(a telefonok saját tervezés többnyire). Épp "hasra ütésre" kiválasztanak egy OEM-et és egy meglévő terméküket átcímkézik, majd a következőt más gyártja már és így tovább. 2019-es termékcsalád nagy részét a QCY gyártotta nekik az újabbaknak nem néztem utána, túl gyakran változik már. A Xiaomi pont azt jelenti hogy totális zsákbamacskát veszel.
Nem ellened és semmilyen formában nem lenézően írom ezeket, csak próbálom elérni, hogy helyén kezeld a kategóriát.
-
patomi
őstag
Hihetetlen, hogy e12 után meg több basszus kell.
Lehet jobb illeszték irányába kéne nézelődni. -
patomi
őstag
Sajna pont az a lényege az “agybadugós” füleseknek, hogy kizárják a külvilágot. Minél jobban szigetel annál több hang marad bent. Vannak amik mikrofonon beengedik a külvilág zaját, de az más árkategória. És itt ez nem is lenne jó. Fülbe akasztós lenne az ideális, de futással óvatosan mert kieshet. Pl. Edifier tws200, Baseus encok w09, Tronsmart onyx ace.
-
fericske
addikt
A Teviben van, nagyon mély basszus is. A gyári ilkesztékeivel nincs. Ha szivacs nincs, egy Sony hibrid szilikon is előhozza belőle.
-
Carvus
senior tag
Mondjuk nálam bringázás miatti stabilabb tartás miatt szimpatikus M30, néha nagyobb szélben mostanit féltem rendesen...

-
FoLey-v
addikt
Valahogy nehéz dönteni Sabbat E12 és Lypertek Tevi birtok után. Mély basszust szeretnék 3. fülesként. Az M30 inkább sportolásra van kihegyezve az M20 meg zenére.
Mpow T5/M5 is jó füles ahogy olvastam és tetszik a design meg a tok. -
Firehand
tag
Sziasztok
Olvasom a fórumot de nem igazán tudom mi lenne jó nekem.
Sportra kellene egy jó füles.
Sport: séta/nagyobb tempójú séta/nordik walking/túrázás/kicsi futás
Mire használnám:
Hangos könyv/vers/ zene (Mamma mia, filmzenék semmi különleges)
Igény: vers/hangoskönyv felolvasáskor fontos lenne hogy jól érthető legyen a szöveg
-telefonálásra is tudjam használni
-jó lenne ha nem zárná ki a külső hangokat teljesen, mert ha erdőben sétálok szeretném esetleg a környezetet is hallaniHa tudtok ajánlani valamit azt nagyon megköszönném.
Esetleg erre tud valaki ajánlani egy fülest?
Max egy 20.000 Ft-ot szánnák rá vagy kevesebbet ha lehet, de egyáltalán nincs tapasztalatom hogy milyet érdemes venni/használni. -
bollokcs80
Korrektor
"22k-ért kicsit többet várnék"
Már megbocsáss, de most igencsak low endről beszélgetünk, itt a szól az elvárás kb.
Az adott készülék ára 10e alatt van, az hogy te mennyit fizettél érte tök lényegtelen.Akik többnyire a low end eszközöket istenítik, vagy alig használják, vagy vásárlói elfogultság miatt ignorálják az "apró" hibákat, gyakorlatban igen bosszantó hibákat.
Nem tudom hifis körökben mi számít jónak, az én lehetőségeimhez képest azért nem egy filléres eszköz. A hangzásával nincs is bajom, csak a stabilitásával, és azért egy Xiaomi szintű (szerintem nem harmadoszályú ócska) gyártónál ez akkor is gáz. Sajnos a külföldi rendeléssel elbaltáztam a garit, ez benne volt a pakliban.
-
Carvus
senior tag
M30-at hogy-hogy elengedted? Én is azzal szemezek most.
Nekem FYE-8 van, amit szeretek, (bár néha 2* kell ki-be rakni, hogy be-ki kapcsoljon), de szerintem kipróbálok egy kisebbet is csak zenére, és akkor Blitzwolf maradhat melóba telefonálásra.
-
FoLey-v
addikt
Nem akarom reklámozni, de nekem a Blitzwolf BYE7 nagyon mélyhangsúlyos úgy, hogy a magasak is tisztán megvannak, a dual drivernek köszönhetően. Picit kiáll a fülből, de én pont lesz@rom mert rettenet jól szól.
Üzemidőben ment már 7 órát is, igaz nem magas hangerőn.
Itthon 17k-ért vettem (gar miatt), külföldről ~12 körül be lehet szerezni. Más oldalakon talán Sylable vagy ilyesmi neveken fut. Keress rá, hátha. ;)Nekem kicsit nagynak tűnik,kicsit kisebbet akarok,de köszi.

Lehet Mpow T5/M5 lesz a befutó.
-
Zoleee83
addikt
Nem akarom reklámozni, de nekem a Blitzwolf BYE7 nagyon mélyhangsúlyos úgy, hogy a magasak is tisztán megvannak, a dual drivernek köszönhetően. Picit kiáll a fülből, de én pont lesz@rom mert rettenet jól szól.
Üzemidőben ment már 7 órát is, igaz nem magas hangerőn.
Itthon 17k-ért vettem (gar miatt), külföldről ~12 körül be lehet szerezni. Más oldalakon talán Sylable vagy ilyesmi neveken fut. Keress rá, hátha. ;) -
wolfman
veterán
30-35eFt körül mit éri meg most venni? Telefonálásra, zenére és persze sporthoz is.
-
FoLey-v
addikt
Amúgy kérdezném,hogy Mpow T5/M5 több basszus van benne mint Sabbatban? Néztem még ezt a Tranya B350-et is,de hát annyit nem adok ki érte.
Kéne olyan BT füles amiben több basszus van sok üzemidővel és akkor meglenne a kategóriás gyűjteményem.
-
zzola
titán
Köszi, éltem a lehetőséggel!
Vájtfülű vagyok, egy SoundMagic E10BT van itthon. Kíváncsi vagyok, hogy tényleg hozza-e ezt a minőséget, ahogy a videóban is mondta a manusz....
-
patomi
őstag
Az Airpods messze nem tökéletes, ahogy semmi sem az ha már ezt hoztad fel, de a Jabra sem az, hanghíváshoz tökéletes, céges telko-khoz használom napi szinten, de zene hallgatásra messze jobb füleseket tudok mondani a low endből is, sokat.
Szubjektív a véleményed neked is, csak szólok..Mondjuk az én kérdésem a minőségre irányult. Ebbe sokminden belefér. A hang mindig szubjektív, bár a hangminőséget meg tudjuk állapítani.
Pl. Fenti tesztoldalon a jabra 4 csillagot kapott a hangzásra, pedig jobb mint a truedot szerintem. Ha csak kicsivel, de jobb. Más kérdés kinek mi éri meg. Ha azt nézem, h angol oldalról a truedot 12k a jabra meg 33k itthon akkor ár/értek arányban a truedot jobb vétel(de lehetne edifier tws1 az 12k itthon). Nagyon árérzékeny ez a piac is idehaza. -
fradi81
veterán
Hali
Tws-ből érdemes xiaomi earbuds-t venni? Munkahelyre kéne egy olcsóbb példány. -
vicze
félisten
Az Airpods messze nem tökéletes, ahogy semmi sem az ha már ezt hoztad fel, de a Jabra sem az, hanghíváshoz tökéletes, céges telko-khoz használom napi szinten, de zene hallgatásra messze jobb füleseket tudok mondani a low endből is, sokat.
Szubjektív a véleményed neked is, csak szólok..Az AirPods Pro-nak elég kevés hibája van, egyik az Android támogatás, bár erre vannak appok.
Mindenki véleménye szubjektív, én elsősorban nem a hangzásról nyilatkoztam, hanem a megbízhatóságról, technikai megvalósításról, támogatásról, amik objektív szempontok.
A TWS-ek az égvilágon semmit nem érnek, ha a hangzása megfelel neked, de a működése pocsék, mert vagy semennyire vagy rövid ideig használod, nem évekig.Nem feltétlenül ösztönzöm a nagymennyiségű szemét gyártást és a havonta 10$-os TWS vásárlást, amiből idővel kijönne egy normális is.
-
FoLey-v
addikt
Nézegettem sokat a teszt oldalt, engem is meglepett.
De ahogy az előző hsz-re is írtam ez full szubjektív dolog hogy kinek mi a jó hangzás. A te 2 fülesed számomra sokkal érdekesebb minden szempontból, mint amit a kolléga emlegetett.
Az átlagosnál picit jobb hallásom van doki szerint és sok mindent ki lehet 1-1 fülesből hallani amit pl Átlagjózsi nemhogy nem vesz észre, de mégcsak nem is hall. Mankónak jó a Scarbir de nem kell túlgondolni. :)Ez igaz nem mindenkinek ugyan az a hallás vagy az ízlése.

Nálam a két füles best a Sabbat basszusban jobb amit most is használok. A Lypertek Tevi meg közép és hàttérben levő hangeffektben tud jobban jeleskedni.
Talán még a Mpow M30 az amit szívesen kiprobálnék.
Van még Tronsmart Spunky Beat fülesem is,de az valamiért meghibàsódott.
-
Zoleee83
addikt
Nézegettem sokat a teszt oldalt, engem is meglepett.
De ahogy az előző hsz-re is írtam ez full szubjektív dolog hogy kinek mi a jó hangzás. A te 2 fülesed számomra sokkal érdekesebb minden szempontból, mint amit a kolléga emlegetett.
Az átlagosnál picit jobb hallásom van doki szerint és sok mindent ki lehet 1-1 fülesből hallani amit pl Átlagjózsi nemhogy nem vesz észre, de mégcsak nem is hall. Mankónak jó a Scarbir de nem kell túlgondolni. :) -
FoLey-v
addikt
-
Zoleee83
addikt
Az Airpods messze nem tökéletes, ahogy semmi sem az ha már ezt hoztad fel, de a Jabra sem az, hanghíváshoz tökéletes, céges telko-khoz használom napi szinten, de zene hallgatásra messze jobb füleseket tudok mondani a low endből is, sokat.
Szubjektív a véleményed neked is, csak szólok.. -
RedCactus
őstag
Hátha segít valakinek a választásban ez az átfogó teszt.
-
vicze
félisten
Szerintem mindenki tudja nagyon jól mik az ajánlotta. AirPods, Buds, Jabra 75t, stb.
-
patomi
őstag
"22k-ért kicsit többet várnék"
Már megbocsáss, de most igencsak low endről beszélgetünk, itt a szól az elvárás kb.
Az adott készülék ára 10e alatt van, az hogy te mennyit fizettél érte tök lényegtelen.Akik többnyire a low end eszközöket istenítik, vagy alig használják, vagy vásárlói elfogultság miatt ignorálják az "apró" hibákat, gyakorlatban igen bosszantó hibákat.
Szerinted melyek azok a típusok, amik minőséget képviselnek? Persze TWS szinten, illetve kereskedelemben kapható eszköz(hazai, vagy külföldi forrás mindegy)..
-
vicze
félisten
"22k-ért kicsit többet várnék"
Már megbocsáss, de most igencsak low endről beszélgetünk, itt a szól az elvárás kb.
Az adott készülék ára 10e alatt van, az hogy te mennyit fizettél érte tök lényegtelen.Akik többnyire a low end eszközöket istenítik, vagy alig használják, vagy vásárlói elfogultság miatt ignorálják az "apró" hibákat, gyakorlatban igen bosszantó hibákat.
-
TheProb
veterán
Nem hinném, hogy ez gyári - egészséges - működés lenne, főleg hogy elmondásod alapján több eszközzel is csinálja. Én is a másik füleses próbát javasoltam volna.
Egyébként nálam szintén volt másik eszköz is a telefonon (Stratos 2), de sose állt vagy szakad meg a hang. (Amíg még tudtam tölteni
) -
bollokcs80
Korrektor
Nálam is előfordul egyszer-egyszer. Tegnap pl. Edifier X3 csinálta, hogy pár percenként megállt a zene(pause). De nem jellemző amúgy. Mi band 4 lóg rajta nekem is szinte mindig. Nálam vissza a tokba, majd újra ki szokot segíteni. Meg kéne próbálni másik fülessel ha van lehetőség rá. Ugyan ezt produkálja-e.
-
patomi
őstag
Napi szinten használom talán ha kétszer volt rá példa, hogy ilyet csinált nekem. De egy sima play és ment tovább. (Spotify)
vond.. nekem jabrával is előfordul. Mondjuk az megy tovább. Itt cégnél elég sok a zavaró körülmény
-
vond
MODERÁTOR
Ja, én is egyből arra gondoltam, hogy baszki, nem volt még 6 ezer forint sem a cucc.
Egy 30 ezres fülestől elvárnám, hogy semmilyen hibát ne produkáljon, de ez így abszolút belefér. És nekem is csak ma csinálta, előtte másfél hétig nem. Úgyhogy biztos a környezethez, a körülményekhez van köze. 
-
tigipuf
senior tag
Ma reggel nekem is csinálta párszor a buszon az Edifier X3. Megállt a Spotify, de újra nem indult magától. Nekem kellett rábökni. Arra gondoltam, hogy esetleg a sok bluetooth kapcsolat zavarhat be (hiába nincsenek az én eszközeim kapcsolódva), mert miután leszálltam, és elkezdtem sétálni, emberektől távolabb, többet nem csinálta. Lehet ebben valami?
Mióta az edifier x3-at használom én is tapasztaltam bluetooth kapcsolattal gondokat, véletlenszerű pause,pause-ből meg nehezen áll vissza lejátszásra.Nem vészes, el lehet viselni.
-
patomi
őstag
Ma reggel nekem is csinálta párszor a buszon az Edifier X3. Megállt a Spotify, de újra nem indult magától. Nekem kellett rábökni. Arra gondoltam, hogy esetleg a sok bluetooth kapcsolat zavarhat be (hiába nincsenek az én eszközeim kapcsolódva), mert miután leszálltam, és elkezdtem sétálni, emberektől távolabb, többet nem csinálta. Lehet ebben valami?
Lehet. (Nem volt meg a másfél méter másoktól
) itt bent melóba többször előfordul más fülessel is. Szikraforgácsolók is zavarják. -
vond
MODERÁTOR
Nálam is előfordul egyszer-egyszer. Tegnap pl. Edifier X3 csinálta, hogy pár percenként megállt a zene(pause). De nem jellemző amúgy. Mi band 4 lóg rajta nekem is szinte mindig. Nálam vissza a tokba, majd újra ki szokot segíteni. Meg kéne próbálni másik fülessel ha van lehetőség rá. Ugyan ezt produkálja-e.
Ma reggel nekem is csinálta párszor a buszon az Edifier X3. Megállt a Spotify, de újra nem indult magától. Nekem kellett rábökni. Arra gondoltam, hogy esetleg a sok bluetooth kapcsolat zavarhat be (hiába nincsenek az én eszközeim kapcsolódva), mert miután leszálltam, és elkezdtem sétálni, emberektől távolabb, többet nem csinálta. Lehet ebben valami?
-
patomi
őstag
#1946-ra valakinek van ötlete?
Egyidejűleg BT-n aktív MiBand 3 bezavarhat?
Nálam is előfordul egyszer-egyszer. Tegnap pl. Edifier X3 csinálta, hogy pár percenként megállt a zene(pause). De nem jellemző amúgy. Mi band 4 lóg rajta nekem is szinte mindig. Nálam vissza a tokba, majd újra ki szokot segíteni. Meg kéne próbálni másik fülessel ha van lehetőség rá. Ugyan ezt produkálja-e.
-
bollokcs80
Korrektor
#1946-ra valakinek van ötlete?
Egyidejűleg BT-n aktív MiBand 3 bezavarhat?
-
Zoleee83
addikt
Hali !
Megvétel előtt nálam van tesztelésre egy : SoundPeats TrueFree .
Teljesen elégedett vok vele.
Viszont teljesen tanácstalan vagyok, akku ügyben ?
Hogy kell itt viszonyulni a töltéshez, mivel teszem a legjobbat ?
Használom majd egyből vissza rakom a bölcsőbe(töltő), és ennyi?
Ugye így gyakorlatilag állandóan töltve van, de ez így nem cseszi szét az akksit !?
Vagy pedig mint a telefonnál, addig használom, míg majdnem lemerül és akkor teszem töltőre ? Megfigyelésem szerint ha nincs a bölcsőben és ki van kapcsolva akkor is merül, vagy mi, és pont akkor kezd el töltőért sikítani mikor használnám ?
Mi az ajánlott ennél a technikánál, hogy magamat és az akksit se szivassam ? ?
Csak saját felhasználási mód:
Én ahogy kivettem a fülemből, egyből visszakerül mindig a bölcsőjébe (töltőjébe).
Ez egyrészt jó az akksinak is mert csak rátöltöget, másrészt nem veszítem el.
Nagyritkán azért lemerítem a Low Power "bemondásig", aztán teljes feltöltés, teljesen lemerülni nem hagyom sosem. -
trouble
senior tag
Hali !
Megvétel előtt nálam van tesztelésre egy : SoundPeats TrueFree .
Teljesen elégedett vok vele.
Viszont teljesen tanácstalan vagyok, akku ügyben ?
Hogy kell itt viszonyulni a töltéshez, mivel teszem a legjobbat ?
Használom majd egyből vissza rakom a bölcsőbe(töltő), és ennyi?
Ugye így gyakorlatilag állandóan töltve van, de ez így nem cseszi szét az akksit !?
Vagy pedig mint a telefonnál, addig használom, míg majdnem lemerül és akkor teszem töltőre ? Megfigyelésem szerint ha nincs a bölcsőben és ki van kapcsolva akkor is merül, vagy mi, és pont akkor kezd el töltőért sikítani mikor használnám ?
Mi az ajánlott ennél a technikánál, hogy magamat és az akksit se szivassam ? ?
-
aelod
veterán
-
patomi
őstag
-
Zoleee83
addikt
Köszi. A Haylou GT1 Plus féle kialakítás nem jó a fülembe. (kényelmetlen).
Jó lenne ide is mint a vezetékes fórumba, egy összefoglaló!
20ezer forintig mi az ajánlott vétel?A témaösszefoglaló jó ötlet!
Van pár ajánlott füles, plusz a tagoknak köszönhetően már pár jó teszt is.
Támogatom.
-
HKorn
veterán
GT1 Plus Qualcomm driveres, tudja az aptX-et, alacsonyabb lag-gal, hosszabb üzemidővel és telefonbeszélgetéseknél jobb hangminőséggel. Szerintem megéri a felárat.
-
katalin888
aktív tag
Köszi. A Haylou GT1 Plus féle kialakítás nem jó a fülembe. (kényelmetlen).
Jó lenne ide is mint a vezetékes fórumba, egy összefoglaló!
20ezer forintig mi az ajánlott vétel? -
aelod
veterán
-
patomi
őstag
-
tigipuf
senior tag
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds vagy Mi True Wireless Earphones Lite?
Melyiket vennétek, van egyáltalán számottevő különbség?Szerintem jó lehet bármelyik,de jelenleg a legajánlottabb típusok 10 ezer alatt:
- Edifier x3
-Haylou GT1 plus (ha jól tudom ők gyártják a xiaomit is)
A "pálcikás" xiaomit nem ismerem,de valószínűleg az sem a top1. -
katalin888
aktív tag
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds vagy Mi True Wireless Earphones Lite?
Melyiket vennétek, van egyáltalán számottevő különbség? -
aelod
veterán
Sziasztok!
Az Edifier x3 TWs mennyire alkalmas hívások fogadására? Olvasgattam róla itt jókat írtatok róla. Lehet veszek egyet.
-
Firehand
tag
Sziasztok
Olvasom a fórumot de nem igazán tudom mi lenne jó nekem.
Sportra kellene egy jó füles.
Sport: séta/nagyobb tempójú séta/nordik walking/túrázás/kicsi futás
Mire használnám:
Hangos könyv/vers/ zene (Mamma mia, filmzenék semmi különleges)
Igény: vers/hangoskönyv felolvasáskor fontos lenne hogy jól érthető legyen a szöveg
-telefonálásra is tudjam használni
-jó lenne ha nem zárná ki a külső hangokat teljesen, mert ha erdőben sétálok szeretném esetleg a környezetet is hallaniHa tudtok ajánlani valamit azt nagyon megköszönném.
-
RedCactus
őstag
Elképzelhető, hogy olyan kodeket használt, amit a telefon könnyebben kezelt vagy a bluetooth verzió volt más. Igazából sok minden lehet. Még a bekapcsolt wifi is bekevarhat.
Remélem megoldódik. -
Som@
őstag
Köszönöm.
Bár az a furcsa, hogy mint írtam a régi vezeték nélküli fülesnél nem volt ilyen probléma. 🙄 -
RedCactus
őstag
-
Som@
őstag
-
RedCactus
őstag
-
RedCactus
őstag
Más eszközön is akadozik vagy csak a telefonnal próbáltad?
-
Som@
őstag
Nekem is megérkezett a várva várt Spunky Beat!
Hangzásra, kényelemre, minőségre nekem eddig bejön. Egy apró bibi, hogy a zene véletlenszerű időközönként pár tized másodpercre meg-meg akad.
Ilyen az előző vezeték nélküli fülesnél (X2T) nem volt, ugyan ezzel a telefonnal. (Xiaomi A2 Lite, Android 9).Lehet ezt valahogy orvosolni? 🙄
Hát nem nagyon sikerül megoldani ezt a meg-megakadást. Már minden lehetséges Bluetooth beállítás kipróbáltam. 😪
pedig egyébként nagyon elégedett lennék hangzásával és a minőségével ennek a spunky Beatnek. 😁
Telefonálás közben is teljesen tisztán halottak.
Új hozzászólás Aktív témák
-
2100 - 2001
21019 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Tabletek, E-bookok Nyomtatók, szkennerek PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Óra topik
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Milyen autót vegyek?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Fotók, videók mobillal
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- 8 év után ismét említésre méltó "tojásegeret" villantott a Logitech
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- Bestbuy játékok
- További aktív témák...
- WD SN8000S 4TB M.2 2280 NVMe SSD Gen4 7300-6800MB/s
- Töltő Bazár! kb. 1000-1500Ft/10W, Rengeteg féle, SZÁMLÁVAL, GARANCIÁVAL
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi Note 12, Xiaomi Redmi Note 12 Pro, Xiaomi Redmi Note 12 Pro+
- Új! Gigabyte Aero X16 UltraSim Ryzen 7 350 16GB 1TB RTX 5060 16" QHD+ 165Hz 2ÉV GAR! EU-MAGYAR bill!
- Apple MacBook Pro 16" (2019) Csúcskategóriás munkaállomás I9 64GB 1TB 245 ciklus!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Persze nekem is volt olyan időszakom de úgy néz ki mostanra kinőttem.
9-10 ezerért is az lett volna, 5500-ért meg pláne.
Sajna az 5500-as árról lemaradtam, de ha tényleg jó akkor azt a 9000 párszáz pénzt is megérte.



Szóval szerintem nem esik ki



