-
Fototrend
Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
King Unique
titán
válasz
Djuree
#122687
üzenetére
Úgy, ahhoz hasonlóan, ahogyan létrehoztad, pl. a lemezkezelőben, parancssorban stb., lásd az alábbi leírást. Ha nem te hoztad létre, akkor meg kérdés milyen partíció, mert ha védett (pl. ESP), akkor az előbbi módszerekkel nem fog menni a törlése, max. úgy, ahogyan egy másik válaszban részletezve van.
Egyébként igen, a Windows 10 számos hasznos újítása közül az egyik 1703-as verzió óta a több partíció támogatása a cserélhető lemezeknél, a korábbi Windows-verziók nem támogatják ezt. -
makoss
veterán
Üdv!
Ha teljes képernyőn youtubezok vagy filmeket nézek potplayerrel, a tálcát alul hogyan tüntethetem el?
[link] -
#86564352
törölt tag
Öt éves lett a Win10
Jó:
Frissítés módszer nem erőszakos végre
Stabilitáson javítottak
Defender, Sandbox, Linux
Több helyes vágólap, fókusz asszisztens
Fiókhoz kötött aktiválás
Könnyű alapértelmezett helyzetbe állításRossz:
Évi két build tempót nem bírják -> bugokkal kiadás, halasztások
UWP Edge: újra neki kellett futni Chromiummal
a mobiljuk halála után Cortana lebutítva Clippy szintre
tablet mód gyengébb 8.1-hez képest
sok minden US only (pl. kereső funkciók)
gyári appok minősége gagyi + a bloatware
Store bukta, UWP appok bukta
Vezérlőpult-Gépház költözés örökké tart
User interface design: teljes káosz, katasztrófa
bugos animációk évek óta, részletekre oda nem figyelésbefejezetlen, átgondolatlan újítások:
Action centre (kevés eksön van benne, a gépház több katt mély menüibe kell menni pl. night light csúszkáért, ahelyett a vezérlőközpontba kiraknák)
Virtual desktops (nem lehet elmenteni)
Night light (bugos, nincs opció kivételt adni ahogy f.lux-nál)
Dark mode (félkész, nincs ütemezés váltásra)
Live Tiles téma úgy általánosan
Sets: ki se adták végül, mindenre rá akarták húzni, pedig a nép csak File Explorerbe kért tabokat, így az se lett -
-
Cs1csó
titán
válasz
chungee
#122691
üzenetére
A driver-ét távolítsd el és telepítsd újra itt az oldalon van is hozzá driver, bár kezdésnek engedheted, hogy gép restart után a Windows telepítse neki újra, és utána a gyári driver-t hátha valamelyikkel megjavul.
Nekem is van - kb. ugyanilyen - kontrollerem Logitech RumblePad F310
szerencsére ilyen gond nincs vele. -
Cs1csó
titán
válasz
chungee
#122688
üzenetére
Bármelyik USB portban ezt csinálja? Esetleg a BIOS-ban tiltsd le az USB-s ébresztési funkciót. Mi a típusa a kontrollernek, mióta csinálja, mindig is ezt csinálta vagy egy build óta vagy egyéb időpont óta? Lehet a kontrollerrel van gond. (mint amikor az egér sem engedi elaludni a monitort mert magától mozog a szenzor "remeg" stb.
-
-
chungee
addikt
Napot!
Van 1 controllerem csatlakoztatva a pc-hez. Sajnos a controller blokkolja a windows képernyőkímélőjét és energiagazdálkodás funkcióit
Van megoldás arra hogy feloldja blokkolást anélkül hogy ki-be kelljen húzgálnom a controllert 
-
Djuree
félisten
hali.
win10 alatt tudok particiot törölni? van egy pendrive 2 particioval de szeretném az egyiket törölni. -
Sanyi52
tag
Már korábban beszélgettünk és King unique választ is adott néhány kérdésre, de egy dolgot mégsem értek:
A win 10 (állítólag Education kiadás) egyszerre csak a kék képernyőt dobta fel (repaired szükséges), majd javítási kísérletre azzal válaszolt, hogy a HDD zárolva van. Nem kér semmi jelszót, hogy tovább lehessen lépni. Jelszóval volt védve a meghajtó? Vagy a win 10 tiltotta le? Nem ír ki semmi ilyet. Azért valami megoldás csak létezhet? Hogy mi az oka és miért tette? Járt már valaki hasonlóan? -
King Unique
titán
válasz
Cicero
#122684
üzenetére
Nem kell semmit deaktiválni és amúgy nem is lehet a digitális licencet a termékkulcs szimpla eltávolításával. Meg a HDD
—►SSD csere miatt nyilván újraaktiválni se (nem alaplapot, nem komplett hardvert cserélsz), meg az újratelepítés miatt sem, amit világosan leír a Windows 10 telepítője is az aktiválásnál. Sőt, a 0-ról újratelepíteni sem feltétlen muszáj, mert adott a klónozás lehetősége is. -
Cicero
őstag
Elnézést a láma kérdésért, de ha egy laptopon HDD->SSD váltás miatt szeretnék egy Win10 clean installt, akkor nincs más dolgom, mint a HDD-n deaktiválni a windowst, majd a Media Creation Tool-al telepíteni a Win10-et a már beszerelt SSD-re, és a HW kulcs segítségével újra aktiválni? Úgy tudom, hogy a HW kulcs az alaplap+CPU kombóval generálódik, tehát nem lehet gond az SSD váltással?
-
válasz
Hegyirabló
#122682
üzenetére
-
-
válasz
Hegyirabló
#122680
üzenetére
Szia. Ilyen névvel

Mindig lesz ilyen, van akinek sosem lesz negatív élménye. De örülök, hogy eddig minden rendben. -
-
King Unique
titán
válasz
Stam1029
#122676
üzenetére
Az, hogy másik OS alól vizslatva egyes fájlok, mappák nem jelennek meg, az egyrészt lehet a bekapcsolt gyorsindítás miatt (példa). Másrészt akár adatkapcsolati hiba miatt is, meg ha hol megjelenik hol nem, ezért érdemes a fizikai csatlakozást, kábeleket ellenőrizni, szükség esetén máshol, másik gépbe téve kipróbálni a HDD-t. Rosszabbik esetben a fájlrendszer, vagy a HDD hibája miatt, ahol ha gond van a HDD-vel és úgy lett ráeresztve a CHKDSK, ráadásul többször, akkor az nem feltétlen volt jó ötlet (bővebben)...
Azt pedig el kellene dönteni, hogy most mi a cél.
Ha a HDD-n lévő adatok lementése és otthon nem megy, live rendszer és másik gépbe betéve / USB-n csatlakoztatva sem, akkor irány az adatmentés topik, annak a témája ez. Ahol majd nem ártana részletezni, hogy pontosan (modellszám / fénykép) milyen HDD-ről van szó.
Ha nem olyan fontosak, pótolhatók azok az adatok és inkább a Windows 10 újratelepítése a cél, akkor meg értelemszerűen újra kellene telepíteni. Ha hibás a HDD, akkor meg nyilván cserélni kellene, illetve a lassú HDD helyett inkább SSD-re javasolt, ha fontos a Windows gyors működése. -
Stam1029
újonc
válasz
King Unique
#122577
üzenetére
Ma amikor bekapcsoltam a gépet, csodák csodájára megjelentek további particiók az intézőben. Sikerült is megnyitni a G-t, ami a HDD partíciója, sajnos az összes fájl nem volt látható, és persze pont az nem ami kéne.
Próbáltam a hibaelhárítót futtatni, de nem csinált semmit. Aztán kikapcsoltam a gépet, mikor hazaértem bekapcsoltam, és ismét nem látható a HDD.
Bekapcsoláskor felajánlja a lemezellenőrzést, de nem változik semmi. -
-
Nyugis
senior tag
válasz
Fire/SOUL/CD
#122673
üzenetére
óóó igen!! köszönöm szépen!!!
-
-
Nyugis
senior tag
válasz
ElektrikusDE
#122671
üzenetére
köszönöm ezt nem ismertem..

amit én keresek az ugy néz ki mint a REGISTRY.... -
-
Nyugis
senior tag
sziasztok!
régen használtam, igy már nem emlékszem, hogy hogy lehet előhívni, de volt egy olyan a win 10 ben hogy házirendek aszem, ahol meglehetett nézni, hogy volt /van egy valami problémája a win 10 nek.
tudna valaki segiteni? -
-
-
UnSkilleD
senior tag
válasz
tordaitibi
#122649
üzenetére
az sms mint második faktor ki lesz lassan vezetve minden banknál mert nagyon könnyen "törhető" simswap támadással, minden bank a mobilos app felé mozdult mint alternatíva
-
zolee001
őstag
Egyszerü lehuzós weboldal lehetett ahova reggelt egy trial valamit ahol megesküdtek,hogy ingyenes a dolog,valóságban pedig "elöfizetett" egy lemondhatatlan lehuzásra
A fogadott emelt dijas sms csengöhangokra emlékszünk?
Ott is csak egyszer kellett elküldeni a "megrendelést" ellenben lemondani nem lehetett -
Cool.
paypalomat törtek fel pár éve. Az ingyenes teamviewer-en keresztül. Én voltam a ludas, csak azt nem értettem ott, hogy tudta meg a paypal-os pw-t, mikor sose mentettem el sehol, mindig beírtam. Tanultam belőle, azóta teamviewer ha kell akkor csak futtatom, és nincs paypal-om.
mégegyszer köszi -
Viszont most kérném a tanácsod, tapasztalatod:
Most jelezte egy ügyfelem, hogy kb 1 évre visszamenőleg, mindig lemeltek a kártyájáról 29$ összeget, havonta valami ismeretlen. Van neki is az hogy a kártyaműveleteknél sms-t kap mielőtt végbe menne a tranakció, de ugye ezekről ne volt. Nyilván bement a bankhoz jelezte, jegyzőkönyv stb, és visszakapta a pénzt, tehát úgymond nem szenvedett anyagi kár. Az a kérdésem, hogy ez hogy lehet? Ennyi infóm az esetről. Az most más kérdés, hogy nem vette észre 1 évig, ez az ő hibája ez tiszta sor. De akkor ezt is ki tudják játszani? Vagy egyszer megadhatta, hogy nem kell ehhez a tranzakcióhoz és vonhatják nyugodtan?
Köszönöm, ha segítesz ebben. -
-
Geth
veterán
válasz
tordaitibi
#122649
üzenetére
Guglinál (előre!) letölthető 10 db. egyszer használatos recovery kód. Én azt tettem el jó helyre :)
-
válasz
#73959936
#122647
üzenetére
Igy igaz, viszont a Googlenel ezt kioltem mert ha meggubbed a telefonom akkor igen nehez belepni masrol.
A simet at tudom tenni, a telszam azonositas mukodik rogton, tenyleg mi van olyankor ha a Google, telefon leesett, kuka, akkor hogyan lehet mas, uj eszkozrol belepni?
Geth, maradi vagyok, jo nekem a havi 3-4 muvelethez az sms, icsekkhez meg a SimplePay. Lehet mozdulok a qr kod es az ujjlenyomat fele, a telefon tudja csak nem hasznalom
-
Geth
veterán
válasz
tordaitibi
#122646
üzenetére
Hasonló: bank QR kódot ad, valójában a teló autentikál, ott meg ujjlenyomatot kér (majdnem minden műveletnél, kezdve a belépéssel). A jelszót évek óta nem írtam be sehova .
Session végén kilépek, így az a +5 perc se lesz valid amit az automata kiléptetés engedne. -
#73959936
törölt tag
válasz
tordaitibi
#122646
üzenetére
igen, borzasztó jó dolog a kétfaktoros azonosítás
-
OTP-s vagyok, total primitiv jelszot elfogad (pl az Elmunel mindig tepem a hajam mert egy nyuves villanyora diktalashoz passphrase kell?? ) azert mert ha bejelentkezesnel nem irom be azt a kodot amit EN kapok a SAJAT telefonomra akkor sehova tovabb.
Ettol meg a folyamatba levo tranzakcio keyloggerrel vagy mas modon torheto, lekovetheto de sokra nem megy vele mert az utalashoz is sms azonositas van. Aki napi szinten 10-100 banki muveletet csinal, annak ez biztos nem jo de nekem tokeletesen elegendo -
-
Köszönöm a jó tanácsokat, de ezek már megvannak, és sehol sem írtam, hogy kattingatok mindenre, sőt :"A legjobb védelem, ha óvatos vagy, (mert ha nem akkor nincs az a vírusírtó amelyik megvéd) és van rendszeres menrtésed a fontosabb dolgaidról", ezt írtam. És
nem én kértem a tanácsot.
De a te tanácsodat is meghallgatom, és úgy fogalmazok, mindenki megértse, még te is, hogy ne kelljen a sorok közt olvasnod, ha ez már nehéz.
-
Geth
veterán
válasz
Pyttawrx
#122641
üzenetére
A jövőben jelezd kérlek a hsz-eidnél, hogy melyik részét kell figyelmen kívül hagyni egy korábbi hsz-ed kedvéért. Így nem kellene szelektíven olvasni.
Egyébként továbbra sem győztél meg, hogy a Defender miért rosszabb, mint pl. a kaspersky bankolás tekintetében.
Szerintem: ne kattintgass minden sz*rra a neten, tartsd frissen a rendszert, védelmet és a böngészőt, ellenőrizd a bank https címét használat előtt. Ha nincs 2 faktoros belépés a bankodnál, válts bankot.
-
válasz
UnSkilleD
#122639
üzenetére
Értem, akkor csak hogy másnak is világos legyen, itt , amire vonatkozott a válasz: [link]
kiemelem ha pl nem bankolsz rajta, akkor elég.Remélem mindenkinek világos mostmár!
Tessék korábbi hsz-t is olvasni, meg értelmezni, köszönöm.
Néhány embernek nem elég? akik nem akarják érteni max! -
mpo
veterán
válasz
Pyttawrx
#122635
üzenetére
Ezt pár napja már leírtam máshol:
Orvos barátomnak mondtam, hogy az a navigációs app amit használ, az nincs a play store-ban, pedig onnan kellene beszerezni.
Ott is szokott a Google rendet rakni és kivág jó sok appot, ami cselesen átment a szűrőn.
A válasz: Nem érdekli. -
Csk kötözködik, mint általában. Nyilván nem fogom leírni, mint egy hülyegyereknek ha havonta, vagy 2 havonta 1x végzel pénzügyi tranzakciót, akkor arra lehet elég.....
Világosan le van írva az is, ha (sok) RENDSZERESEN bankolsz, ami mindegy hány alkalom. Értelmezés még mindig -
-
válasz
betyarr
#122619
üzenetére
Ez bizony használt... a telefonos aktiválást még meg lehet próbálni, kattints rá, ott kapsz egy hosszú azonosítót ami kell majd az automatának. Ha nem változott a menürendszer, akkor ez a menete:
06-1-267-4636
Adatvédelmi szöveg: 1/2
Otthoni felhasználók: 1
Szoftveraktiválás: 1
Adatvédelmi szöveg: 1/2
Windows aktiválása 1
Windows 10: 1
Ha előzőleg frissített: 2
Amikor első alkalommal telepíti...
ha aktiválandó termékkulcs van: 2
Aktiválni próbálta, hibakódot kapott: 1
Azért kell újra aktiválni, mert hw változás történt: 1
Hibakódok :
7001: 1
A071: 2
F00F,C008: 3 (ez szokott lenni)
egyéb:4
Nyitva van az aktiválási ablak: 1
Telepítésazonosító megadása
Hány gépre van telepítve? 1
Megerősítési azonosító megadása -
válasz
liszi70
#122628
üzenetére
Régi "ismerős"

Szia!
Elég bugos a defi. Nyilván egyik védelem sem tökéletes.
Én kaspersky-re fizetek elő, mert van külön pénzügyi része is, amit jól is lehet használni.
Elégnek tartom a defendert, ha átlaghasználat mellett, de ha már sok pénzügyi tranzakció van akkor a defender nem sokat ér.
Igazából ennyi az ok
Ugye mikor jön a kérdés melyiket használja stb..... a saját véleményem szerint ugymond mindegy, mert az egyik x a másik y dologban van előrébb, de bármelyik mellett bejöhet vírus, ezért is mondom azt, hogy bőven elég a defender.
A legjobb védelem, ha óvatos vagy, (mert ha nem akkor nincs az a vírusírtó amelyik megvéd) és van rendszeres menrtésed a fontosabb dolgaidról -
válasz
Pyttawrx
#122615
üzenetére
'ha pl nem bankolsz rajta, akkor elég"
Ezt már többedjére olvasom tőled, de emlékezetem szerint még egyszer sem indokoltad meg. "Bankoláshoz" szerinted miért nem elég a defender?
(#122616) betyarr Ne add fel, lehet pechetek volt, de van az "olcsó kulcsok" között is tökéletesen működő. (Sokkal inkább érdemes próbálkozni, mint listaárat fizetni a ms-nak.
) Légyszi, nézd már meg, hogy ez a kis portable progi mit ír ki a küldött kulcsokra? -
Cs1csó
titán
válasz
varmi2
#122614
üzenetére
A géphasználati szokásaidtól is függ. Ha korábban használtál fizetős védelmet és a mellett is csak ritkán volt vírusriasztásod akkor elég lehet. (nekem évek óta nem volt komolyabb)
Pár kiegészítéssel:
- adataidról, vagy akár a teljes rendszerről legyen mentésed
- ahogy írták használj a böngészőben Ublock Origin
- legyen a rendszered és a programjaid is naprakészek -
Sanyi52
tag
válasz
King Unique
#122613
üzenetére
Köszönöm! Erre, hogy a BIOS a HDD, illetve a DVD tartalmát listázta, nem is gondoltam.
A tulajdonos ma azt mondta, hogy talán a Win 10 Education van rajta, amit a Win 8-ról frissítettek. Hát próbálgatok. -
King Unique
titán
válasz
betyarr
#122619
üzenetére
Csak gondoltam rákérdezek biztos ami biztos alapon, mert volt már rá itt a fórumon több példa, mármint hogy a kiadás nem stimmelt.

A linkelt leírásban ott van a 0xC004C008 hibakód lehetséges oka és arra a javasolt megoldás, ha esetleg még nem olvastad volna el:
Ha jelentős hardvermódosításokat hajtott végre az eszközön (például lecserélte az alaplapot), és rendelkezik a megfelelő termékkulccsal, próbálja meg telefonon keresztül aktiválni a Windowst. A tálca keresőmezőjébe írja be az SLUI 04 kifejezést, válassza az SLUI 04, elemet, majd a Windows aktiválásához kövesse a képernyőn megjelenő utasításokat. A Windows 10 1607-es vagy újabb verzióinak hardvermódosításokat követő újraaktiválásáról további információt A Windows 10 újraaktiválása hardvermódosítás után című témakörben talál.
Vagyis a gépházban a hibaelhárító mellett a telefonos újraaktiválást még meg lehetne próbálni, aztán hátha. Ha az sem megy, akkor újfent ennyit az olcsó termékkulcsokról...
-
King Unique
titán
válasz
betyarr
#122616
üzenetére
A licencnek megfelelő Windows 10-kiadás (Home) van telepítve, azt próbálják vele aktiválni? Mi a pontos hibakód, miért nem lehet aktiválni? Pontosan milyen termékkulcsok ezek, pl. a ShowKeyPlus mit mutat rá? Azt meg meg sem kérdezem, hogy aktív internetkapcsolat van-e, mert anélkül nem fog menni az aktiválás, de gondolom az csak van.

Amúgy lehet akár a küldött termékkulcs is rossz, pláne ha valami utólag visszavont/letiltott jó kis volume MAK (példa)...
-
betyarr
veterán
sógorom vett ezekből a foxmobilos licenszekből egyet (home) de a win nem fogadta el.küldtek egy másik kulcsot,azt se fogadta el.vadi új gép,vadi új win.mi lehet a gebasz?
-
varmi2
nagyúr
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy elég a virusírtó, meg a tűzfal, ami alapból a win-be van, vagy nem árt még a külső sem, mondjuk nod32? -
King Unique
titán
válasz
Sanyi52
#122610
üzenetére
Most itt azért nem teljesen mindegy, hogy ez a 10240-es buildszám magához a W10 telepítőhöz tartozik, vagy a HDD-n lévő Windowshoz. Meg amúgy jó régi, ez még a kezdő, 1507-es verzió buildszáma (ami max. LTSB vonalon támogatott már), az aktuális 2004-esnél 19041.
Ha BitLocker / egyéb által le van kódolva a HDD és nem ismert a helyreállítási kulcs, akkor az úgy problémás lehet. -
King Unique
titán
válasz
kretenallat
#122603
üzenetére
A bruttó 120 GB-os SSD alapesetben bőven elég lehet a W10-nek, nálam egy olyanon W10 + Linux dual-boot van és simán elfér a 2 OS + még közös adatpartíció is van. Szóval ha nálad betelt a 120-as SSD, akkor az a saját felhasználói szokásaid, illetve az utólag telepített programok + a C-n tárolt egyéb fájlok tárhelyszükséglete miatt lehet, mintsem natúrban, "üresen" a rendszer által lefoglalt terület miatt.
Amúgy meg ott van a gépházban a tárhelyhasználat, valamint olyan speciális célprogramok, mint pl. a SpaceSniffer, TreeSize, WinDirStat, azok megmutatják pontosan mi és mennyit foglal. Valamint ha eddig nem futtatad még soha, akkor első körben nem ártana a lemezkarbantartó futtatása, + a gépházban ott van a Tártetületsegéd, amivel akár automatizálható is a szükségtelen fájlok törlése. Továbbá a a lemezterület felszabadítása a Windows 10 rendszerben leírásban vannak egyéb javaslatok is.A klónozáshoz nem is feltétlen kell egyszerre mindkét SSD-nek a gépben lennie helyileg (mSATA) csatlakoztatva, egy egyik, pl. a célmeghajtó csatlakozhat akár USB-n is. Majd utána megcserélni a kettőt, a célmeghajtót - amire klónozva lett az OS - betenni a gépbe.
Másik megoldás a mentés-visszaállítás, azaz a Windows 10 és a szükséges partíciók lemezképfájlba mentése, ahol a cél akár egy külső HDD is lehet. Majd utána kivenni a régi SSD-t a gépből, betenni a helyére az újat, bebootolni pendrive-ról az előzetesen elkészített Macrium Reflect WinPE/WinRE változatát, csatlakoztatni a külső HDD-t és betallózni róla a mentést, majd mehet a visszaállítás sz új SSD-re. Vagy másik opcióként akár a Windows 10-ben lévő beépített eszköz is tud ilyen lemezképfájlba mentést és visszaállítást. -
gerner1
nagyúr
válasz
King Unique
#122609
üzenetére
Sorry, DEL.
-
Sanyi52
tag
válasz
King Unique
#122566
üzenetére
Köszi, de lehet félreérthetően fogalmaztam: A windows el sem indul, csak a kék képernyő van a hibaüzenettel.
(A tulajdonos csak annyit mond, hogy a kék képernyő egyik napról a másikra jött elő és semmit nem csinált a laptoppal. Már én is gondoltam már arra, hogy valamit mégis csinált.)
Megpróbáltam egy telepítő dvd-vel a speciális rendszerindítási módszereket is, itt csak annyit tudtam meg, hogy Windows 10.0.10240 a verziószám és hogy a HDD zárolva van.
Most még kínlódok. -
King Unique
titán
válasz
Hegyirabló
#122605
üzenetére
Ha ténylegesen nem volt folyamatban frissítés, újraindítás stb. is megvolt, akkor lehet, bár én nem tapasztaltam eddig a 2004-es verziónál.
-
válasz
kretenallat
#122603
üzenetére
A beépített lemezkarbantartót futtasd admin módban először.
-
pokmky
tag
válasz
ElektrikusDE
#122599
üzenetére
Igazából tökmindegy, mindegyik SB0460, ami a masinámban van az gamer, a műhelygépben van music.

Vagy fordítva.
-
válasz
King Unique
#122602
üzenetére
Hát, éjszaka raktam fel, Media Creation Toolsszal, 2004 változat, build szám is stimmel.
Akkor ez megint egy szokásos bug lenne? -
Cs1csó
titán
válasz
kretenallat
#122603
üzenetére
Először is a TreeSize Free-vel nézd meg MI az ami foglalja a helyet, nem kellene betelnie ha csak a Windows és az általános telepített programokat tárolod az SSD-n (játékokat is pl. a HDD-re telepíted, adataidat is a HDD-n tartod)
A Windows programokkal akár update-ekkel stb. 30-40GB-nál nem foglal többet.
-
kretenallat
senior tag
Üdv!
Laptopban a rendszer egy 120GBs mSATA SSDn van, mellette egy 2,5 colos HDD.
Az SSD betelt, kb frissítésekkel meghízott a rendszer vagy nem tudom, mert nem találok méretesebb fileokat rajta.
SSDt szeretnék cserélni, de nem tudom, hogyan tudnám megoldani a mSATA -> mSATA migrációt, nincs olyan gépem, amibe kettőt be tudnék dugni egyszerre. Van pár program telepítve, aminek az újratelepítése gondot okozna (licensz kulcsok), így nem szívesen telepíteném nulláról.
Segítsetek, ha tudtok, köszönöm! -
King Unique
titán
válasz
Hegyirabló
#122600
üzenetére
Ha utólag tényleg nem piszkáltad, akkor a személyes helyett szervezeti használatot állítottál be a telepítésnél, mert más oka nem nagyon lehet.
Nem tudom, nálam naprakész és normálisan lefrissített W10-nél nem sárgul be, érdekes milyen dolgok vannak itt egyeseknél.
De itt ugye még a W10 pontos verziója (2004?) sem derült ki, meg hogy az mennyire naprakész, stb. -
zsoltip
őstag
Sziasztok Fórumtársak!
Win 10 Pro 2004
A mikrofonom valami oknál fogva nem működik a Dell Precision 3541-ben.
A Win. hibaelhárító üzenete: "A hangszolgáltatások nem válaszolnak. Nem lett kijavítva."
A Dell teszt nem talál hibát.Driverek eltávolítása, telepítése megvolt.
Wawe Maxx Audio eltávolítása megvolt.
Mit lehet még tenni ezzel?(szürreálisan sok probléma egy géppel...Pls.... no more...)
Új hozzászólás Aktív témák
• OFF topik
• TILOS a warez!
• Windows 10 frissítési kisokos
- Robotporszívók
- Autós topik
- TCL LCD és LED TV-k
- Formula-1
- Küszöbön az androidos PC-k
- Hardverkiállítás a hónap vége felé közeledve
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- iPhone topik
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Lenovo Legion Go: a legsokoldalúbb kézikonzol
- További aktív témák...
- Honor Magic7 Pro 5G 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 10% tól elvihető BANKMENTES , KAMATMENTES , RÉSZLETFIZETÉS Legion Slim 5 16APH8 - Type 82Y9
- HP Z8 G4 Workstation (gamer célra is) dupla CPU Xeon Gold 6134
- AKCIÓ! Sony PlayStation 5 Slim 1TB SSD lemezes konzol garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 9 285K 64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
ugyan úgy blokkolja




