-
Fototrend
Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak 2023-as konklúziója majd 2024-as konklúziója GalaHU tollából, illetve itt található a fórumtársak cockpitjeinek galériája.
Itt egy nagyon hasznos setup guide, mindenre kiterjedően, angol nyelven.
Új hozzászólás Aktív témák
-
seawolf570
aktív tag
válasz
Feribacsi555 #8435 üzenetére
Szia!
Így első nekifutásra, szerintem motor probléma lehet. Nem tudom mennyi idős a kormány, és mennyit volt használva. Jó pár sorral előrébb írtam egy kis szösszenetet a kefés motorok jellemző hibáiról, ezért nem akarom ismételni magam (szerintem ebben is kefés motor van). Elvileg lehet a motor tápellátó áramkörének (esetleg az adapter) hibája is, így látatlanban elég nehéz megítélni. Ahhoz, hogy biztosra menjen az ember, szét kellene szedni, és kicsit közelebbről megszemlélni a dolgokat. Azt javasolnám, hogy szed le a burkolatot róla és próbáld meg úgy használni, és amikor úgy érzed elmegy a forgatónyomaték, próbáld meg kézzel megtapintani a motort óvatosan. Biztos meleg lesz, de elvileg kézzel tapinthatónak kell lennie. Ha nem, akkor túlmelegszik a motor. Használat közben meg kellene nézni, hogy esetleg nem szikrázik a motor belülről, ezt megteheted egy tükör segítségével, vagy valaki nézze közben. Ha szikrázik használat közben, akkor van egy kis jellegzetes szaga is.
Adapter hibáját egy másik adapter kipróbálásával ellenőrizheted a legegyszerűbben. Nem kell pont egy Logitech adapter, jó más is, csak ugyanolyan feszültségül legyen (ha jól tudom 24V), és tudja leadni ugyanazt az áramot A-ben. Ja és nem árt ha ugyanolyan a csatlakozója, mert nehéz lesz összedugni a kormánnyal.Esetleg próbáld ki más játékkal is, az esetleges szoftverhiba kiküszöbölése miatt.
Új hozzászólás Aktív témák
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- ASUS routerek
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- iPhone topik
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Locsolkodás helyett hardverekre feni a fogát az ünnepi nyúl
- Reklámblokkolók topikja
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Torrent meghívó kunyeráló
- További aktív témák...
- ASUS ROG Strix G16/i9-13980HX/1920x1200/165Hz/32GB/1TB/Geforce RTX 4070 8GB
- HIHETETLEN! DE ÚJ DOBOZOS LAPTOPOK AKÁR FÉLPÉNZÉRT FÉLÁRON !!! ///////// FÉLPÉNZES LAPTOP //////////
- Harman Kardon Citation szett (Bar, Sub S, Surround) - akár hátterek nélkül is
- Next level Racing - Racing Wheel Stand 2.0 (NLR-S023)
- Logitech g920 váltóval
- Black & Decker töltőt keresek
- ASUS 18W USB ADAPTER
- Bomba ár! Lenovo X1 Carbon G4: i7-6GEN I 16GB I 256GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- ÚJ- Hp Elitebook 840 G8 i5 11. gen 14" Magyar laptop / notebook- Win11
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest