-
Fototrend
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
janos666
nagyúr
válasz
Gorneck
#24662
üzenetére
Windows-on ezt szoktam használni, ami ingyenes: Odin
Hálózati szerverről boot-olsz abba a WinPE-be, hogy nem alternatíva a Live linux pl. USB-ről?
Még annyi tipp, hogy ha esetleg nagyobb HDD-re költözik, akkor javítani kell majd a GPT-t, mert szabályosan a lemez végén kell lennie a backup GPT-nek (lehet hogy a firmware és OS sem problémázik miatta, de előfordulhat, hogy nem sikerült boot-olni róla, míg helyreteszed) és Windows-al nem tudom hogy kell. -
Lenry
félisten
válasz
Gorneck
#24662
üzenetére
pont a héten végeztem GPT-s, UEFI-s Win10-es gép teljes mentését Clonezillával, el sem hittem, de elsőre, hiba nélkül lementette és vissza is tudtam állítani egy másik ugyanolyan gépen, azonnal bootolt, teljesen out-of-the-box működött.
Új hozzászólás Aktív témák
- 154 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i5-13450HX, RTX 4060
- Samsung Galaxy S23 Ultra Green 120 Hz Dynamic AMOLED 2X, 200 MP kamera, beépített S Pen
- TP Link HS100 Távolról vezérelhető Wi-Fi-s dugalj (Smart Plug)
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i5 10500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Zalman T4 Plus ADATA 600W
- Újszerű Dell Latitude 5420 - i7 1185G7 ,16-32GB RAM, 512GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

