-
Fototrend
GYAKORI KÉRDÉSEK ÉS ALKALMAZÁS AJÁNLÓ
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
tboldi
nagyúr
válasz
dud998
#30891
üzenetére
Én szövegkiemelő-sárgával nyomom, meg 512-es kártyával, de az is majdnem tele.

-
Macika_MC
tag
-
Luser2000
addikt
válasz
dud998
#29425
üzenetére
Szia!
Nekem lassú a boot (ITT írtam róla). Ezt a "megoldást" olvastam már korábban, de nekem nem (nekem sem) segített. Azt gondolom, hogy a külső SSD háza / csatoló felülete körül lehet a titok nyitja.
Nekem a motyó (500GB Samsung 850 EVO SSD meghajtó, MZ-75E500B/EU) egy Orico 2.5" külső merevlemez házban van (2588US3-V1-BK), ez egy USB3.0 csatlakozós, UASP támogatással.
Még keresem a megoldást.
Üdv.:
Balázs -
dud998
őstag
válasz
dud998
#29389
üzenetére
Nem akarom elkiabálni, de lehet hogy megoldottam. Miután szétbújtam mindent és próbálkoztam, nem fogjátok elhinni, hogy mi volt a probléma. Ugye csináltam egy resetet a routeren is. És ott az alapértelmezett jelszó csupa nagybetűvel van. És bakker emiatt nem csatlakozott!!!
Egy olyan dolog miatt, ami szabadon és tetszőlegesen választható. Nem mellesleg a háztartásban lévő összes többi eszköz (Android és IOS) simán tudott így is csatlakozni, csak az iMac nem. Viszont átírtam a jelszót, ugyanaz maradt csak végig kisbetűvel és láss csodát csatlakozott is. És egyenlőre nem is dobta le (remélem nem kiabálom el). Na erre varjatok gombot. 
-
-
general
addikt
válasz
dud998
#28814
üzenetére
Szeged környékén én is kalibrálok, ha esetleg arra vagy.
Mac-et nem könnyű, mert a MacOs csak a gyengébb minőségű kalibrálást/icc profilt kezeli helyesen. értsd, a pontatlanabb mérést és beállítást. Win alatt sokkal jobban lehet egy monitort/kijelzőt kalibrálni, mert ott a rendszer elfogad bármilyen icc profilt.
a Mac-ek gyárilag olyan 7100-7400k-re vannak beállítva (iMac, macbook), ami kissé kékesebb a standardnél, ami a 6500k. egyébként nem értem, ez mire jó...
az új iMac és macbook egyébként elég frankó kijelzővel van már szerelve, mindenképpen megéri kalibrálni.r4z, igen, vállalnak Mac kalibrálást is, kiokoskodtuk velük, hogyan lehet jól.
Új hozzászólás Aktív témák
- 2 x Dell Optiplex 7010 USFF i5-3470S 16GB RAM Home Lab csomag
- RTX 5080 / i7-14700 Gamer PC / 32GB RAM / Dobozok / Garancia
- Komplet Gaming PC 265KF/5070 TI 16 GB / 32 GB RAM / WIN 11
- Erős/minőségi Gamer PC i5-11400F / RTX 3070 / 16GB RAM / SSD+HDD Hibátlan
- Brutál Gamer PC - RTX 4070 Super / Ryzen 7 5700X / 32GB RAM / 1TB NVMe Garanciás!!!
- Dell Latitude 5400 14" FHD IPS, i5 8365U, 8-16GB RAM, SSD, számla, 6 hó gar
- Apple iPad mini 6 (64GB) Wi-Fi + Cellular (5G) - Asztroszürke
- Részletfizetés. BankMentes. Kamatmentes. Új noblechairs EPIC műbőr FEKETE - KÉK 3 év garancia!
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i7 4770K 4 mag 8 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- AKCIÓ! Acer Predator Helios Neo 16 PHN16 notebook-i9 13900HX 16GB DDR5 1TB SSD RTX 4060 8GB W11
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)





Legalább kitakarítom a gépet is egyben. . 
Egy olyan dolog miatt, ami szabadon és tetszőlegesen választható. Nem mellesleg a háztartásban lévő összes többi eszköz (Android és IOS) simán tudott így is csatlakozni, csak az iMac nem. Viszont átírtam a jelszót, ugyanaz maradt csak végig kisbetűvel és láss csodát csatlakozott is. És egyenlőre nem is dobta le (remélem nem kiabálom el). Na erre varjatok gombot.

TigerCat