-
Fototrend
GYAKORI KÉRDÉSEK ÉS ALKALMAZÁS AJÁNLÓ
Új hozzászólás Aktív témák
-
degas2428
tag
Sziasztok!
iMac 5k gépemhez vettem egy magic trackpad-et első verzióst. Néha azt csinálja, hogy elveszti a jelet vagy úgy viselkedik mintha megfagyna. Ezek a jelenségek mitől lehetnek?
-
degas2428
tag
Egy iMac 5k van a R9 390-es videókártyával. Lehet butaságot kérdezek: honnan tudom, hogy ezt a kártyát használja vagy a prociban lévőt? Lehet ezeket egyáltalán váltogatni?
Ha kiteszem teljes képernyőre a böngészőt (safari) akkor elég látványosan laggol. Ez normális? -
degas2428
tag
Sziasztok!
Beruháztam egy iMac 27" 5k gépre s nem tudom lehetséges-e, hogy az egér ill. a billentyű töltötségi szintjét lássam a képernyőn? Hol tudom beállítani a felbontást?
Válaszokat előre is köszönöm
Üdv: degas
-
degas2428
tag
Sziasztok!
iMac 27" 5k gép vásárlása előtt állok. Az alapgépet néztem ki magamnak (otthoni használatra) s ezt külső SSD-ről szeretném használni. Mi erről a véleményetek? Mennyire használható (gyors) így a rendszer? Fusion drive-ot nem nagyon szeretnék, az SSD meg irreálisan drága amennyiben azzal kérem.
Előre is köszönöm a válaszokat.
Üdv: degas
-
degas2428
tag
Sziasztok!
Adott egy 2013 late iMac sajnos HDD-vel. Az lenne a kérdésem, hogy megoldható-e külső USB3 házban lévő SSD-ről bootoljon folyamatosan vagyis azon lenne az operációs rendszer s belső HDD pedig csak a háttértár lenne.
Előre is köszönöm a válaszokat.
üdv: degas
-
degas2428
tag
Sziasztok!
Egy iMac megvásárlásán töröm a fejem. Semmi különösre nem használnám csak napi használat: internet, word, exel, youtube, film, képek manipulációja. Egy 2015-ös iMac 21,5" i5 2,8 GHz, 8 GB Ram ill. 1TB Fusion drive vagy SSD (ezt még nem tudom). Azon is gondolkodtam, hogy olcsóbban megúsznám ha használtat vennék de nem tudom a típushibákat ill. még jobb lenne amennyiben ki tudnék fogni egy 2014-es Fusion drive-ost mert azt olvastam, hogy abban még 128 GB SSD van a mostani 24 GB helyett. Hol találhatnék régebbi típusokat? Lehetőleg újakat. Esetleg Ebay?
A Magic Mouse2 vagy a Magic Trackpad2 a jobb választás?
Előre is köszönöm a válaszokat.
-
-
degas2428
tag
Sziasztok!
Vásárolni szeretnék egy iMac-et de a HDD kicsit elrettent. Az Apple.hu ki lehet választani a Fusiondrive 1 TB háttértárolót is. Azt szeretném kérdezni, hogy ez jobb vagy ssd kellene bele. Mennyire lassú a Fusiondrive? Van valakinek tapasztalata?
A válaszokat előre is köszönöm.
Üdv: degas
Új hozzászólás Aktív témák
- GoodSpeed: Mutasd magad topic!
- SSD kibeszélő
- Milyen monitort vegyek?
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Huszadik születésnapjára eléggé megváltozott az Antec nagytornya
- Házimozi haladó szinten
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Ilyen olcsó sem volt még egy Apple notebook
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- LEGO klub
- További aktív témák...
- Új Honor X7d 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Borzasztóan cuki, elegáns, HALK fileszervernek bőven elég teljesítménnyel és elegáns megjelenéssel
- í kilenc! AKCIÓS PRECÍZIÓS KÉSZÜLÉK! 7560 i9-11950H 32GB RAM 1TB SSD Nvidia RTX A3000 6GB 1 év gar
- Creative Sound BlasterX G6 7.1 USB külső hangkártya
- Lenovo IdeaPad Slim 3 83ER00J0HV Notebook
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
