Új hozzászólás Aktív témák
-
Busterftw
nagyúr
válasz
hahakocka
#9671
üzenetére
"3070 eset amikor mindenre elég a 8gb 1080p-1440p"
A 3070 egy lassan 5 eves kozepkategorias kartya.
Most te azon csodalkozol, hogy 5 ev utan a 8GB par jatekban mar nem eleg 1440p-n?
Neked teljesen elmentek otthonrol.
Ket evvel kesobb az utod 4070 mar 12GB-al jott, szoval errol ennyit.
"hát ott se volt s mindenki adta el, pánikolt,"
Tudjuk mindenki, a haverjaid. A valosag meg az, hogy Steamen 4x annyi embernek van 3070-je, mint a konkurens AMD megoldasa. Ennyit a bekepzelt panikrol."nem a legalsó-legalsó kateges kiadású kártyákat árban.120% ott a difi kb."
440ezret irtal vs 800ezret. Nincs 120% de foleg nincs +220%, amit irtal.
4090 es a 4080-nal pedig teljesen mindegy melyiket veszed, mert a jo hutes miatt nincs kulonbseg. Nezz be a topikba, tobbsegunknek PNY, Gainward, Palit stb van."7900xtx ha olvastál volna rendesen leírtam hogy egy csomó játékban gyorsabb annyival , de nem átlagban"
Ezt irtad: "jól látszik hogy a 30 gameben pl a többségben 10% felett vagy ahhoz közel teljesít pl egy adott vga jobban."
A fenti HWU tesztben pedig vilagosan latszik, hogy tobbsegeben nem, hanem pont annyi jatekban gyorsabb az AMD mint amennyiben az Nvidia. Csak ezt kihagytad a propagandadbol."Már írták páran, hogy miért bajos néha a sima matek átlag mérés."
A tenyek, a meresek, a matek csak neked problema, mert cafolja a folyamatos hazugsagaid, topikrol topikra. Konkretan az osszes teszted amit hoztal, teged cafol, nem eloszor."A 8gb vramnak 1-2 éven belül lesz sok előnye"
Nem lesz elonye, mert elobb fogy el a vga ereje. Mar evek ota hallgatjuk, hogy milyen jo lesz majd a tobb vrammal az AMD, aztan sosem lett igy.
A kulonbozo cachek miatt pedig teljesen mashogy kell a vram hasznalathoz hozzaallni.
Se a Vega64-nek, se a RadeonVII-nek, ahogy a mostani generaciokban sem jott ki utolag a tobb vram elonye, mert eljart felettuk az ido, a kovetkezo generacio kevesebb vrammal gyorsabb volt naluk."S még egyszer a Super akkor is egy újabb kiadás,"
A vram mennyisege nem valtozott, teljesen irrelevans."How Much VRAM is Enough for PC Gaming?Testing GPUs and VRAM Capacity: 8GB, 12GB, 16GB, 24GB Techspot"
A teszt csak annyit arul el, hogy 8GB mar tobb jatekban nem eleg, 12GB ajanlott minimum.
FPS szamok nelkul pedig semmit nem ernek a grafikonok.
Új hozzászólás Aktív témák
- Referencia Weboldallal Világítós bill+laptop bill magyarítás. Rania 3M -is! Touchpadok is.Posta ok
- Honor Pad X8 / 4/64GB / Wi-Fi / 12 Hó Garancia
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5600X / RX 7600 / 32GB DDR4 / 1TB M.2 SSD
- Minden szoftver mellé teljesen audit és NIS2 biztos, jogilag hiteles licencigazolást adunk át!
- GYÖNYÖRŰ iPhone SE 2020 128GB White -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3584, 100% Akksi
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

