Új hozzászólás Aktív témák
- 
			
			
						HSM
félisten
válasz
							
							
								t72killer
							
							
								#37375
							
							üzenetére
						Természetesen igen, az RTX-ek is még nyilván finomhangolhatóak.
Ugyanakkor van pár AMD kártya, amiket manapság túlzottan a GPU képességének végére lőttek be, túlzóan magas fogyasztással, ilyen az Rx590 és Vega64. Mindkettőnél lényegesen jobb perf/watt lenne elérhető kicsit konzervatívabb beállításokkal, minimális teljesítményvesztés árán.
Vega-ból viszont viszonylag jó referencia a Vega56, amit gyárilag a 210W körüli TDP-jével eléggé jól belőttek perf/watt terén gyárilag is.
Pedig ugye a jobb GPU-t használó Vega64 még magasabb perf/watt-ra is képes, majdnem elérve a GTX1060-at magasabb felbontásokban, ami azért szvsz nem rossz. [link] És ezek ugye a gyári, érintetlen "powersave" módú alapbeállításai, még semmi alulfesz vagy egyéb hókusz-pókusz.
 
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- 2 TB-os Kingston NV3 M.2 SSD - 6000 MB/s olvasás
 - ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 9 5900X 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
 - Minden szoftver mellé teljesen audit és NIS2 biztos, jogilag hiteles licencigazolást adunk át!
 - GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3395, 100% Akkumulátor
 - LicencAruhaz.hu OLCSÓ, LEGÁLIS SZOFTVEREK AZONNAL - Windows - Office - Win Server - ÖRÖK GARANCIÁVAL
 
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
								
							


