Új hozzászólás Aktív témák

  • HoTaZo

    addikt

    válasz -secret- #8524 üzenetére

    Ó, olyan nyugodt vagyok,hogy azt el se tudod képzelni. De, ha ilyen szépen kéred, még állítok a fokozaton. ;)

    Mire fel.. ? Hát, arra le!

    Mondjátok ki! Nem Arcképgyáros, nem csinálhat magának arcképet.
    Olyan profinak kell lenni, ahhoz hogy elfogadjátok más munkáját, hogy az már a csillagokban lakik.

    Volt egy karikatúrából készült próbálkozásom, válasz rá: Szar. -Nem látod, hogy miért? - Nem!
    -Pici szem, sötét, aránytalan ... ronda, "szar".
    Hidd el, sajnálom, hogy Wyll erőfeszítése nyomán a figura elvesztette a rá jellemző tekintetet. S ez nem Wyll, vagy Ndruu hibája. Mert mind alkottatok olyat, melytől leesik az ember álla. Egész egyszerűen, a jelenlegi kritériumok kizárnak átmeneteket, pici szemeket, pedig még a te arcképed is ilyen.
    Aztán jött ez a X face..., ami számomra még inkább igazolta (gyík és minden másféle emberek nélkül is), hogy felesleges próbálkoznom saját magam. Csak azok a kritikák jönnek, hogy "szar".
    Hol van az, hogy "két pixelnyit vegyél le innen...", "pixelbizerbáld meg a szemét..."?
    Ezt a fejet gyerkőcöm csinálta, az én instrukcióimra, kontúrja van, szeme van, nem is pici, nem lóg haj a fejébe, néhány színre korlátozódik a színpaletta. Ez egy ilyen stílusú rajzfilm figura.
    Nem tetszik? Én is belefutok olyanba, mely nekem se, de nem taposok se az alkotókba, se a felhasználókba, hogy ez ronda vagy "szar", mert az az arckép valamiért értékes a felhasználó számára.

Új hozzászólás Aktív témák