-
Fototrend
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
Assdak
őstag
válasz
ignorant
#5969
üzenetére
Persze, el lehet bagatelizálni a dolgokat. De amígy egy átlag embernek, azt is nehéz megérteni, hogy honnan jön, hogy működik, mi az a bányászat addig hiába vizionálunk széleskörű elterjedést. Ehhez hozzájön hogy egy normál valutához képest, egy átlag embernek sokkal nehezebb/macerásabb a hozzájutás.
Az elfogadó helyek száma persze, töretlenül nő, de még így sem számottevő. Jelenleg több Abercrombie & Fitch botl van a világon, mint bitcoin elfogadó hely.
Van a tulajdonomban bitcoin, nézegettem is elég sokat, mire lehetne elkölteni, ha esetleg arról lenne szó, de számomra, mint átlagember számára szinte nulla értelmes opció van. Ahogy én látom, az elfogadó helyek többsége is csupán azért fogadja el, mert arra spekulál hogy egy esetleges értéknövekedés után jól járnak vele, tehát, mint befektetés tekintenek rá.
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Elkaszálták a Prince of Persia: The Sands of Time Remake-et
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Amazon
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Projektor topic
- Le Mans Ultimate
- BestBuy ruhás topik
- További aktív témák...
- Intel NUC7I3DNB i3 7100U/4GB RAM/128GB m.2 SSD WIFI/Bluetooth
- DELL Latitude 7210 2-in-1,12.3",FHD,i7-10610U,16GB DDR4,512GB SSD,WIN11, LTE
- SAMSUNG 990 PRO 4TB M.2 NVME PCI-E 4.0 - Új, 1 év garancia - 7450-6900 MBs - Eladó!
- Xbox 360 Slim E (500GB) eladó!
- Dell Precision 7550,15.6,FHD,i7-10850H,16GB DDR4,256GB SSD,Quadro T2000 4GB VGA,WIN11,LTE
- HIBÁTLAN iPhone SE 2020 64GB White -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4307, 100% Akksi
- AKCIÓ! Apple Watch SE 2024 44mm Cellular okosóra garanciával hibátlan működéssel
- Új Asus Zenbook 14 WUXGA OLED 10bit HDR Ultra7 155H 16mag 32GB 1TB SSD Intel ARC Win11 Garancia
- 198 - Lenovo Legion Pro 5 (16IAX10) - Intel Core U9 275HX, RTX 5070 (FOGLALVA)
- Új, Aktiválatlan, iPhone Air (256 GB) (rendelhető)
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


