-
Fototrend
A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.
Új hozzászólás Aktív témák
-
tome.jr
addikt
Majd talán egy év múlva a negyedik DLC-vel elhozzák. És addig? Az eredeti játékot kellene már így kiadni. Egyébként ezeknek a DLC-knek se látom sok értelmét. Van egy fasza alapjáték egy bizonyos hangulattal. A DLC-k meg próbálnak jópofák lenni ilyen össze-vissza stílussal (robot, zombi, kalóz, húsvéti nyúl, télapó, stb), de lényegében egyik sem ér fel színvonalában az alapműhöz. Rövid, unalmas, erőltetett. Ha már DLC-t csinálnak akkor annak szorosan az alapjátékhoz kellene kapcsolódnia, azonos stílussal, esetleg a már meglévő pályákon új küldetésekkel. Pl. az új DLC-ben elég semmitmondóak lettek a helyszínek, egyedül Magnys Lighthouse volt ami hozta a színvonalat. A zenéről nem is beszélve. Szóval ezek számomra ilyen összefércelt, az alapjátékhoz nagyon kevéssé kapcsolódó kiegészítőnek tűnnek.
maross: Ok, csak nem mindegy hogy 100 óra után már kínlódásnak érzem, vagy esetleg 500-600 óra után megcsömörlök tőle úgy hogy még lenne benne tartalom, kihívás. Fejlesztő gépezet lenne, de ők max a patch-eket gyártják, az összes DLC ki van adva külső cégeknek.
nagyon jol balanceolt nagyon atgondolt jateknak kell lennie
Azért a normális balance se lenne egy olyan ördöngős dolog. A játékban alapvető hibák vannak ezzel kapcsolatban. Pt2-ben 4-5 szinttel voltam az ellenfelek és küldetések fölött. Ez már kb lvl 45 környékén bekövetkezett, tehát innentől el volt cseszve az egész. Végig meg kellene maradnia a játék során a +/- 2 szintnek az ellenfeleknél, nem csak pt 2,5-ben. Pt1-ben lehetne +/- 1 szint, pt2-ben +/- 2 szint, pt2,5-ben lennének esetleg már +3 szintű ellenfelek is vagy extra életerővel rendelkezők.
Ha jobb a drop, akkor jon a siras hogy minden 1shot, nincs kihivas
A jó drop nem egyenlő szerintem a nehézség megszűnésével. Nem kell überfegyókat találni. Legyenek pl. kompromisszumos lilák, vagy normális drop rate mellett dobja a legendary-t, de legyen hozzá megfelelő szintű, nehézségű ellenfél. Ne csináljanak pl. Bee shield-et, de legyenek hardcore ellenfelek akiket nem egymillió gyolyóval hanem valamilyen taktikával, ügyességgel lehessen csak megfektetni.
Szóval sok-sok lehetőség lenne a játékban amitől hosszú távon fenntartható volna a megfelelő szórakozás, azonban jelenlegi formájában unalomba fullad, sőt értelmetlenné válik a további játék.
Én csak azért sírok ezek miatt mert imádom a játékot, játszanék is vele, de nem tudok mert nem köt le.
Új hozzászólás Aktív témák
- Új Lenovo 14 Slim5 WUXGA OLED 620nit Ryzen7 7730U 4.5Ghz 16GB 1TB SSD Radeon RX Vega8 Win11 Garancia
- Samsung S24 ,Fold 4 , A55 ,S21 FE, S20 Ultra Hibás
- i7 / 3070 / 32gb DDR5
- Samsung Odyssey G9 S49CG934SU Monitor
- Bomba ár! HP Elitebook 8570W - i7-3740QM I 16GB I 500GB I 15,6" FHDI Nvidia I Cam I W10 I Garancia
- Használt Artfone A400 4G Senior mobiltelefon / 12 hó jótállás
- ThinkPad T14s Gen 2 i5-1135G7 16GB 512GB FHD 1 év garancia
- HIBÁTLAN iPhone 15 128GB Pink-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4510
- iPhone 12 64GB 100% (1év Garancia) Több színben is elérhető! - AKCIÓ
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
