-
Fototrend
Ebben a topicban feltehettek minden olyan kérdést, amely Cooler Master-rel, CM vagy CM Storm termékkel kapcsolatos, legyen az termék információ, garanciális kérdés vagy akár technikai kérdés.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Powerer
tag
válasz
Powerer
#1305
üzenetére
Hali!
Időközben megválaszolódott a kérdésem, mert megvettem a MasterLiquid ML240L vízhűtést, és be is szereltem a Silencio 452-es házba.
Ami tapasztalatot meg tudok veletek osztani, hogy a radiátort nagyon nehéz volt rácsavarozni a házra belülről. A csavarok hossza nagyjából 3 mm, és egy süllyesztett helyre kell őket becsavarni, miközben a másik oldalról pont oda kell illeszteni a radiátoron lévő lyukat. Ez a mutatvány egyedül kicsit nehéz volt.
Ezen kívül a ház elejének visszapattintásánál kell figyelni, hogy a ventilátor rögzítő csavarok a megfelelő helyre kerüljenek. A porszűrő betét műanyag keretét ezek miatt két helyen ki is kellett vágni, de nagyon szépen meg lehetett oldani - lásd csatolt kép. Így most tökéletesen passzol minden.A hűtő teljesítménye a korábbi Cooler Master Hyper TX3 EVO-val összehasonlítva elképesztő.
6600K-t 4 GHz-re húzva használtam eddig, és terhelésnél max fordulatszámon a 75 fokot nem volt nehéz a procinak elérnie. A mostani hűtővel beállítottam egy egyedi profilt, aminek köszönhetően a ventilátorok stabil 580-as fordulatszámon mennek, és csak 50 fokos processzor esetén kezdenek el felpörögni. Ez normál terhelés (játék) esetén meg sem törétnik, stresszteszt esetén 100%-os venti fordulatszámmal 4 GHz-en 40 fokos a processzor.Csak ajánlani tudom!
Ádám
Új hozzászólás Aktív témák

- KERESEK: Poly Voyager 4320 M UC USB-C 218478-02M Part number: 77Z30AA
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Honor X7 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 27% - ÚJ GAMER PC! Ryzen 9800X3D / RTX 5090 / 48GB 6000MHz / 2TB NVMe / 1250W Gold! BeszámítOK
- AKCIÓ! Gigabyte B650M R7 8700F 64GB DDR5 1TB SSD RX 7800 XT 16GB LianLi VectorV100R RGB TG 750W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
