Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Konflikt
#7191
üzenetére
Akkor ez esetben a Phantom-ot tudom ajánlani. Ha tudsz akkor még spórolj hozzá és legyen Phantom4 (abból is a Pro lenne jó a sok érzákelő miatt) ez kb. a duplája a rászánt pénznek. Ez egy nagyon stabil drón, klasszikus dobócsillag dizájnnal, tehát nem okoz neki problémát mint a négy irányban ugyanolyan sebességgel haladni. Mivel a siklőernyőzés jobbára szeles időben működik ezért a kisebb drónok felejtősek: Mavic Mini, Mavic Air, Mavic Air2, Spark! Tudom, most biztosan felhördülnek a tulajok, hogy ők már 9-es szélben is reptettek betostabilan, ami biztosan úgy is volt, de dinamikus mozgás esetén azért 1 kg alatt nagyon megérzik a szeled a villanymadarak.
Ahogy Timer írta kell ahhoz nem kevés "skill" hogy az ember lekövessen egy levegőben mozgó tárgyat történjen az akármilyen orientációban. Lehet, hogy szerencsésebb (és főleg olcsóbb!) lenne összehaverkodnod egy FPV-s
versenydrónossal és lelejmolni hogy csináljon felvételeket neked. Azok a madarak tudnak 100-120 km/h sebességgel repülni és elképesztóen jó felvételeket tudnak. Viszont a reptetésük teljes embert kíván nem lehet közben még gyalogolni sem, nemhogy a beülőben lógni a semmi közepén, az FPV és az orientáció elvesztése miatt!
Képzeld el, hogy a fenti felvételt az csinálná aki valamelyik kocsit vezeti!
A DJI (és más gyártók) szelfidrónjai amiknek a gazdái ebben a topicban előfordulnak nem igazán lesznek alkalmasak arra a feladatra amire te szeretnéd használni. Ez alól talán a nagy sikerű Phantom a kivétel. A fenti videót is azzal csinálták. Mert amúgy az activetrack kb ennyire képes:
Új hozzászólás Aktív témák
Egyéb, hasonló témájú topikok:
● Quadkopterek, felső tagozat
● Fimi drónok
● Drón topik
- Astro A50 4th Gen wireless + base station fejhallgató
- 170 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
- ÚJ HP EliteBook 6 G1a Ryzen 5 PRO 230 4.9GHz 32GB DDR5 1TB FHD+ 16:10 már jobbik kijelző, gar 2028
- Apple Magic Mouse A3204 (USB-C)
- Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 i5-1145G7 16GB 512GB FHD+ HunVillBill- 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

